Yurtiçi ve Yurtdışı Uluslararası Nakliye

Mersin - İstanbul - Bursa - Konya - Hatay - Gaziantep 0 (216) 475 1048 info@venuslojistik.com

İzmir Nakliye ve Taşımacılık Firması 2023 | Venüs Lojistik

İzmir Nakliye Hizmetleri

İzmir Nakliye

İzmir Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

Türkiye’nin ve dünyanın birçok ilinde yer alan acentelerimiz, kaliteli iş anlayışımız ve müşteri odaklı çözümlerimizle her geçen gün daha çok kişiye ulaşıyor ve dünya standartlarında taşımacılık hizmetlerimizden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Firma bünyesinde sunduğumuz hizmetlerimizden biri olan, İzmir nakliye ile Türkiye’nin liman ticaretinin merkezi İzmir’den dünyaya bir kapı açıyoruz.

İzmir Taşımacılık Hizmetleri

Ulusal ya da uluslararası olarak taşınmasına izin verilen her materyalin nakliyesi ile ilgili güvenebileceğiniz firmamızda, İzmir nakliye hizmetlerimizi 5 farklı şekilde gerçekleştirmekteyiz. Yükün özelliklerine ve taşınacak bölgeye göre tercih edebileceğiniz hizmetlerimiz:

 • Karayolu ile nakliye
 • Havayolu ile nakliye
 • Demiryolu ile nakliye
 • Konteyner nakliye ve
 • Parsiyel nakliye olarak ayrılmaktadır.

Dilerseniz tek bir taşıma modeli ile direkt taşıma tercih edebilir, dilerseniz kombine taşımacılık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İzmir Yurtiçi Nakliye

Venüs Lojistik olarak, ülke genelinde ve dünyada birçok ülkede hizmet vermekteyiz. İzmir yurtiçi nakliye hizmetimizle Türkiye’nin bütün bölgelerine taşımacılık yapıyor, kısa sürelerde güvenle gönderinizin teslimatını sağlıyoruz.

Tüm teslimat sürecimizin, alanında deneyimli, profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilmesine özen gösteriyor, Türkiye’nin tüm illerinde, o bölgeyi bilen kişilerle çalışıyoruz.

İzmir Mersin Arası Nakliye

Türkiye’nin en önemli ticari limanlarına sahip Mersin ve İzmir arasında sık frekansla, karşılıklı gerçekleştirdiğimiz karayolu nakliye hizmetlerimiz, dış ticaret faaliyeti gösteren birçok firmaya güvenilir çözümler sunmaktadır. İki ilimiz arasında taşımacılığını yaptığımız birçok ithal ürünün ülkeye dağıtılması ya da ihraç ürünlerinin gemilerle varış noktalarına doğru yola çıkmasını sağlayan bu hizmetimiz, ülkemizin dış ticaret faaliyetlerine ve ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

İzmir Konya Arası Nakliye

Türkiye’nin orta noktası sayılan Konya ilimize İzmir’den kesintisiz nakliye hizmeti sunmaktayız. İki ilin arasındaki 557 kilometrelik mesafeyi, modern teknolojiden yararlanarak, genç filomuz ile kısa sürede tamamlıyor, taşınmasını istediğiniz her yükü en uygun şekilde taşıyoruz. Her iki ilde de tüm ilçelerden verdiğimiz hizmetlerimiz sayesinde, yükünüzün zarar görmeden adrese teslim edilmesini sağlıyoruz.

İzmir İstanbul Arası Nakliye

İki ticaret merkezi şehir olan İzmir İstanbul arasında yaptığımız nakliye işlerimizle, ister işiniz ister eviniz için ihtiyaç duyduğunuz taşımacılık hizmetlerini en iyi şekilde sizlere sunmaktayız. İki il arasında;

 • Sözleşmeli,
 • Sigortalı,
 • Asansörlü komple ya da parça taşıma hizmetlerimizden 7/24 yararlanabilirsiniz.

İzmir Adana Arası Nakliye

İzmir ile Adana arasında her türlü taşıma işinizi, profesyonel bir kadro ile gerçekleştiriyoruz. İki şehri arasında 900 kilometrelik mesafede, sorunsuz taşıma sağlıyor, tüm yükün hasarsız bir şekilde teslimatını gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak verdiğimiz bu hizmetimizle, evden eve adresten adrese hızlı ve güvenliği taşımacılık hizmetlerimizi uygun fiyatlarla sunuyoruz.

