Yurtiçi ve Yurtdışı Uluslararası Nakliye

Mersin - İstanbul - Bursa - Konya - Hatay - Gaziantep 0 (216) 475 1048 info@venuslojistik.com

Azerbaycan Nakliye | Venüs Lojistik

karayolu demiryolu havayolu blog

Azerbaycan Nakliye

Azerbaycan Nakliye alanında uzman ekibi, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma ahlakı ve donanımlı son teknoloji araçları ile her zaman kaliteli bir şekilde çalışmalarını sürdüren firmamız Venüs Lojistik, hizmetleri ile de sektörde adından sık sık söz ettirmeye devam etmektedir. Uzun yıllar boyunca bu alanda çalışarak edinmiş olduğumuz deneyim ve tecrübeler ile müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılıyoruz.

Venüs Lojistik firması olarak müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine uygun pek çok çözüm seçeneği sunuyoruz. Yükünüzü istediğiniz yere en kısa süre içerisinde ve sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz. Taşıma işlemlerimiz sırasında bir sorun ile karşılaşmamak için gerekli olan tüm önlemleri eksiksiz bir şekilde alıyoruz. Bir problem yaşamanız durumunda her zaman yanınızda olarak sorunu kısa süre içerisinde çözüyoruz.

Türkiye’nin en fazla ihracat ve ithalat işlemlerini gerçekleştirdiği ülkeler, komşu ülkeleri olmaktadır. Bu noktada firmamız da sık sık komşu ülkeler için nakliye hizmeti vermektedir. Hizmet vermiş olduğumuz ülkelerden birisi de Azerbaycan’dır. Azerbaycan hem komşu ülkemiz hem de kardeş ülkemiz olmasından ötürü ticari ilişkilerimizin güçlü olduğu bir ülkedir. İki ülke arasındaki ihracat ve ithalatın sık bir şekilde yapılması nakliye çeşitliliğini de sağlamaktadır. Azerbaycan’a karayolu nakliye, demiryolu nakliye ve havayolu nakliye gibi daha pek çok hizmeti sunuyoruz.

Müşterilerimize daha iyi şekilde Azerbaycan nakliye hizmeti vermek için parsiyel nakliye, konteyner nakliye, komple taşımacılık ve kombine taşımacılık gibi birçok hizmet seçeneği sunuyoruz. İşimizi titiz bir şekilde yürüterek müşterilerimizin hizmetlerimizden tam anlamıyla memnun kalmasını sağlıyoruz. Bünyemizde her zaman gerekli donanıma ve deneyime sahip olan kişileri bulundurarak profesyonel bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Azerbaycan Parsiyel Nakliye

Azerbaycan’a en sık yapmış olduğumuz hizmetlerimizden biri de parsiyel nakliye hizmetimizdir. Bu hizmetimiz sayesinde aynı araç içerisinde, farklı müşterilerimizin yüklerini aynı bölgeye doğru kısa süre içerisinde ve güvenilir bir şekilde götürüyoruz. Azerbaycan parsiyel nakliye hizmetimizi Türkiye’deki belirli çıkış noktalarından haftanın belirli günlerinde gerçekleştiriyoruz.

Parsiyel nakliye hizmetlerimizi her zaman güvenilir bir şekilde gerçekleştirerek müşterilerimizi çok mutlu ediyoruz. Güvenilir olmasının yanında müşterilerimizin en fazla kâr ettiği taşıma türlerinden biri olan parsiyel nakliye hizmetimiz sayesinde yükünüzün kapladığı alan kadar ödeme yapmanızı sağlıyoruz. Bu sayede müşterilerimizin konteynerin tamamını kiralamasına engel oluyoruz.

Azerbaycan parsiyel nakliye hizmetlerimizi özenli bir şekilde müşterilerimize sunuyoruz. Yükünüzü diğer yükler ile karışmayacak şekilde düzenleyerek her şeyi kayıt altına alıyoruz. Garantili bir şekilde hizmet vererek ürünlerinize herhangi bir zarar gelmesine izin vermiyoruz. Yükünüzü istediğiniz adrese, istediğiniz tarihte ve sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz. Sürecin tüm aşamalarını prosedürlere uygun bir şekilde takip ediyoruz. Son teknoloji hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimizin de yükünü istediği zaman takip edebilmesini sağlıyoruz.

