Yurtiçi ve Yurtdışı Uluslararası Nakliye

Mersin - İstanbul - Bursa - Konya - Hatay - Gaziantep 0 (216) 475 1048 info@venuslojistik.com

İran Nakliye | Venüs Lojistik

iran nakliye

İran Nakliye

İran nakliye hizmeti, hem uluslararası hem de ülke içerisinde gerçekleştirilebilen bir faaliyettir. Herhangi bir noktadan başka bir noktaya taşınacak teslimatın güvenle alıcısına ulaştırılması için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz nakliye hizmeti, günümüzde birçok farklı firma ve şirket tarafından sık tercih edilen bir faaliyettir. Bulunduğunuz noktadan daha uzak bir noktaya en kısa sürede kalite ve güven ilkeleri baz alınarak alıcısına doğru yola çıkarılan teslimatınız, uygun taşıma yolları ile doğru teknikler dahilinde taşınmaktadır.

Teslimatınız durumuna ve uygunluğuna göre havayolu, karayolu, demiryolu ve denizyolu kullanılarak alıcısına kısa sürede teslim edilmektedir. Nakliye işlemi belirli bir sistem ile entegre şekilde gerçekleştirilen bir faaliyettir; ürünlerin nasıl, hangi yolla, hangi tarihler arasında ve nereden nereye taşınacağı gibi belirli noktalar nakliye hizmetinin bütününü belirler. Nakliye hizmeti aynı zamanda birden fazla yol ile entegre şekilde gerçekleştirilmektedir; örneğin ürünleriniz hem karayolu hem denizyolu kullanılarak taşınabilmektedir. Bu da nakliye faaliyetinin belirli bir bütün içerisinde işlediğini gözler önüne sermektedir.

Ürünlerinizi İran’dan dünyanın dört bir yanına güvenle ulaştırabilir veya ülke sınırları içerisinde iki uzak nokta arasında teslimatınızın güvenle seyahat etmesini sağlayabilirsiniz. Taşımacılık süresi boyunca teslimatınızın ihtiyacına ve uygunluğuna göre havayolu, karayolu, denizyolu ve demiryolu kullanılmaktadır. Nakliye hizmeti için teslimatınıza en uygun seçeneği tercih edebilir, teslimatınızın hangi tarihler içerisinde alıcısına ulaştırılacağına siz karar verebilirsiniz.

Teknolojinin geldiği son nokta ile günden güne daha çok gelişen İran nakliye hizmeti müşterilerin ihtiyaçlarının yüksek kalite dahilinde en üst düzeyde karşılanabilmesi ve maliyetin en aza indirgenmesi için özenle hizmet vermektedir. Bir noktadan başka bir noktaya güvenle, yüksek kalite standartları içerisinde, ürünlerinizin herhangi bir hasar almasını engelleyerek teslimatının sağlanması için güvenle tercih edebileceğiniz nakliye hizmeti ile sizler de ürünlerinizin güvenle alıcısına ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

İran Parsiyel Nakliye

İran parsiyel nakliye hizmeti diğer nakliye hizmetleri ile karşılaştırıldığında daha ekonomik bir faaliyettir. Parsiyel nakliye hizmetinde teslimatınızın kapladığı alan hesaplanır ve sizler teslimatınızın kapladığı bu bölgeye göre ödeme yaparsınız. Teslimatınızın arabayı tamamen doldurması gerekmez çünkü arabanın tamamı içerisinde aynı güzergah üzerinde teslim edilecek diğer müşterilerin paketleri de bulunur. Kısaca parsiyel nakliye hizmetinde tüm arabanın ücretini değil yalnızca teslimatınızın kapladığı parselin ücretini ödersiniz.

Bu sayede hem paranız cebinizde kalır hem de teslimatınız aynı güzergah üzerinde teslim edilecek diğer ürünler ile yola çıkarak en kısa sürede alıcısına teslim edilir. Parsiyel yük taşımacılığı komple yük taşımacılığından farklı olarak aracın tamamının sizin teslimatınız ile dolu olmasını gerektirmez, paketleriniz diğer şirketlerin ve müşterilerin ürünleri ile aynı araba içerisinde taşınır ayrıca sizler paketinizin kapladığı bölgeye göre ödeme yaparak hem cebinizden hem zamandan tasarruf etmiş olursunuz.

