Yurtiçi ve Yurtdışı Uluslararası Nakliye

Mersin - İstanbul - Bursa - Konya - Hatay - Gaziantep 0 (216) 475 1048 info@venuslojistik.com

Adana Nakliye ve Taşımacılık Firması 2023 | Venüs Lojistik

Adana nakliye hizmetleri

Adana Nakliye

Adana Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

Nakliye hizmetlerinin kusursuz bir biçimde gerçekleştirilmesi adına güvenli, kaliteli ve hızlı uygulamalarımızla sizlerin yanındayız. Tüm nakliye ihtiyaçlarınızın zamanında karşılanması için birçok nakliye modelini uyguluyoruz. Sunduğumuz;

 • Karayolu nakliye
 • Havayolu nakliye
 • Demiryolu nakliye
 • Konteyner nakliye
 • Komple taşımacılık
 • Parsiyel nakliye
 • Frigo nakliye
 • Uluslararası nakliye
 • Proje taşımacılığı

Adana nakliye hizmetlerimizle sorunsuz bir taşımacılık deneyimi yaşamanız adına daima görevimizin başındayız.

Adana Taşımacılık Hizmetleri

Adana nakliye hizmetlerimiz ile hem yurt içi hem yurt dışı gönderilerinizi tam zamanında ve hasarsız bir şekilde alıcılarına teslim ediyoruz. Gereksinimlerinize göre belirlediğimiz nakliye seçeneklerimiz ile olabilecek en uygun fiyat tariflerini belirliyoruz. Uzman kadromuz aracılığıyla sahip olduğumuz üst düzey motivasyon sayesinde memnuniyetinizin her aşamada daha fazla artmasını amaçlıyoruz.

Adana Yurt İçi Nakliye

Tüm nakliye hizmetlerimizi güzel ülkemiz Türkiye’nin karış karış tüm bölgelerine ulaştırıyoruz. Yurt içi gönderilerinizi ülkemizin her yerine ulaştırırken müşteri odaklı yaklaşımlarımız sayesinde kilometreleri sizler için aşıyoruz. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak belirttiğiniz süreler içerisinde Türkiye’nin her bir noktasına teslimat sağlıyoruz. Tüm teslimat aşamalarında gerekli tedbirleri alarak ürünlerinizi hassasiyetle taşıyoruz.

Adana Mersin Arası Nakliye

Adana ve Mersin arasında bulunan ortalama 90 kilometrelik mesafeyi kısa süreler içerisinde aşıyoruz. Adana’nın;

 • Çukurova ve Seyhan
 • Aladağ ve Feke
 • Sarıçam ve Yüreğir
 • Tufanbeyli ve Yumurtalık
 • Karaisalı ve İmamoğlu
 • Ceyhan ve Pozantı
 • Kozan, Karataş ve Saimbeyli

İlçelerinin tamamından Akdeniz, Anamur, Bozyazı, Tarsus ilçeleri ile birlikte Mersin bölgesindeki ilçelerin hepsine Mersin nakliye hizmetleri kapsamında ulaşım sağlamaktayız.

Adana Konya Arası Nakliye

Nakliye hizmetlerimizin tamamını oldukça hassasiyetle yerine getirdiğimiz ve ilk çıkış noktamız olan Adana’nın tüm bölgeleri ve ilçelerinin tamamından Konya’nın tüm ilçelerine ortalama 340 kilometre mesafeyi katederek ulaştırıyoruz. Sektörde yaşanan tüm gelişmeleri yakından takip ederek uygulamalarımızla birleştirerek sizlere kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Adana İstanbul Arası Nakliye

Adana nakliye seçeneklerimizin tümünü Adana’nın bütün ilçeleri ile İstanbul arasında bulunan ortalama 930 kilometre mesafeyi herhangi bir risk almadan hızla giderek tamamlıyoruz. İstanbul’un iki kıtasına da gönderilerinizi özenle taşıyoruz. Birçok ilçeye sahip olan ve her anlamda çok fazla hizmet seçeneğinin yoğun bir şekilde gerçekleştirildiği İstanbul’a teslim edilmesini istediğiniz ürünlerinizi tüm ilçelerin her bir noktasına ulaştırıyoruz. Verimli bir şekilde yaparak uyguladığımız iş planlamamız sayesinde teslim aşamasında aksaklık yaşamadan süreçlerimizi tamamlıyoruz.

