Yurtiçi ve Yurtdışı Uluslararası Nakliye

Mersin - İstanbul - Bursa - Konya - Hatay - Gaziantep 0 (216) 475 1048 info@venuslojistik.com

Gürcistan Nakliye | Venüs Lojistik

karayolu demiryolu havayolu blog

Gürcistan Nakliye

Gürcistan nakliye Gürcistan’da iş ortaklığı olan firmaların ve şirketlerin en temel ihtiyacıdır. Karadeniz’in doğu kıyısında, güney Kafkasya’da yer alan Gürcistan eski Sovyet cumhuriyetlerinden birisi olup 1991 yılından bu yana bağımsız bir devlet konumundadır. Türkiye ile Gürcistan sınır komşudur ve iki ülke arasındaki ticari ilişkiler çok eskilere uzanmaktadır. Onlarca farklı sektörden yüzlerce firma karşılıklı ithalat ihracat yapmakta, en güvenli ve hızlı yollardan mallarını birbirilerine ulaştırmaktadırlar.

Venüs Lojistik olarak Gürcistan nakliye alanında çok uzun yıllardır hizmet veriyoruz. İki ülke arasında ticari ilişkilerin artmasına yardımcı oluyor, müşterilerimizin işlerinin verimliliğini arttırıyoruz. Çalışmalarımızı tamamen ihtiyaca yönelik yapıyor, profesyonel ekibimizle birlikte farklı nakliye türleriyle iki ülke arasında mekik dokuyoruz.

Gürcistan nakliye alanında tamamı genç, bakımları aksatılmadan yapılan, en modern donanımlara sahip araçlarımızla hizmet veriyoruz. Gerek araç gerekse insan kaynakları kalitemizle yıllardır Gürcistan’a yük göndermek isteyen müşterilerimizin öncelikli tercihi oluyoruz.

Gürcistan Nakliye Firmaları

Gürcistan ile Türkiye arasında yılın her dönemi farklı sektörlerde ticari ilişkiler devam etmektedir. Giriş-çıkışların fazlalığı nedeniyle de iki ülke arasında hizmet veren Gürcistan nakliye firmalarına gereksinim olmaktadır.

Her ne kadar iki ülke arasında faaliyet gösteren çok sayıda firma olsa da uluslararası lojistik profesyonellik gerektiren bir iştir. Eğer mallarınızı emanet edeceğiniz firmayı doğru seçerseniz satış yaptığınız iş ortaklarınıza karşı sorumluluğunu aksatmamış olursunuz. Yükleriniz söz verdiğiniz sürede teslim edilir ve ticari anlaşmalarınızı daha rahat yapabilirsiniz. Mallarınız zarar görmez ve alıcısına hasarsız, bozulmadan, ezilmeden, erimeden ulaşır. Hiçbir zaiyatla karşılamazsınız.

Firma olarak iş ortaklarımıza en iyi Gürcistan nakliye firması ile çalışma ayrıcalığı sağlıyoruz. Bizi tercih etmeniz için başlıca gerekçeleri şöyle sıralayabiliyoruz:

 • Kurumsallık: Firmamız uluslararası nakliye sektöründe uzun yıllardır aktiftir. İlk günden itibaren amacımız ülkemizin ve dünyanın en seçkin firmalarından birisi olmak olmuştur. Bunun için azimle çalışıyor, temel ilkelerimizden taviz vermeden yolumuza devam ediyoruz. Her daim müşterilerimizin yanında oluyor, çözüm odaklı çalışıyor, kurumsallığın getirmiş olduğu kaliteyi bütün müşterilerimize yansıtıyoruz.
 • Hizmet çeşitliliği: Uluslararası nakliye alanında herkesin ihtiyacı farklı olabilmektedir. Bunun için bizler çok geniş bir hizmet seçeneği sunuyoruz. Karayolu, denizyolu gibi Gürcistan ile Türkiye arasında kullanılabilecek bütün yolları kullanıyor, her ürüne ve ihtiyaca uygun Gürcistan nakliye türleriyle yanınızda yer alıyoruz.
 • Güvenilirlik: Güven her alanda olsa da nakliyede çok daha önemlidir. Özellikle uluslararası nakliyede güvenemeyeceğiniz kişilere mallarınızı teslim etmek, itibarınızı emanet etmek istemezsiniz. Bizler bütün çalışmalarımızı şeffaf şekilde yürütüyor, merak ettiklerini cevaplıyor ve aklınıza takılan bütün soruları cevaplıyoruz. Müşterilerimizin yüklerine en az kendileri kadar hassasiyet göstererek hiçbir zarar görmeden alıcısına teslim etmeyi başarıyoruz.
 • Hız: Nakliye alanında en büyük beklenti yüklerin alıcısına zamanında ulaştırılmasıdır. Herkes teslimat sürecinin en hızlı şekilde işlemesini ve en kısa sürede alıcının mala kavuşmasını arzular. Bizler bütün operasyonlarımızda hızlı çözümler üretmek adına çalışıyoruz. Bütün süreci bir sistem dahilinde yürütüyor, planlamaları detaylıca yapıyoruz. Araçlarımızın nakliye sürecinde çıkarabilecekleri risklere karşı önlemlerimizi önceden alıyor ve en kısa sürede teslimat yapabiliyoruz.
 • Yenilikçilik: Uluslararası nakliyede her an yenilikler yaşanmaktadır. Yenilikler nakliye süreçlerinin daha güvenli ve daha hızlı işlemesine odaklıdır. Firmamız dinamik yapısıyla kendini sürekli yenilemekte, en son gelişmelerden haberdar olmakta ve her türlü teknik donanımla sektörde yer almaktadır. Araçlarımız her zaman modelli olup bakımları aksatılmadan yapılmaktadır. Böylece Gürcistan nakliye sektörünün en modern firması sizlere hizmet sağlamaktadır.
 • Sigortalı taşımacılık: Firma olarak Gürcistan’a taşıyacağımız yüklere dair her türlü önlemi alıyoruz. Süreci baştan sona kontrolümüzde tutuyoruz. Fakat en kötü senaryolara da hazırlıklı olmak adına sigortalı nakliye yapıyoruz. Bütün operasyonlarımızda CMR sigortalı taşımacılık gerçekleştiriyoruz.