İran parsiyel nakliye faaliyeti uluslararası taşımacılıkta hem bütçenizden hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlayan oldukça avantajlı bir seçenektir. Müşterilerin bütçeden ve zamandan tasarruf etmesini sağlayan, etkili ve hızlı bir şekilde teslimatlarının alıcısına ulaştırılması için gönül rahatlığıyla tercih edebilecekleri parsiyel nakliye hizmeti; havayolu, denizyolu, demiryolu ve karayolu kullanılarak ürünlerin varış noktasına kısa sürede ulaştırılmasını sağlar.

Oldukça avantajlı ve ekonomik bir hizmet olan parsiyel nakliye hizmeti birçok taşıma yolunun birbirleri ile entegre şekilde çalışmalarına olanak sağlar. Aynı zamanda farklı taşıma yollarının aynı teslimatın taşınmasında kullanılmasına kombine taşımacılık adı verilmektedir. Oldukça kaliteli, avantajlı ve güvenilir parsiyel nakliye hizmeti sayesinde İran’dan tüm dünyaya teslimatlarınızın güvenle ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

İran Komple Taşımacılık

Birçok farklı firma ve şirketin sık tercih ettiği komple taşımacılık hizmeti, birden çok teslimat ürününe sahip olup aynı noktaya bir araç içerisinde tüm ürünlerin kısa sürede teslim edilmesi için tercih edilen güvenilir bir sistemdir. Komple taşımacılık, bir firmanın ya da şirketin tüm ürünlerinin aracı dolduracak şekilde bir araca yüklenerek taşınması anlamına gelen ayrıca oldukça avantajlı güvenilir bir hizmettir. Komple taşımacılığın parsiyel taşımacılıktan birçok önemli farklı bulunmaktadır:

iran nakliye
 • Komple taşımacılık hizmetinde yalnızca bir müşterinin teslimatları araç içerisinde taşınır, parsiyel yük taşımacılığı hizmetinde olduğu gibi birçok müşterinin ürünü aynı araç içerisinde bulunmaz.
 • Komple yük taşımacılığı hizmetinde teslimat aracı yüzde yüz oranında doldurmalıdır, parsiyel yük hizmetinde olduğu gibi aracı tam doldurmayan teslimatlar komple taşımacılık hizmeti ile taşınmaz.
 • Komple yük taşımacılığı hizmetinde araç yalnızca bir noktaya teslimat gerçekleştirir, parsiyel nakliye hizmetinde olduğu gibi farklı müşterilerin ürünleri için farklı noktalara uğraması gerekmez.
 • Komple yük taşımacılığında yalnızca tek müşterinin teslimatı taşındığından diğer teslimat ürünleri ile karışma, hasar görme ya da kaybolma gibi bir durum söz konusu değildir.

Parsiyel yük taşımacılığından farklı belirgin özellikleri bulunan ayrıca havayolu, denizyolu, karayolu, demiryolu kullanılarak sağlanan komple taşımacılık hizmeti geçmişten bu yana birçok şirketin güvenle tercih ettiği kapsamlı bir hizmettir. Oldukça fazla tercih edilen bu hizmet müşterilere birçok farklı fırsatı beraberinde getirmektedir. Komple taşımacılık hizmetinde ürünleriniz kapıdan teslim adı altında bulunduğu noktadan teslim alınarak, herhangi bir zarar görmeden en az temas ile varış noktasına ulaştırılır. Komple yük taşımacılığı hizmetinde de teslimatınızın hangi zaman dilimi içerisinde varış noktasına ulaştırılacağını, hangi güzergah üzerinden hangi yol ile taşınacağını siz belirleyebilirsiniz. Komple yük taşımacılığı müşteri memnuniyeti garantili, bütçe dostu ve güvenilir bir hizmettir. Güvenilir ve kaliteli bir teslimat süreci deneyimlemek için sizler de komple yük taşımacılığı hizmetinden yararlanabilirsiniz.