Venüs Lojistik firması olarak ihtiyaca uygun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürerek her zaman ön plana çıkmayı başarıyoruz. Güvenilir, hızlı, modern, profesyonel ve uygun fiyatlı hizmetlerimiz ile müşterilerimizi çok mutlu ediyoruz. Her türlü hava koşulunda Azerbaycan nakliye hizmetimizi sunarak müşterilerimizin zaman kaybetmesini önlüyoruz. Donanımlı araçlarımız sayesinde en zorlu yollardan kolay bir şekilde geçerek müşterilerimize en iyi imkânları sunuyoruz.

Azerbaycan Nakliye Firmaları

Günümüzde Azerbaycan nakliye hizmeti veren pek çok lojistik firması bulunmaktadır. Fakat işini profesyonel bir şekilde yapan ve hizmetlerinin her zaman arkasında duran bir lojistik firması bulmak ne yazık ki pek kolay değildir. İşte tam da bu noktada firmamız Venüs Lojistik, kaliteli hizmetleri ile müşterilerinin her zaman yanında olmaktadır. Her bütçeye ve her isteğe uygun bir şekilde hizmet sunarak adımızdan söz ettiriyoruz.

Müşterilerimizin Azerbaycan nakliye hizmetlerimiz hakkında yapmış olduğu değerlendirmeleri çok önemsiyoruz. Onlardan almış olduğumuz değerlendirme ve yorumlar neticesinde kendimizi her geçen gün daha fazla geliştirmeye çalışıyoruz. Sektördeki güncel yenilikleri her zaman en yakından takip ederek modern bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Azerbaycan Nakliye Fiyatları

Azerbaycan nakliye fiyatları tercih etmiş olduğunuz firmadan firmaya göre değişkenlik göstermektedir. Venüs Lojistik firması olarak bizler her zaman uygun fiyatlar ile nakliye hizmeti vererek müşterilerimize ekonomik açıdan çok yardımcı oluyoruz. Sürekli kampanyalar yaparak müşterilerimize çok avantajlı fırsatlar sunuyoruz.

Nakliye fiyatlarımızı belirlerken bazı durumları göz önünde bulunduruyoruz. Bu durumlardan bazıları şu şekildedir:

 • Tercih etmiş olduğunuz nakliye hizmeti (parsiyel, komple, kombine vs.)
 • Tercih etmiş olduğunuz araç modeli
 • Yükünüzün boyutu, uzunluğu, ağırlığı ve diğer özellikleri
 • Yükünüzün sizden teslim alınmış olduğu konum ile yükünüzün teslim edilmesini istediğiniz konum arasındaki uzaklık
 • Yol güzergahında bulunan gümrük fiyatları

Gibi durumlara göre bütçenize uygun makul bir fiyat belirliyoruz. Müşterilerimiz ile anlaşma yaparak ortak bir fiyatta karar kılıyoruz. Nakliye hizmetlerimiz ile ilgili net bir fiyat almak için bize dilediğiniz zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. Sizlere en kısa süre içerisinde dönüş yaparak yardımcı olmaya çalışıyoruz. Belirli bilgileri sizlerden alarak uygun bir fiyat sunuyoruz. Anlaşma sağlamamız durumunda yükünüzü teslim alarak kısa süre içerisinde yola çıkıyoruz.

Türkiye Azerbaycan Karayolu Güzergahı

Azerbaycan nakliye yolu güzergahı Azerbaycan’ın komşu ülke olmasından dolayı belirli ve kısa yerlerden yapılmaktadır. Nakliye hizmetinde güzergâh ve yol çok önemlidir. Yol güzergahları ürünlerin taşıma şeklinin belirlenmesinde, teslim sürelerinin belirlenmesinde ve ürünlerin güvenli bir şekilde taşınmasında önemli bir etkendir.

Firmamız yükünüzü belirli limanlardan alır ve varış ülkelerine kadar belirli güzergâhlardan geçirir. Fakat yükün kalkış yapacağı şehirler yol güzergahlarında farklılık oluşturmaktadır. Türkiye’nin pek çok yerinde bulunan limanlarımızdan kalkan yükler farklı güzergahlar üzerinden gelmektedir. Fakat Türkiye’nin Azerbaycan ve Gürcistan ülke güzergahı belirlidir. Türkiye limanlarından çıkış yapan yükler Sarp Sınır Kapısına gitmekte ve buradan da Gürcistan sınırına giriş yapmaktadır.