Gürcistan Konteyner Nakliye

Gürcistan nakliye hizmetlerimiz farklı nakliye türleriyle devam etmektedir. Bunlardan birisi de Gürcistan konteyner nakliye olup aynı zamanda gemi taşımacılığı olarak da adlandırılabilir. Türkiye üç tarafı denizlerle çevrili bir ülkedir ve ülkemizin kuzeyinde yer alan Karadeniz Gürcistan’ın da batı sınırlarını oluşturmaktadır. Her iki ülkenin de deniz sularına sınırlarının olması Türkiye – Gürcistan konteyner taşımacılığının çok yoğun tercih edilmesine vesile olmaktadır.

konteyner nakliye

Gürcistan konteyner nakliye diğer nakliye türlerine nazaran daha ekonomiktir ve tek seferde iki ülke arasında daha fazla yük taşınabilmektedir. Gürcistan’a denizyoluyla gidecek yükler ülkemizin farklı limanlarından yüklenebilmekte, İskenderun, Mersin, Antalya, İzmir, Gebze, İstanbul gibi farklı liman şehirlerimizden alınacak yüklerinizi Gürcistan’daki alıcılarına ulaştırılabilmektedir.

Gürcistan konteyner nakliye alanında bilgi, birikim, deneyim ve özverimizle bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. En iyi rotalardan taşıma yapıyor, karayolu ile denizyolunu gerektiğinde entegre şekilde kullanıyor ve isteğe göre kapıdan kapıya, kapıdan limana, limandan kapıya vb. şekilde teslimat yapabiliyoruz. Farklı konteyner türleriyle hemen her türlü yükünüzü hiçbir hasar almadan alıcısına teslim edebiliyoruz.

Gürcistan Karayolu Nakliye

Türkiye ile Gürcistan sınır komşusu ülkelerdir. Bu nedenle ki ülke arasında en çok tercih edilen nakliye türü karayolu nakliyedir. Gürcistan karayolu nakliye hizmetlerimizde Sarp Sınır Kapısı kullanılmakta, bu kapıdan çıkan araçlarımız Gürcistan’daki son alıcıya kadar yüklerinizi ulaştırmaktadır.

Gürcistan nakliye alanında karayolu tercih edildiği taktirde ülkemizin her yerinden yük teslim alınabilmektedir. En çok talep olan illerimiz arasında İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Adana, Denizli, Gaziantep, Kütahya, Adana, Mersin, Kayseri, Gaziantep gelmektedir. Bütün bu şehirlerimizden ve diğerlerinden komple yük alan araçlarımız Sarp Sınır Kapısını geçerek Gürcistan’a ulaşmaktadır.

Gürcistan’a karayoluyla geçen araçlarımız orada Tiflis başta olmak üzere Batum, Kutaisi, Rustavi, Gori, Zugdidi, Poti, Sohum, Haşuri, Acara gibi şehirlere teslimat yapabilmektedir. Yine İmereti, Kvemo Kartli, Şida Kartli, Samegrelo, Abhazya, Tshinvali gibi şehirler de en fazla yük teslimatı yaptığımız diğer şehirlerdir.

Karayoluyla gerçekleştirdiğimiz bütün Gürcistan nakliye hizmetlerimizde yükleriniz sigortalı olarak taşınmaktadır. Bütün önlemler alınsa da en kötü ihtimale karşı sigortalık taşımacılık yapılarak kayıplar en azından maddi yönüyle güvence altına alınmaktadır. İki ülke arasında çok farklı sektörlerde iş birliği olup pek çok kategoride yük taşımamız olmaktadır. Fakat en çok taşımamız istenenler arasında yedek parçalar, taze meyve sebzeler, makineler, dondurulmuş gıdalar, hazır giyim ürünleri, tekstil ürünleri, sağlık ürünleri, tıbbi malzemeler ve daha fazlası bulunmaktadır. Bütün yükleriniz Gürcistan’a en hızlı ve en güvenli şekilde ulaştırılmaktadır.