İran Kombine Taşımacılık

Kombine yük taşımacılığı uluslararası teslimat sektöründe oldukça sık tercih edilen bir faaliyettir. Kombine taşımacılık teslimatın alınmasından itibaren varış noktasına ulaştırılana dek en az 2 farklı taşıma yolu kullanılarak teslim edilmesine verilen isimdir. Kombine taşımacılık hizmetinde de diğer taşımacılık faaliyetlerinde olduğu gibi denizyolu, demiryolu, havayolu, karayolu kullanılabilmektedir. Kombine taşımacılık, karayolu ile teslim alınan ve bir noktaya dek karayolu ile devam ettikten sonra havayolu ile taşınmasına devam eden teslimat sürecine verilen isimdir. Örneğin denizyolu ile taşınmaya başlayıp daha sonra taşınmasına karayolu ile devam edilen teslimatın adına da kombine taşımacılık ismi verilebilir. Kombine taşımacılıkta teslimatın uygunluğu ve durumu göz önünde bulundurulur.

Uluslararası alanda daha sık tercih edilen kombine taşımacılık uzak mesafeler arasında yapılan taşımacılık hizmetinde çok sık tercih edilmektedir. Kombine taşımacılık hizmeti farklı lojistik firmalarının teslimatlarına ve kendilerine uygun şekilde teslimat sürecini yönlendirmelerine olanak sağlayan bir faaliyettir. Büyük hacimli teslimatlar kombine taşımacılık hizmeti ile daha kısa sürede ve daha kolay bir şekilde taşınmaktadır bu da hem taşıma şirketine hem de müşteriye kolaylık sağlamaktadır. Şirketlerin sık tercih ettikleri ve oldukça güvenilir bu taşımacılık hizmetinden sizler de ekonomik bir şekilde güvenle yararlanabilirsiniz.

İran’a göndereceğiniz ya da İran’dan bulunduğunuz noktaya teslim alacağınız teslimatlar için kombine taşımacılık hizmetinden yararlanarak maksimum verim düşük maliyet eşliğinde teslimatınızı güvenle bir noktadan başka bir noktaya ulaştırabilirsiniz. Kombine taşımacılık faaliyetinden yararlanarak farklı taşıma birimlerini kullanabilir ve teslimatınızın uluslararası alanda güvenle seyahat etmesine olanak sağlayabilirsiniz. Kombine taşımacılık faaliyeti ile paketinizin iki farklı taşıma kanalı ile diğer taşıma faaliyetlerinden daha kısa sürede alıcısına ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

İran Konteyner Nakliye

İran konteyner nakliye hizmeti sayesinde tek araç ile konteynerlerinizi istediğiniz adrese güvenle taşıtabilirsiniz. Konteynerleriniz güvenle yüksek kalite standartları içerisinde belirttiğiniz adrese en kısa sürede taşınmaktadır. Özel yük taşıma belgeleri ile son teknoloji konteyner taşıma araçlarıyla konteynerlerinizi istediğiniz adrese güvenle ulaştırabilirsiniz. Uluslararası ve ülke içi konteyner taşıma hizmetinden güvenle yararlanmak için sizler de konteyner nakliye hizmetini tercih edebilir, bir noktadan uzak bir noktaya taşınacak konteynerlerinizin zarar görmeden en doğru teknikler ile kısa sürede ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Hem zamandan tasarruf edip hem de bütçe dostu ücretler dahilinde konteynerlerinizin özenle istediğiniz adrese ulaştırılması için sizler de konteyner nakliye hizmetinden yararlanabilirsiniz.

İran Karayolu ve Tır Nakliye

Lojistik ve taşımacılık alanının sürekli olarak kendini geliştirmesi ve teknolojinin sürekli kendini yenilemesi ile ortaya çıkan taşımacılık türleri müşteriler için kolaylık sağlayan ve oldukça sık tercih edilen ulaşım sistemleridir. Havayolu, denizyolu, demiryolu ve karayolu taşımacılık türleri arasında en sık tercih edilen taşıma çeşitlerinden biri olan karayolu; özellikle kısa mesafelerde, ülke içi nakliyat işlemlerinde, uluslararası taşımacılık hizmetlerinde güvenle tercih edilen bir hizmettir. İran karayolu nakliye hizmeti birçok farklı firma ve şirket tarafından sıklıkla tercih edilen, yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantili bir hizmettir. Kombine, parsiyel ve komple taşımacılık hizmetlerinde sık kullanılan karayolu nakliye hizmeti birçok farklı teslimat ürününün güvenle varış noktasına ulaştırılmasını sağlar. İran’dan tüm dünyaya teslimatlarınızı güvenle ulaştırabilir ya da bulunduğunuz konumdan İran’a teslimat aktarımı sağlayabilirsiniz.