İzmir Antalya Arası Nakliye

Sektörde geçirdiğimiz uzun sürelerde edindiğimiz deneyimle İzmir Antalya arasında hem ticari hem de kişisel yüklerin taşımasını güvenle yapıyor, %100 müşteri memnuniyeti garantisi sunuyoruz.

İki turizm ve ticaret kentimiz arasında, hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarlarına toptan mal ve yük taşımasında en iyi fiyatlar ve uzman kadromuzla hizmet veriyor, bizimle çalışan firmaların işlerinde büyüme ve gelişme göstermesine destek oluyoruz.

İzmir İskenderun Arası Nakliye

İzmir ile İskenderun arasında verdiğimiz hizmetler:

 • Evden eve tüm eşya ya da parça eşya nakliyesi,
 • Liman ve gümrük nakliyeciliği,
 • Komple tır ya da parsiyel taşımacılık,
 • Ofis eşyası taşımacılığı,
 • Piyano ve sanat eserleri taşımacılığı ve
 • Medikal taşımacılık olarak ayrılmaktadır.

İzmir’in tüm ilçelerinden tüm ilçelerine yaptığımız taşımacılıkta, iki şehir arası uzun mesafeyi en kısa sürede ve en güvenli şekilde kat ediyor, sizlere en iyi taşımacılık hizmetlerini sunuyoruz.

İzmir Ankara Arası Nakliye

Müşteri memnuniyetini esas alarak verdiğimiz nakliye hizmetlerimizle, İzmir Ankara arasında nasıl bir taşıma işine ihtiyaç duyuyorsanız onu en iyi şekilde sunmak için çalışıyoruz. Evden eve nakliye hizmetimizin yaygın olarak tercih edildiği bu iki il arasında, ister evinizin her eşyası için kolileme ve paketleme işlerini yapıyor ve asansörlü taşımacılık sunuyoruz, isterseniz de parsiyel taşımacılık hizmetlerimizle sadece birkaç parça eşyanızın adrese teslim edilmesini sağlıyoruz.

İki il arasında verdiğimiz taşımacılık hizmetlerimizin ücretlerinde;

 • Taşınacak eşya sayısı,
 • Eşyanın toplam ağırlığı ve
 • Taşıma yapılacak adresler arasındaki mesafe göz önünde bulundurularak hesaplama yapılmaktadır.

İzmir Aksaray Arası Nakliye

Modern çağda gelişen teknolojiyle doğru orantılı olarak değişen ve hızlanan nakliye sektöründe, Türkiye’nin tüm bölgelerine yaptığımız taşımacılık işlerimiz ile farkımızı yansıtmaktayız. İzmir Aksaray arasında parça ve tüm eşya taşıma işleri yapan firmamız iki il arasındaki 691 km’lik mesafenin en hızlı ve en güvenli şekilde tamamlanmasını sağlamayı görev edinen profesyonel sürücüleri ile hizmet vermektedir.

Tüm ekibimiz kendi ve taşıdığı yükün güvenliğini ön planda tutarak, en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

İzmir Bursa Arası Nakliye

Ülkemizde otomobil yedek parça üretiminin yapıldığı Bursa’dan dünyaya ihraç edilmesi için limanlarının kullanıldığı İzmir’e ağır yük taşımacılığı yapmaktayız. Genç ve büyük filomuz sayesinde, üreticilerin, dünya pazarına sundukları otomotiv ürünlerinin alıcısına ulaşması adına önce karada sonra denizde güvenli taşımacılık sağlayarak, İzmir Bursa arası nakliye hizmetlerimizle dış ticaret faaliyetlerinizin gelişmesine katkıda bulunuyoruz.

İzmir Uluslararası Nakliye

Konumu sebebi ile Anadolu tarihi boyunca deniz ticaretinin merkezi olarak kabul edilen İzmir, Türkiye’nin dış ticaret faaliyetlerinin gelişmesi ve ilerlemesinde önemli bir statüye sahiptir.

İzmir uluslararası nakliye hizmetlerimizde denizyolu ile taşımacılık üzerine hizmet verilmekte, Türkiye’nin yedinci büyük konteyner hacmine sahip olan İzmir limanından dünyanın birçok noktasına gemilerle konteyner ya da parsiyel taşımacılığı yapılmaktadır.