Genel olarak;

 • Türkiye’de İstanbul ve İzmir limanlarından Azerbaycan’a parsiyel çıkışı,
 • Mersin ve İstanbul limanları üzerinden Azerbaycan karayolu ve denizyolu nakliye hizmeti,
 • Avrupa ülkelerinden Azerbaycan’a aktarmasız ya da aktarmalı komple ve parsiyel nakliye hizmeti,
 • Bunun yanı sıra tüm Avrupa ve Türkiye’den günlük komple araç çıkışları yapıyoruz.
azerbaycan nakliye

Yol güzergahlarının belirlenmesinde önem taşıyan bir diğer sebep de taşıma çeşitleridir. Azerbaycan nakliye işlemlerinde karayolu nakliye ya da havayolu nakliye hizmetlerinde yol güzergahları değişiklik göstermektedir. Havayolu nakliye hizmetlerinde yükler, kısa sürede, duraksız bir şekilde uçakla direkt Azerbaycan’ın başkenti olan Bakü’ye ulaşmaktadır. Karayolu nakliye hizmetinde ise Türkiye limanları üzerinden kalkan yükler Gürcistan üzerinden Azerbaycan’a ulaştırılmaktadır.

Azerbaycan Karayolu Nakliye

Azerbaycan ile Türkiye yakın mesafede olan ülkelerdir ve karayolu ile iki ülke arasında ulaşım sağlamak çok kolaydır. Bu sebeple Azerbaycan karayolu nakliye hizmeti sık sık tercih edilmektedir. Karayolu nakliye hizmetlerimizde ana güzergâh İstanbul-Baki olarak düşünülse de Manisa, Kocaeli, Karaman, Gaziantep, Antalya, Adana, Mersin, Konya, İzmir, Ankara ve diğer bütün illerimizden çıkış yapılabilmektedir.

Azerbaycan’a karayolu ile varan araçlarımız Bakü başta olmak üzere pek çok şehir için nakliye hizmeti vermektedir. Bu şehirlerden bazıları şu şekildedir:

 • Ağdam
 • Ağdaş
 • Ağsu
 • Balaken
 • Berde
 • Beylegan
 • Gence
 • Mingeçevir
 • Sumqayıt
 • Şirvan
 • Cebrayıl
 • Daşkesen
 • Tovuz
 • Terter
 • Şerur
 • Şabran
 • İmişli
 • Naftalan
 • Zerdab
 • Zakatala
 • Zengilan
 • Yevlah
 • Yardımlı
 • Ucar
 • Füzuli
 • Şuşa
 • Lerik
 • Laçın

Yüküm şu an nerde? Yüküm doğru alıcıya sorunsuz bir şekilde teslim edildi mi? Yükümün teslimat süresi ne zaman? Gibi sorularınız için anlık konum hizmeti de veriyoruz. İstediğiniz zaman bu hizmetimizden faydalanarak yükünüzün son durumunu anında görebilirsiniz. İsterseniz çağrı merkezimizi arayarak da gönderiniz ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde size dönüş yapan çağrı merkezi elemanımız hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi vererek aklınızda herhangi bir soru işaretinin kalmasına izin vermemektedir.

Azerbaycan Konteyner Nakliye

Azerbaycan konteyner nakliye, özellikle uluslararası nakliye hizmetinde tercih edilen bir taşımacılık çeşididir. Dünya üzerinde taşımacılık ihtiyaçlarının her geçen gün artması ve yüklerin çeşitlenmesi nedeniyle konteyner taşımacılığına da ilgi aynı oranda artış göstermektedir. Konteyner taşımacılığı ile uzun yıllardır Türkiye’den Azerbaycan’a ya da Azerbaycan’dan Türkiye’ye yük gönderilmektedir. Denizyolu ve demiryolunda da kullanılan konteyner taşımacılığı, günümüze kadar yaygın bir şekilde tercih edilerek gelmiştir ve halen daha yaygın bir şekilde tercih edilmektedir.

Azerbaycan konteyner nakliye hizmetlerimizi yükünüzün özelliklerine en uygun olan konteynerler ile gerçekleştiriyoruz. Genellikle denizyolu taşımacılığı çeşidinde tercih edilen konteyner nakliye ile aynı ürün gruplarınızın taşınması hizmetini verdiğiniz gibi aynı konteyner içinde farklı ürün gruplarınız da yer alabilmektedir.