Kısa mesafe, ülke içi teslimatlar ve uluslararası alanda güvenle tercih edebileceğiniz karayolu nakliye hizmeti sayesinde sizler de düşük maliyetle, tırlar aracılığı ile hızlı ve güvenli teslimat hizmetinden yararlanabilirsiniz. Hızlı ulaşım imkanından faydalanarak maksimum verim düşük maliyet ile teslimatlarınızın en kısa sürede alıcısına ulaştırılmasını sağlarken güncel teslimat durumu hakkında her an her yerde detaylı bilgi sahibi olma fırsatından da yararlanabilirsiniz.

Kalite standartlarının oldukça üzerinde karayolu taşımacılığı hizmetinden faydalanarak İran ve diğer ülkelere teslimat aktarımı sağlarken ürünlerinizin herhangi bir zarar ve hasar görmeden, kısa sürede, güvenle istediğiniz adrese ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Teslimatınızın herhangi bir hasar görmemesi, zarar almadan varış noktasına ulaştırılması, kayıp çalıntı gibi problemler ile karşılaşılmaması için teslimat süreci boyunca gerekli tüm güvenlik önlemleri en üst düzeyde sağlanmaktadır. İran tır nakliye hizmeti ülke içerisinde bir noktadan başka bir noktaya nakliyat hizmeti gerçekleştirilmesi için tercih edilen hızlı ve ekonomik bir hizmettir.

İran Demiryolu Nakliye

İran demiryolu nakliye hizmeti müşterilerin güven açısından sık tercih ettiği, özellikle ülke içerisinde teslimatların kısa sürede, uygun koşullarda, hızla varış noktasına ulaştırılması için gönül rahatlığıyla tercih edilen bir teslimat hizmetidir. Ağır tonajlı yüklerin taşınmasında sık tercih edilen demiryolu nakliye hizmeti; kapalı, platform ve devirmeli vagonlar ile sağlanmaktadır. Demiryolu nakliye hizmeti kapsamında hizmet veren nakliye firmaları birçok ülke arasında uluslararası taşımacılık hizmeti sunarken aynı zamanda müşterilerin zamandan ve maddi açıdan tasarruf etmesini sağlamaktadır.

Lojistik firmalarının güvenle sunduğu demiryolu taşımacılığı hizmeti sayesinde İran’dan dünyanın dört bir yanına teslimat gerçekleştirebilir ya da her ülkeden güvenle teslimat alma fırsatına sahip olabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir teslimat hizmeti sayesinde İran ve diğer ülkelerden alacağınız nakliye hizmetini en uygun fiyatlarla alabilir, anlaştığınız kurum ve şirketler ile güvenilir bir teslimat süreci deneyimleyebilirsiniz. Teslimatınızın durumundan her an her yerde haberdar olabilir ayrıca demiryolu nakliyat hizmetini tercih ederek teslimatınızın kısa sürede varış noktasına ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

İran Havayolu Nakliye

Şirketlerin teslimatlarının güvenle ve en kısa sürede alıcısına ulaştırılması için tercih ettiği, günümüzde sık tercih edilen ve son teknoloji ile kendini en üst düzeyde geliştiren havayolu nakliye hizmeti sayesinde teslimatlarınız daha hızlı, daha ekonomik, daha avantajlı bir şekilde alıcısına ulaştırılmaktadır. İran dahil dünyanın dört bir yanına havayolu teslimat hizmeti ile paketlerinizi güvenle ulaştırabilir, havayolu nakliye hizmetinin avantajlı fırsatlarından güvenle yararlanabilirsiniz. Taşımacılığın her geçen gün geliştiği günümüzde havayolu taşımacılığı hızlı, ekonomik ve güvenilir olması ile sık tercih edilen bir nakliyat hizmeti olmayı başarmıştır. Teslimatınızın konforlu ve kaliteli bir şekilde seyahat etmesi, güvenle alıcısına ulaştırılması ayrıca en kısa sürede teslim edilmesi için tercih edeceğiniz havayolu nakliye hizmeti oldukça ekonomik bir teslimat hizmetidir.