İzmir Proje Taşımacılığı

Standartların dışında ölçülere, hacme ya da ağırlığa sahip yüklerin, belirli düzenlemeler yapılmış araçlarla taşınması işi olan proje taşımacılığı, İzmir nakliye hizmetlerimizle ülkemizin ve dünyanın birçok noktasına gerçekleştirilmektedir.

Teknolojinin bizlere sunduğu avantajlardan yararlanarak geliştirdiğimiz araçlarımız sayesinde, özel ihtiyaçları olan müşterilerimize İzmir proje taşımacılığı hizmetimiz kapsamında en uygun çözümleri sunuyoruz.

İzmir Parsiyel Nakliye

Yurtiçi ve yurtdışı yük taşımacılığının en ekonomik hali olarak kabul edilen parsiyel taşımacılık, büyük hacimli araçların birden fazla yük sahibinin malları ile yola çıkarak, ayrı ayrı adreslerine teslim edilmesi anlamına gelmektedir.

İzmir parsiyel nakliye hizmetimiz kapsamında, talep ettiğiniz nakliye için çıkan toplam ücret, yük sahibi sayısına oranlanarak, müşterilerimize ekonomik bir seçenek olarak sunulmaktadır.

İzmir Frigo Nakliye

Isısı ayarlanabilir özel araçlarla yapılan nakliye işlerine frigo nakliye denmektedir. Bu araçlarda ısı, +18 °C ila -26 °C arasında ayarlanabilmekte olup, özellikle soğuk gıda zinciri ile taşınması gereken gıda ürünleri ve medikal ürünlerin taşımasında tercih edilen bir yöntemdir.

İzmir frigo nakliye hizmetlerimiz dahilinde, ülke içerisinde nereye olursa olsun, taşıdığımız yükün bozulmasını engelleyecek donanım ve teknolojiye sahip araçlarımızla hizmet veriyoruz.

İzmir Nakliye Konteyner Taşıma
İzmir Nakliye Konteyner Taşımacılığı

İzmir Konteyner Nakliye

Farklı türdeki yükleri taşımak için belirli standartlarda imal edilmiş konteynerler kullanılarak yapılan taşımacılığa konteyner nakliye adı verilmektedir. Firmamız, 20’lik, 40’lık ve tank konteynerleri kullanarak, İzmir’den deniz, kara ve demiryolu ile konteyner taşımacılığı yapmaktadır.

İzmir Nakliyecileri Sitesi

Venüs Lojistik olarak, İzmir nakliye hizmetleriyle bütün ilçeler dahil olmak üzere dört bir yana hizmet veriyor, tüm hizmetlerimize çok daha kolay ulaşılabilmesi adına nakliyeciler sitesinde bulunan acentemiz aracılığı ile misafirlerimizi ağırlıyoruz.

İzmir Nakliye Firmaları

Özellikle deniz ticaretinin merkezi olan İzmir, tüm dünya ile yapılan ticari faaliyetler sebebi ile birçok nakliye firmasının bulunduğu bir şehirdir. İzmir nakliye firmaları arasında verdiği dünya standartlarındaki taşımacılık hizmetleri ile sıyrılan firmamız, Venüs Lojistik, İzmir iline yakışır hizmet anlayışını tüm dünyaya sunmaktadır.

İzmir Nakliye Fiyatları

Tüm taşımacılık işlerinde, alınan hizmetin ücretlerinin belirlenmesinde birkaç unsur göz önünde bulundurulmaktadır. Bu unsurlar:

 • Yükün ağırlığı,
 • Hacmi,
 • Maddi değeri,
 • Taşınacak mesafe ve
 • Taşıma modeli olarak sıralanabilmektedir.

Bu unsurlardaki değişiklik İzmir nakliye fiyatları hesaplanırken göz önünde bulundurulmakta, taşınacak yük incelenmeden fiyat bilgisi paylaşımı yapılamamaktadır.

✅ İZMİR – MERSİN 00.11 TL
✅ İZMİR- İSTANBUL 00.09 TL
✅ İZMİR- ANKARA 00.22 TL
✅ İZMİR -GAZİANTEP 00.23 TL

İzmir Hakkında

İzmir, Türkiye’de Ege Bölgesi’nde yer alan şehir ve ülkenin 81 ilinden biridir. Ülkenin nüfus bakımından en kalabalık üçüncü şehridir. Ekonomik, tarihi ve sosyo-kültürel açıdan önde gelen şehirlerden biridir. Nüfusu 2021 itibarıyla 4.425.789 kişidir. Yüzölçümü olarak ülkenin yirmi üçüncü büyük ilidir.