Adana Antalya Arası Nakliye

Şehir merkezleri arasında yaklaşık 600 kilometre bulunan Adana ve Antalya arasında kaliteli ve hızlı nakliye işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bütün Adana ilçelerinden alabileceğimiz gönderilerinizi Antalya ilçelerinin tamamına götürüyoruz. Özellikle turizm alanında ülkemizin önde gelen kentlerinden olan Antalya ile bağlantınızı güvenilir hizmet anlayışımızla sağlıyoruz.

Adana İskenderun Arası Nakliye

Adana’nın merkez ve tüm ilçelerinden yola çıkarak İskenderun’un; Altınözü, Antakya, Arsuz, Belen, Defne, Dörtyol, Erzin, Hassa, Kırıkhan, Kumlu, Payas, Reyhanlı, Samandağ ve Yayladağı ilçelerindeki tüm bölgelere yaklaşık 134 kilometre mesafeyi tamamlayarak ulaşıyoruz. Özellikle gastronomi turizmi açısından yoğun şekilde tercih edilen şehir birçok medeniyete de ev sahipliği yapmıştır. Gıda ve diğer tüm gönderilerinizi özel araçlarımızla taşıyarak şehre ulaştırmaktayız.

Adana Ankara Arası Nakliye

Ortalama 486 kilometre mesafe giderek ulaştığımız Ankara’da Adana’ya bağlı tüm ilçelerimizden teslimat gerçekleştiriyoruz. Başkentimiz Ankara’da bulunan Beypazarı, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak gibi ihtiyacınıza göre belirttiğiniz hangi ilçeye isterseniz oraya tam zamanında teslimatlar yapıyoruz. Ankara ile yoğun biçimde gerçekleştirdiğimiz nakliye hizmetlerimizden faydalanmak için bizlerle iletişim kurmanız yeterli olmaktadır.

Adana Aksaray Arası Nakliye

Adana ve Aksaray illeri arasında 260 kilometrelik bir mesafe bulunmaktadır. İlçelerin bulunduğu konumlara göre bu mesafe değişebilmektedir. Adana’nın tüm ilçelerini kapsayan hizmetlerimizi Aksaray’ın Ağaçören, Eskil, Gülağaç, Güzelyurt, Ortaköy, Sarıyahşi ve Sultanhanı ilçelerinin hepsine kaliteden ödün vermeden teslim etmekteyiz. Gayet geniş hizmet ağımız sayesinde ülkemizin tüm şehirlerinin bütün ilçelerine hizmetlerimizi götürüyoruz.

Adana Bursa Arası Nakliye

861 kilometrelik bir mesafeye sahip olan Adana ve Bursa illeri arasında Adana’da bulunan bütün ilçelerden teslim aldığımız gönderilerinizi Bursa’nın Osmangazi, Nilüfer, İnegöl, İznik, Mudanya, Orhangazi ve Yenişehir gibi tüm ilçelerindeki tüm konumlara aynı hassasiyet içerisinde ulaştırıyoruz.

Adana İzmir Arası Nakliye

Adana’nın tüm ilçelerinden alınabilen ürünlerinizi yaklaşık 912 kilometrelik mesafeyi aşarak gönderilerinizi büyükşehirlerimizin başlarında gelen İzmir’in tüm ilçelerine işlerinizin çabucak hallolması adına taşıyoruz. Sektördeki uzun yıllardır gerçekleştirdiğimiz Adana nakliye hizmetlerimizle tecrübemizi sürekli geliştirerek en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Adana Uluslararası Nakliye

Tüm nakliye hizmetlerimizi yurt içi tüm bölgelere ulaştırırken aynı zamanda uluslararası anlamda nakliye ihtiyaçlarınız içinde sizlerin hizmetindeyiz. Adana uluslararası nakliye hizmetlerimizi;

 • İran, Azerbaycan
 • Kazakistan, Türkmenistan
 • Özbekistan, Tacikistan
 • Rusya, Kıbrıs
 • Gürcistan, Irak ve Suriye gibi birçok ülkeye yurt içinde sağladığımız tüm avantajlarımızla beraber profesyonel bir taşımacılık anlayışıyla ulaştırıyoruz.

Adana Proje Taşımacılığı

Proje taşımacılığı standartların üzerinde ağırlık ve ölçülere sahip olan yüklerin ekstra özel önlem ve özel araçlar aracılığıyla taşınmasıdır. Adana proje taşımacılığı hizmetlerimizi olağanüstü ihtiyaçlarınız için uygulamaya almış bulunmaktayız. Boyutları ve ağırlıkları çok yüksek olan yüklerinizi bünyemizde bulunan araçlarımız ve almış olduğumuz tüm tedbirlerin yardımıyla dilediğiniz noktalara kusursuz bir biçimde teslim ediyoruz.

