Yurtiçi ve Yurtdışı Uluslararası Nakliye

Mersin - İstanbul - Bursa - Konya - Hatay - Gaziantep 0 (216) 475 1048 info@venuslojistik.com

Ukrayna Nakliye Fiyatları Firmaları 2023 | Venüs Lojistik

karayolu nakliye

Ukrayna Nakliye

Ukrayna ve Türkiye arasındaki serbest ticaret anlaşmasıyla ticari ilişkiler güçlenerek devam etmektedir. Aradaki işbirliği ticari ilişkileri geliştirdiği gibi, nakliye ilişkilerine olumlu yönde yansır. Her yıl artan ticaret hacmi, nakliye hizmetlerini de önemli hale getirmektedir. Ukrayna nakliye firması olarak sektörde yıllardır hizmet veriyoruz. Gösterdiğimiz güvenilir ve kaliteli hizmetler ile taşımacılık alanında nitelikli işlere imza atıyoruz. Kaliteli çözümlerimizle müşteri odaklı çalışarak lojistik alanında üst düzey hizmeti veriyoruz.

Ukrayna ile ülkemiz arasındaki işbirliği sayesinde Ukrayna’da yaklaşık 600 Türk firması bulunur. Bu firmaların gösterdiği ticaret faaliyetlerinde Ukrayna nakliye olarak bizim de büyük bir payımız vardır. Lojistik hizmetlerinden beklenen hız, güvenilir olma ve uygun fiyatlı taşımacılık kriterlerini yerine getiren firmamız, müşterilerinin hassasiyetlerini önemser. Müşteri odaklı hizmet vererek ihtiyaca göre nakliye türleriyle çözüm üretir. Tecrübemiz ve uzman kadromuzla müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerin avantajlı yanlarını yansıtıyoruz. Sektördeki gelişmeleri takip ederek her zaman yenilikleri takip ediyoruz. Yeni projelerle geniş bir tedarik zinciri oluşturmaya devam ediyoruz.

Ukrayna Nakliye Servisleri

Ukrayna zengin doğal kaynaklara sahiptir. Aynı zamanda coğrafi konumu oldukça önemlidir. Avrupa’nın doğusunda olması, farklı Avrupa ülkeleriyle bağlantı sağlamayı kolaylaştırır. Farklı ulaşım seçenekleriyle karşımıza çıkar. Karadeniz’e kıyısı olması, demiryolu ağının gelişmiş olması farklı taşımacılık türlerinin kullanımı için pek çok avantaj sağlar. Biz de Ukrayna nakliye firması olarak gerek ithalat gerekse ihracat alanında faaliyet göstererek iki ülke arasındaki ticarete katkı sunuyoruz.

Ülkemizin tüm şehirlerinden yük alıp gerek karayolu gerek demiryolu gerekse karayolu ile bu yükleri en güvenilir şekilde Ukrayna’ya ulaştırıyoruz. Bu iki ülke arasında istenen standartlara uygun olarak hizmet veren firmalar arasında yer alarak CMR sigortası ile yüklerinizi güvence altına alıyoruz. Müşterilerimizin yüklerini emanet bilinci ile taşıyor, en az müşterimiz kadar hassas ve özenli yaklaşıyoruz. Yüklerimiz arasında ithal ettiğimiz ürünler tahıl, metal, kimyasal ve tarımsal ürünlerdir. Hızla büyüyen ekonomimiz sayesinde Ukrayna’ya en fazla şu ürünleri ihraç ediyoruz:

 • Otomotiv
 • Makine
 • Demir-çelik
 • Tekstil-hazır giyim.

Ukrayna Karayolu Nakliye

Ukrayna coğrafi olarak pek çok avantaja sahip olsa da bölgede yaşanan gerginlik güvenliği etkilediği için Türkiye ve Ukrayna arasında güzergahların daha iyi konuma getirilmesi, transit sürelerinin daha fazla düşürülmesi üzerine çalışmalar devam etmektedir. Biz de Ukrayna karayolu nakliye yapan firma olarak yük taşıma yönetmeliğine uygun hareket ediyoruz. Müşterilerimizin yüklerini istenilen şartlarda en güvenli ve hızlı şekilde istenilen güzergaha ulaştırıyoruz.