konteyner nakliye tasima

Gelecekte de günümüzde olduğu gibi birçok şirket tarafından sık tercih edilecek olan havayolu taşımacılığının özellikle uluslararası alanda sık tercih edilmesinin sebebi iki ülkenin arasında büyük mesafeler olması ve bu mesafelerin karayolu ile aşılmasının daha uzun sürmesidir. Karayolu, demiryolu gibi taşımacılık hizmetleri havayolu kadar ekonomik ve hızlı olmamakla birlikte ürünlerin hasar görme olasılığı daha yüksektir. Havayolu taşımacılığı oldukça güvenilir ve kısa süreli bir faaliyettir. İran havayolu nakliye seçeneği ile dünyanın dört bir yanına teslimat ulaştırabilirsiniz. Üst kalite nakliyat hizmeti sunan İran havayolu taşımacılığı hizmeti sayesinde teslimatlarınız en kısa sürede alıcısına ulaştırılır. Sizler de havayolu nakliyat hizmetini tercih ederek konforlu bir teslimat süreci deneyimleme fırsatı yakalayabilirsiniz.

İran Nakliye Firmaları

İran nakliye firmaları sizlere birçok farklı hizmetin kapılarını açar. Teslimatınızın türüne ve uygunluğuna göre tercih edebileceğiniz demiryolu, havayolu, denizyolu ve karayolu gibi seçenekleri tercih ederek güvenle paketlerinizi alıcısına ulaştırabilirsiniz. Nakliye firmalarının sunmuş olduğu birbirinden farklı fırsatları göz önünde bulundurarak size en uygun seçeneği tercih edebilir, teslimatınızın nereden nereye, hangi taşıma kanalı ile, ne zaman taşınacağını kendinize has bir şekilde belirleyebilirsiniz.

Nakliye firmalarının birbirinden zengin seçeneklerini tercih ederek sizler de teslimatlarınızın en kısa sürede alıcısına ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. İran’dan dünyanın dört bir yanına ulaştırabileceğiniz teslimatlarınız için veya bulunduğunuz konumdan İran’a ulaştırmak istediğiniz teslimatlarınız için sizler de İran nakliye firmaları arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Teslimatınızın hasar ve zarar almasını engellemek, güvenle alıcısına teslim edilmesini sağlamak ve her an her yerde teslimatınızın durumundan haberdar olmak için sizler de güvenilir nakliye firmaları ile iletişime geçebilirsiniz.

İran Nakliye Fiyatları

İran nakliye fiyatları farklı birçok unsura göre değişiklik göstermektedir. Her teslimat seçeneğinin farklı fiyatlarda olabileceğini de unutmamanız gerekir. Örneğin karayolu daha düşük maliyetli olurken havayolu ve denizyolu teslimat seçenekleri daha yüksek maliyette olabilmektedir. Teslimat fiyatları birden çok etkene bağlı olarak artmakta veya azalmaktadır. Özellikle nakliye hizmetinden yararlanmadan önce anlaştığınız nakliye firması ile teslimatınızın maliyeti hakkında detaylıca konuşmanız, birden fazla nakliye firmasından İran nakliye fiyatları hakkında bilgi almanız ve uzman kişilere danışmanız gerekmektedir. Bu sayede mağduriyet oluşmasını engelleyerek düşük maliyet yüksek verim kapsamında güvenle teslimatınızı alıcısına ulaştırabilirsiniz.

 • İSTANBUL-TAHRAN                                                                                    00.14 USD
 • İSTANBUL-TEBRİZ                                                                                      00.15 USD
 • İSTANBUL-BAZERGAN                                                                                 00.12 USD 
 • MERSİN –TAHRAN                                                                                       00.12 USD
 • MERSİN-İSFAHAN                                                                                        00.11 USD
 • MERSİN-BAZERGAN                                                                                   00.10 USD
 • ANKARA-TAHRAN                                                                                        00.13 USD
 • ANKARA-URUMİYE                                                                                      00.17 USD                                                                                                                                           

Teslimatların fiyat değişikliğinde rol oynayan birkaç farklı unsuru şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Teslimatın Teslim Edileceği Tarih
 • Teslimat Sürecinde Kullanılacak Birim (Denizyolu, Havayolu, Karayolu, Demiryolu)
 • Teslimatın Alınacağı ve Varılacağı Noktalar Arası Mesafe
 • Teslimat Sırasında Kullanılacak Araç Sayısı
 • Teslimat Sırasında Görev Alacak Personel Sayısı
 • Yükün Kapladığı Alan (Parsiyel Taşımacılık İçin)
venus lojiistik logo

Comments are closed.