Konteyner taşımacılığının belirli avantajları ve dezavantajları bulunmaktadır. Ancak diğer taşımacılık türleri ile uyumlu olması sayesinde dezavantajları minimuma indirgenmektedir. Konteyner taşımacılığı hizmetimiz ile tek seferlik yükleme yapıp tekrar tekrar açılmadan taşıma hizmeti veriyoruz. Bu sayede istifleme işleminin az olmasına ek olarak süreçlerin uzaması ve yükün hasar almasını engelliyoruz.

Hizmet vermiş olduğumuz konteynerlerimiz oldukça büyük ölçülere sahiptirler. Bu sayede boşaltma ve yükleme işlemleriniz kısa süre içerisinde, güvenilir ve çok rahat bir şekilde yapılmaktadır. Konteynerlerimiz ürün tipine göre farklı özelliklerde ve oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptirler. Bu sayede konteynerler yüklerin taşıma işlemleri sırasında herhangi zarar görmesini engellemektedir. Böylece konteynerlerin her türlü dış etkenden koruyan bir yapısı olmasına ek olarak hava da geçirmemesi gıda benzeri yükler için bozulma olmasını da önlemektedir.

Konteyner taşımacılığı hizmetlerimiz ile hammaddeler, tarımsal maddeler, sanayi ürünleri, makine ve makine parçaları, tekstil ürünleri, beyaz eşya ve yedek parçaları gibi daha pek çok yükünüzü sorunsuz bir şekilde ve en kısa süre içerisinde alıcısına ulaştırabilirsiniz. Ayrıca tehlikeli maddelerin taşınması için de çoğunlukla tercih edilebilmektedir.

Azerbaycan Denizyolu Nakliye

Venüs Lojistik firması olarak Azerbaycan denizyolu nakliye hizmetimizi de diğer taşımacılık hizmetlerimiz gibi her zaman çok kaliteli ve özverili bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Denizyolu taşımacılığı diğer taşımacılık türlerine göre çok daha zor bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu sebeple bu alanda çalışmalar sürdürebilmek için gerekli teçhizat ve bilgiye sahip olmak gereklidir.

Türkiye’nin her şehrinden Azerbaycan’a denizyolu taşımacılığı hizmetini sunan firmamız, denizyolu güzergâhı hakkında gerekli olan deneyim ve bilgiye sahiptir. Azerbaycan’a denizyolu taşımacılığının gerçekleştirilebilmesi için Azerbaycan’a kıyısı bulunan Hazar denize giden yol haritasını iyi analiz etmek gerekmektedir.

Türkiye’den Azerbaycan’a denizyolu taşımacılığı faaliyetleri gerçekleştirilirken Hazar denizine ulaşabilmek için Rusya’da yer alan nehirleri geçmek gerekmektedir. Bu durum Azerbaycan denizyolu nakliye işlemlerini daha zor bir hale getirmektedir. Çünkü Rusya’nın bu nehirleri taşımacılık için sürekli olarak açık değildir, bu durum da taşımacılığı yalnızca belirli aylar ile sınırlandırmaktadır. Venüs Lojistik olarak, müşterilerimize bu kısıtlı aylar dışında da çeşitli taşıma çeşitleri ile taşımacılık hizmetini sunuyoruz. Bunlar;

 • Denizyolu taşımacılığının kısıtlanmış olduğu yerden sonra karayolu taşımacılığının yapılması,
 • Denizyolu ile Gürcistan’ın limanına nakliyenin ulaştırılması, oradan da karayolu üzerinden nakliyenin devam edilmesi,
 • Nakliyenin denizyolu ile Gürcistan’ın Poti limanına sevk edilmesi ve oradan da demiryolu üzerinden taşımacılığın devam ettirilmesi gibi seçenekler de sunulmaktadır.
konteyner nakliye tasima

Firmamız, müşterilerimizin yükleri ile ilgili gerekli olan bilgileri alarak, duruma göre bu üç seçenekte en uygun olanını tercih etmektedir. Müşterilerimizin göndermek istediği yükler acil bir şekilde alıcısına ulaştırılması gerekiyorsa, karayolu taşımacılığının yapılmasını tavsiye etmekteyiz. Çünkü Poti limanı üzerinden yapılan aşamalı nakliyede transit süreleri biraz uzun sürebilmektedir. Bu nedenle bizler, müşterilerimizin sorun yaşamaması için gerekli olan en uygun yol güzergahını belirlemekteyiz.