Profesyonel ekibimiz, Ukrayna nakliye hizmetlerini verirken her aşamada dikkatli ve özenli çalışmalar yürütür. Zaten bu alanda başarılı olmamızın arkasında yatan sır da budur. Ekibimiz Ukrayna lojistik hizmeti verirken yükün sigortalanmasına ayrıca önem verir. Bir yükün hasara ve kayba uğramadan yüksek güvenlik standartlarına uygun bir şeklide taşınmasını gerçekleştirir. Güvenlik protokollerine uygun şekilde hareket etmek hem müşterimizin mağdur olmasını önler hem de verilen hizmetin en kaliteli şekilde yerine getirilmesine katkı sunar.

Ukrayna karayolu taşımacılığı yapan firmalar arasında güvenilir ve standartlara uygun hizmet verirken öncelikli olarak şu noktalara dikkat ediyoruz:

 • Ukrayna tır nakliye yaparken en önemli iki unsur, tır sürücüleri ve tır filomuzun düzenli bakımıdır.
 • Sürücülerimizi özenle seçiyoruz. Etkili bir iletişim kurabilmesine, araç konusunda temel bakımı bilmesine, uzun süre boyunca seyahat yapabilecek dayanıklılıkta olmasına, lojistik planlamaya uygun hareket edebilmesine, her hava koşulunda, uzun mesafede araç kullanabilecek yeterlilikte olmasına önem veriyoruz.
 • Tırlarımızın düzenli bakımı yapılıyor.
 • Ukrayna taşımacılık yaparken yasal prosedürlerin önceden hazırlanması ve gümrük geçişlerinde sıkıntı yaşanmamasını sağlıyoruz.
 • Yüklerin güvenilir bir şekilde teslim edilebilmesi için zamanlamaya ve rotasyon planına uyulmasına önem veriyoruz. Bu noktada da her zaman ekip arkadaşlarımız sürücülerimize destek veriyor.

Ukrayna Parsiyel Nakliye

Ukrayna’ya nakliye yapan firmalar arasında yüklerini taşıdığımız çoğu işletme küçük ve orta ölçeklidir. Bu firmaların en fazla tercih ettiği tür Ukrayna parsiyel taşımacılık kullanarak ürünlerini sevk etmektir. Bu türün bu kadar rağbet görmesinin sebebi firmalar için pek çok avantajı beraberinde getirmesidir. Nedir bu avantajlar?

 • Ukrayna parsiyel taşıma ile Türkiye’nin farklı şehirlerinden gelen yükler toplanır ve bir araç ile Ukrayna’ya taşınır.
 • Yurt dışına gidecek olan yükler çoğu zaman bir tırın doldurulamayacağı kadar az olabilir. Bu durumda farklı firmalarının yüklerinin tek araç içinde taşınarak ulaşım sağlanması söz konusu olur. Çünkü bir tıra verilen limitin tamamı tek bir firma ile dolmayabilir.
 • Ukrayna parsiyel nakliye ile yükler genellikle gümrük noktalarına bırakılır. Gümrük noktalarından dağıtım gerçekleştirilir.
 • Farklı yüklerin bir arada olması, firmaların nakliye maliyetlerini düşürür. Bir dolu tırın nakliyesi ile sevk edilecek kadar miktarın ödemesi daha farklı olur.
 • Firmanın depolama maliyeti düşer.
 • Daha hızlı bir sevkiyat gerçekleşir.

Ukrayna parsiyel nakliye firmaları arasında yer alarak ülkemizin bütün şehirlerinden ürünleri toplayıp Ukrayna’nın istenilen şehrine sevkiyatını yapıyoruz. Bu nakliye türünde önemli olan güvenlik tedbirlerinin yeterince iyi bir şekilde sağlanmasıdır. Farklı yüklerin aynı araç ile sevki sırasında hasara uğramaması önemlidir. Bu yüzden Ukrayna parsiyel yapan firmalar bu alanda profesyonel bir ekiple hizmet verirler. Diğer taşıma türlerine göre yüklerin takibi, yerleştirilmesi, depolanması ve nakliyesi pek çok unsuru içinde barındırır. Bizim de ekibimiz, sorunsuz bir teslimat için en titiz şekilde bütün aşamaları gerçekleştirir.