Adana Parsiyel Nakliye

Adana Parsiyel Nakliye

Uyguladığımız parsiyel nakliye işlemleri nispeten az sayıda ürün göndermek isteyen müşterilerimiz için tercih edilebilmektedir. Adana parsiyel nakliye seçeneğimiz ile birden fazla sayıda bulunan müşterilerimizin ürünlerini bir araya getirerek taşıyoruz. Yapmış olduğumuz bu birleştirme ürünlerin uyumları ve beraber taşınmalarında herhangi bir mâni bulunmayan ürünler arasında yapılmakta ve ürünleriniz kesinlikle zarar görmemektedir.

Adana Frigo Nakliye

Filomuzda bulunan bize ait olan ve ekstra kiraladığımız araçlar ile birlikte Adana frigo nakliye hizmet seçeneğimizde sizlere sunulmaktadır. +18 derece ile –26 derece arasında ayarlanabilir soğutucuların yer aldığı araçlar aracılığıyla frigo taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Bu yöntem ile özellikle soğuk zincire sahip olan ürünler taşınmaktadır. Ürünlerinizin hiçbir aşamada bozulmaması adına iklim kontrollü taşıma sistemimizden yaralanmanız oldukça yararınıza olacaktır.

 Adana Konteyner Nakliye

Konteyner nakliye ihtiyaca göre belirli ölçülere sahip konteynerlerin ürünlerle doldurularak belirtilen adreslere ulaştırılmasıdır. Bu sistem aynı zamanda denizyolu nakliye olarak bilinmektedir. Adana konteyner nakliye hizmetlerimizle yüklerin durumuna göre en uyumlu gemileri tercih etmekteyiz. Başlıca kullanılan konteyner nakliye türleri;

 • Tanker taşımacılığı
 • Ro-Ro taşımacılık
 • Kombine taşımacılık
 • Dökme yük taşımacılığıdır.

Adana Nakliyeciler Sitesi

Nakliyeciler sitesi aracılığıyla sunmuş olduğumuz hizmetlerimizi sizlere daha hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz. Adana nakliyeciler sitesi içerisinde gerçekleştirdiğimiz üst düzey güvenilir ve kaliteli işlemlerimizle tüm nakliye ihtiyaçlarınızı süratle karşılıyoruz. Kontrol ve bakım işlemlerini aksatmadan yaptığımız araçlarımız sayesinde tüm tedbirlerimizi işimizin başında alarak hizmetlerimizi herhangi bir aksamaya uğramadan sizlere sunuyoruz.

Adana Nakliye Firmaları

Adana nakliye hizmetleri özellikle ticari gönderiler konusunda oldukça önemlidir. Ürünlerin yükleme, taşıma ve boşaltma gibi tüm süreçlerinde zarar görmemesi gerekmektedir. Adana nakliye firmaları içerisinde müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetlerimiz ve memnuniyetlerine gösterdiğimiz özen sayesinde ön plana çıkmaktayız. İşlemlerini tamamladığımız müşterilerimizden aldığımız pozitif geri bildirimlere güvenerek her zaman yüksek motivasyonla çalışmaktayız.

Adana Nakliye Fiyatları

Nakliye hizmetleri için talep edilen tutarlar birçok etkene bağlı olarak belirlenmektedir. Gönderinin gideceği mesafe, ürünlerin boyut ve ağırlıkları, tercih edilen nakliye şekli, yakıt giderleri gibi birçok durum fiyat belirlemede esas alınmaktadır. Firmamız Adana nakliye fiyatları belirleme aşamasında uygun fiyatlı taşımacılık düşüncesiyle hareket etmektedir. Kaliteden taviz vermediğimiz hizmetlerimizi daha kolay bir yolla sizlere sunmak için bütçe sarsmayan bir ücret politikası benimsiyoruz.

Adana Hakkında

Adana, Türkiye’nin bir ili ve en kalabalık yedinci şehridir. 2021 yılı verilerine göre 2.263.373 nüfusa sahiptir. İlin yüzölçümü 13.844 km²dir. İlde km²ye 163 kişi düşmektedir. 04.02.2021 TÜİK verilerine göre 5’i merkez ilçe olmak üzere toplam 15 ilçesi ve belediyesi vardır. Bu ilçelerde 831 mahalle bulunmaktadır.