Firma olarak, alanında profesyonel olan ekibimiz ve yılların bize vermiş olduğu tecrübe ve deneyimler ile denizyolu taşımacılığında her zaman öncü firmalar arasında yer almaktayız. Amacımız, müşterilerimizi tam anlamıyla memnun etmek için gerekli olan özveriyi sunmaktır. Bu yönde denizyolu taşımacılığında yüksek tonaj kapasiteye sahip olan gemiler ile; denizyolu konteyner taşımacılığı, Ro-Ro takviyesi, açık yük ve dökme taşımacılığı gibi daha pek çok hizmeti büyük bir özveri ile gerçekleştirmekteyiz.

Azerbaycan Ağır Nakliyat Hizmeti

Azerbaycan ağır nakliyat hizmetlerimizi diğer nakliye hizmetlerimiz gibi her zaman çok profesyonel bir şekilde müşterilerimize sunuyoruz. Venüs Lojistik firması olarak, hedefimiz müşterilerimize uygun maliyetler ile üstün kaliteyi sunmaktır. Firmamız son teknoloji ile donanmış olan araçlarıyla; konteyner ve gabari dışı yük, ağır yük, lowbed vagon, ağır nakliye araçları gibi taşınması zor olan Azerbaycan ağır nakliye işlerini büyük bir özveriyle yapmaktadır. Bu hizmetteki üstün kalitemiz ve güvenilirliğimiz bizi diğer firmalardan ayırmaktadır.

Ağır yüklerin taşınması zor ve profesyonellik isteyen bir iştir. Bu nedenle ağır yüklerin taşınmasında hizmet verecek olan firmanın belirlenmesinde çok hassas bir şekilde davranılması gerekmektedir. Firmamız, ağır nakliye alanında gerekli olan tüm prosedürlerin bilgisine sahip olup, her zaman kaliteli ve nitelikli bir hizmet sağlamaktadır.

Bu doğrultuda firmamız, Azerbaycan ağır nakliye hizmetinde;

 • Ağır yükün taşınması için ilgili olan belgelerin ayarlanması,
 • Taşınacak olan yükün sigortasının yapılması,
 • Uluslararası yolculukta gerekli olan tüm izinlerin ayarlanması gibi tüm işlemler, profesyonel bir titizlikle sağlanmaktadır.

Firmamız uzun senelerdir bu alanda büyük bir özveri ile hizmet sağlamaktadır. Bu yüzden yılların vermiş olduğu deneyimle çalışanlarımız, Azerbaycan ağır yük taşımacılığında herhangi bir problem yaşamadan kısa süre içerisinde yüklerin teslimatını gerçekleştirmektedir. Firmamız taşınan ağır yükün özelliklerine göre aracı ayarlama imkânı sunduğu için her alandaki ağır yükü taşıyabilmektedir. Alçak dorse imkânı ile ağırlığı fazla olan vinç, çelik konstrüksiyon, inşaat makineleri, rüzgar türbini gibi yüklerin nakliyesini gerçekleştirebilmektedir.

Venüs Lojistik olarak, Azerbaycan ağır nakliyat hizmetlerinde gerekli olan tüm hassasiyetleri göz önünde bulundurarak bu alanda hizmet sunduğumuz için güvenilir bir şekilde bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu sayede uluslararası alanda vinç, tribün, karayolları sistemleri ve inşaat malzemeleri gibi ağır nakliyat işlemlerinizi gönül rahatlığı ile taşınmasını gerçekleştirebilirsiniz.

Firmamız araç konusunda yeterli imkâna ve sayıya sahip olduğu için istenen süreler içerisinde pek çok farklı taşıma hizmetini de en iyi şekilde sunabilmektedir. Nakliyat hizmetinde kullandığımız son teknoloji araçlar ile yükün güvenilir bir şekilde ve zamanında alıcıya ulaşmasını sağlamaktayız. Sizler de Azerbaycan ağır nakliye hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi almak ve hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanmak için bize her zaman ulaşım sağlayabilirsiniz.

venus lojiistik logo