Ukrayna Parsiyel Nakliye Fiyatları

Ukrayna nakliye içinde gerçekleştirdiğimiz parsiyel nakliye türünü uzman kadromuz en iyi şekilde yerine getirir. Çünkü farklı müşterilerin farklı yüklerini aynı araçta taşınmasını sağlamak büyük bir organizasyon gerektirir. Benzer ürünler benzer ürünlerle bir araya getirilerek aynı hassasiyetle ve özenle yerleştirilir. Yüklerin özelliği dikkate alınarak araç seçimi, ekipmanın belirlenmesi güvenli bir teslimat için olmazsa olmazdır. İyi bir planlama ile aksilik olmaksızın yükler sahiplerine teslim edilir.

Ukrayna nakliye yapan bir firma olarak parsiyel nakliyede fiyat belirlerken dikkat ettiğimiz önemli kriterler oluyor:

 • İlk olarak gönderilecek olan yükün kaplayacağı yere bakıyoruz. Yani ürün miktarı ne?
 • İkinci olarak yükün ağırlığı geliyor. Ürünün ağırlığı ne?
 • Üçüncü ve en önemli özelliklerden biri de ürünün özel bir gereksinime ihtiyacı olup olmadığıdır. Ürünü taşımak için farklı bir uygulama gerekir mi?
 • Daha sonra gidilecek olan mesafeye bakılır.
 • Yükleme sırasında ayrıca bir işlem gerekip gerekmediği incelenir.
 • Nakliye için sürenin önemi değerlendirilir. Acil bir teslimat durumu olup olmadığına bakılır.

Bu kriterlere göre fiyat hesaplanır. Her müşterinin ihtiyaç duyduğu ve gereksinimleri farklı olduğu için hesaplamamlar ürüne göre yapılır. O yüzden maliyet tablosu müşterinin ihtiyacına göre değişir. Fakat firma olarak önceliğimiz maliyetleri en düşükte tutarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Ekibimiz de bunun için elinden gelen en iyi performansı gösterir.

Ukrayna Frigo Nakliye

Ukrayna nakliye içinde önemli bir tür var ki sıcaklık değerlerine dikkat edilerek taşıma yapılır. Bu, frigo nakliyedir. Bu türün özelliği taşınan ürünün sıcak kontrolü içinde takip edilmesidir. Bu ürünlerin başlıcaları şunlardır:

 • Medikal ürünler
 • Gıda maddeleri
 • Tarım ürünleri
 • Süs bitkileri.

Frigo taşımacılık yapan firmamız, bu alanda da sıklıkla tercih edilir. Çünkü bu taşımacılık türünde de özen ve titizlik gerekir. Araçların belli bir sıcaklıkta sabit tutularak yüklerin nakliye edilmesi söz konusudur. Ekibimiz öncelikli olarak yükün türünü tespit eder, ihtiyacı olan sıcaklık belirlenir ve o aralıkta araçlarımız ayarlanır. Araçlardaki depo alanının sıcak kontrolü teslimat son bulana kadar kontrol altında tutulur. Gerek sürücülerimiz gerekse ekibimizden bu alanla ilgili sorumluluk alan kişi, teslimat son bulana kadar izlemede kalır. Herhangi bir aksilik olmasına izin verilmez.

Tüm Ukrayna nakliye hizmetlerimizde olduğu gibi soğuk zincir taşımacılığında da gösterdiğimiz hassasiyet, özen ve dikkat ile müşterilerimizin mağduriyetinin önüne geçmiş oluruz. Tam zamanında ve istenilen şekilde nakliye hizmetlerini gerçekleştirerek müşterimizin güvenini boşa çıkarmayız.

Ukrayna Konteyner Nakliye

Ukrayna konteyner taşımacılığı nakliye alanında hizmet veren firmaların başvurduğu bir yöntemdir. Çünkü konteyner ile nakliye gerek denizyolu gerek demiryolu gerekse karayolu için pek çok avantaj sağlar:

 • Konteynerler yükleme ve boşaltma yapmak için idealdir. Yüklerin taşınmasını kolaylaştıran bir sistemi vardır.
 • Konteynerlerde yükler kolayca depolanabilir.
 • Hız sağlar. Mesela eleçlemeye gerek kalmadan taşıma gerçekleştirilir.
 • Bir seferde yapılan farklı taşıma yöntemlerinin kullanımına uygundur.
 • Standart ölçülere sahip olması, nakliyede yapılacak olan planı kolaylaştırır.
 • Aynı zamanda dış etkenlere karşı dayanaklıdır. Her türlü hava koşulunda ürünlerin etkilenmeden taşınmasına yardımcı olur.
 • Yük miktarı fazla olduğunda tek seferde taşınma kolaylığı gösterir.
 • İzlenebilir olması, yükün takibini kolaylaştırır.

Ukrayna konteyner nakliye fiyatları da genel olarak daha ekonomiktir. Tabi her hesaplamada olduğu gibi maliyetler müşteriye, kullanılacak konteynere ve yükün özelliğine göre değişmektedir. Standart konteynerler 20, 40 veya 45 feet olur. Aynı zamanda soğutmalı, üstü açık, tank konteyner gibi pek çok özelliğe sahip türü vardır. Bütün bu özellikler ürüne ve müşterimizin tercihlerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Kullanılan özelliklere göre de maliyet farklılaşır. Amacımız her zaman müşterimizin doğru tercihlerle ürününü en iyi şekilde yollayabilmesidir.

Ukrayna Demiryolu Nakliye

Ukrayna en uzun demiryolu ağına sahip ülkelerden biridir. Bu ağın hem kendi ülkesinde pek çok bölgeye bağlanması hem de diğer ülkelere bağlanması ekonomik faaliyetleri olumlu yönde etkiler. 22 bin kilometreden daha uzun olan bu ağ sayesinde demiryolu taşımacılığı ticarette önemli bir yer teşkil eder. Ukrayna nakliye hizmeti verirken biz de demiryolu ağının önemini biliyoruz. Sağladığı avantajlardan istifade ediyoruz:

 • Demiryolu ile yük taşımacılığı büyük miktarda ürünün sevkine olanak tanır.
 • Tek bir sefer içinde çok sayıda ürün taşınabilir.
 • Diğer taşıma türlerine oranla daha az karbon salınımı gerçekleştir. Bu da bize daha çevre dostu bir yöntem olduğunu gösterir.
 • Daha güvenlidir.
 • Nakliye çizelgesine uyum daha kolaydır. Kalkış ve varış saati şaşmaz.
 • Yol problemi olmadığı için kesintisiz bir nakliye gerçekleşir.
 • Diğer taşıma türlerine göre fiyatı daha makuldür.

Ukrayna nakliye olarak demiryolu taşımacılığının getirdiği avantajlar sayesinde müşterilerimize kolaylık sağlıyoruz. Özellikle büyük hacimli yük göndermek isteyen müşterilerimiz için daha ekonomik bir seçenek olarak karşımıza çıkar. Farklı vagon tiplerinin olması da her tonajdan farklı yükün kolayca taşınmasını sağlar. Pek çok çeşitle farklı ihtiyaçlara hitap eder. Bazıları şöyledir:

 • G tipi vagon
 • F tipi vagon
 • Kapalı vagon
 • Açık vagon
 • Ağır yük vagonları
 • Kayar kapaklı yük vagonları.

Ukrayna Havayolu Nakliye

Havayolu ile nakliye en hızlı ve en güvenilir yöntemlerden biridir. Ukrayna, Avrupa’nın en geniş havalimanı ağına sahiptir. Ukrayna nakliye hizmetleri içinde yer alan havayolu taşımacılığı istenilen yükün en kısa sürede naklini sağladığı için tercih edilmektedir.

 • Havayolu taşımacılığı hızlıdır. Acil olarak gönderilmesi gereken yüklerin sevkiyatında kullanmak idealdir.
 • Yüklerin güvenliği uluslararası standartlara göre gerçekleştirildiği için en güvenilir yöntemdir.
 • Genel, özel kargo özelliği, tehlikeli madde taşımacılığı ile alternatif sunar.

Ukrayna nakliye sürecinde, yüklerin havayolu ile taşınması, ticarette büyük avantaj sağlar. Alıcıya kısa sürede ulaşan ürünlere talep daha hızlı artabilir. Bu da ticari olarak alış verişin artmasına sebep olur. En büyük dezavantajı diğer yöntemlere göre pahalı olmasıdır. Firmamız, çözüm odaklı yaklaşarak bu konuda da müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Ukrayna Nakliye Firmaları

Ukrayna karayolu nakliye firmaları taşımacılık yaparken en fazla bu yöntemi tercih eder. Çünkü karayolu ile her yere ulaşmak mümkündür. Hem Ukrayna’nın kendi içine gidebilmek için hem de Avrupa bölgelerine ulaşmak için transit geçiş imkânı sunması Ukrayna nakliye firmaları için bir avantajdır. Özellikle Ukrayna’ya nakliye yapan firmalar sevkiyat sırasında sorun yaşamamak için bütün tedbirleri önceden almalıdır. Biz de firma olarak gerek tırlarımızın bakımını yapıyor gerekse sürücülerimizle ilgilenerek teslimatın en güvenilir şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz. Ukrayna ya giden tır firmaları pek çok unsura dikkat ederek yol alması gerekir. Biz firma olarak taşıma faaliyetlerimizi gerçekleştirirken her türlü önlemi alıyoruz. Herhangi bir olumsuz durumla karşı karşıya gelme olasılığına karşı da CMR sigortası gibi sigortalarla da tedbirli şekilde gidiyoruz.

Ukrayna İstanbul nakliye bizim için olduğu gibi pek çok firma için önemli bir rotadır. Ukrayna lojistik firmaları pek çok şehirden topladıkları parsiyel yükleri İstanbul’da depolar ve dağıtımı buradan gerçekleştirir. Firmamız gerçekleştirdiği her nakliyede, tür ne olursa olsun profesyonel bir ekiple çalışır. Hassas ve titiz çalışmalar yürüterek müşterilerinin emanetlerini en güvenilir şekilde yeni adresine teslim eder. Zaten Ukrayna’ya çalışan nakliye firmaları da bu konuda hassas olmak zorundadır. Müşteriye gösterilen özen hem ülkemizin hem de ticaretin gelişmesine büyük katkı sağlamaktadır.

Ukrayna Türkiye nakliye firmaları da yükleri taşırken dikkatli ve titiz çalışmalar yürütür. Bu firmalar nelere dikkat etmeli?

 • Ukrayna çalışan lojistik firmaları gelişmiş takip sistemi kullanmalı.
 • Ukrayna çalışan nakliyeciler iletişim yönünden güçlü olmalı. Müşteri hizmetleri 7/24 çalışmalı.
 • Sözleşme şartları baştan açık şekilde belirtilmeli.
 • Gelişmiş ekipman kullanmalı.
 • Kullandıkları araçlar son sistemlerle uyumlu olmalı.

Bu ve benzer kriterlere uyan Ukrayna nakliye yapan firmalar sektörde başarılı oluyor. Biz de firma olarak sistemli çalışan Ukrayna çalışan nakliye firmaları ile işbirliği yapıyoruz. Türkiye Ukrayna nakliye firmaları arasında kalite standartlarına dikkat ederek, müşterilerimize gösterdiğimiz özenle sektörde her zaman bir ileriyi hedefliyoruz.

Ukrayna Nakliye Fiyatları

Türkiye Ukrayna nakliye fiyatları değişken olmakla birlikte bazı kritik değerlerin hesaplanmasıyla belirlenir:

 • Türkiye Ukrayna TIR nakliye fiyatları belirlenirken mesafeye dikkat edilir. Rotanın uzunluğu fiyatı etkiler.
 • Taşınan yükün hacmi, boyutu ve ağırlığı belirlenir.
 • Gümrük maliyetleri ve verilen lojistik hizmetler hesaplanır.
 • Yükün hassasiyeti, taşıma türü ve ek hizmetler fiyata eklenir.

Ukrayna nakliye fiyatları yukarıda saydığımız ana kriterlere göre ortaya çıkar. Aslında Ukrayna nakliye ücretleri her firmanın kapasitesi ve hizmet anlayışı ile ilişkilidir. Bizim amacımız en uygun Ukrayna navlun fiyatları ile hizmet sunmaktır. Bunun için de ekibimizle beraber en iyi hizmeti sunmaya gayret ediyor, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Müşterimizin ihtiyaçlarına ve isteklerine göre sevkiyatın ana unsurlarını belirleyip müşterimizin bütçesine göre bir maliyet belirliyoruz. Talepleriniz doğrultusunda fiyat almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.