Türkiye Gürcistan Karayolu Güzergahı

Gürcistan nakliye faaliyetlerinde en hızlı çözümü üretebilmek adına en doğru güzergahı seçmeye azami dikkat ediyoruz. Denizyolu taşımacılığında farklı limanlardan, özellikle de Samsun Hopa’dan Gürcistan’a geçiş yapılırken karayoluyla da en uygun güzergâh seçilebilmektedir.

Türkiye ile Gürcistan sınır komşusu olduğundan iki ülke arasında doğrudan geçişler vardır. Herhangi bir üçüncü ülke toprağından geçmeye gerek kalmadan varış ülkesine ulaşılabilmektedir. Türkiye ile Gürcistan arasında Sarp Sınır Kapısı kullanılmaktadır ve Sarp Sınır Kapısı Artvin’in Kemalpaşa ilçesine bağlı Sarp köyü sınırlarındadır.

Araçlarımız tercih edeceğiniz nakliye türüne göre yükün bulunduğu adresten ya da parsiyel yüklerinizin toplanacağı depolarımızdan hareket edebilmektedir. Komple dolan aracımız bulunduğu yerden doğrudan Sarp Sınır Kapısına yönelmekte, burada işlemlerini yapıp Gürcistan’a geçmektedir. Burada başta şu şehirler olmak üzere hemen bütün şehirlere dağıtımlarımız olmaktadır:

 • Tiflis     
 • Batum 
 • Kutaisi 
 • Rustavi
 • Gori
 • Zugdidi
 • Poti      
 • Sohum
 • Haşuri  
 • Tshinvali             
 • Acara   
 • İmereti
 • Kvemo
 • Kartli    
 • Şida
 • Kartli    
 • Samegrelo         
 • Abhazya

Gürcistan Parsiyel Nakliye

Türkiye ile Gürcistan arasında ticari faaliyetlerin fazlalığı birden çok nakliye türünün ortaya çıkmasına neden olmuştur. Onlarca sektörde yüzlerce firma arasında ithalat, ihracat olmakta, bu sırada bütün firmaların bir araç dolusu yükü olamamaktadır. Bu gibi durumlarda Gürcistan parsiyel nakliye çözümlerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Gürcistan nakliye alanında parsiyel nakliye ile parça yükleriniz Türkiye’nin her yerinden Gürcistan’daki son alıcısına ulaştırılabilmektedir. Yüklerinizin miktarı her ne olursa olsun taşımamız mümkün olmakta, bu da farklı seviyelerde iş ortaklıklarının gelişmesine yardımcı olmaktadır.

Gürcistan parsiyel nakliye uygulamalarımızda Türkiye’nin her yerinden parça yüklerinizi depolarımıza topluyoruz. Haftanın belirli günlerinde gümrükleme işlemlerinin ardından araçlarımız depolarımızdan Sarp Sınır Kapısına doğru hareket ediyor ve sınırı geçerek Gürcistan’daki alıcılarına yükler teslim ediliyor.

Gürcistan parsiyel nakliye müşterilerimize birçok avantaj sağlıyor. Bu nedenle de iki ülke arasında en çok tercih edilen karayolu nakliye türü olduğunu söyleyebiliyoruz. Parsiyel nakliye ile öncelikle yükünüzün miktarı her ne olursa olsun Gürcistan’a taşıtabiliyorsunuz. Parsiyel yükleriniz için bütün bir araç kirasını ödemek yerine sadece yükünüzün araçta kapladığı alan kadar ücret ödüyor, Gürcistan nakliye masrafını başka müşterilerle paylaşıyorsunuz. Böylece nakliye masraflarınızı düşürüyor, bütçenizi muhafaza ediyorsunuz.

Gürcistan parsiyel nakliye hizmetlerimizde aynı güzergaha gidecek yükler aynı araca yüklenmektedir. Bu sayede depolarımızdan çıkan araçlarımız başka hiçbir yere uğramadan alıcı adreslerine yönelmekte, zaman kaybetmeden alıcılara tek tek dağıtım yapabilmektedir. Bu sayede nakliye süresi açısından büyük tasarruf sağlanmaktadır.

Parsiyel nakliye her ne kadar verimlilik ve maliyet açısından müşterilerimize büyük avantajlar sağlasa da hususiyetleri en fazla olan nakliye türüdür. Eşyaların depolarda toplanması, güzergâh tayinlerinin yapılması, ürün cinsi, miktarı gibi detayların bulunması nedeniyle parsiyel nakliye hizmeti alacağınız firmayı seçerken son derece dikkatli olmalısınız.

Venüs Lojistik olarak parsiyel Gürcistan nakliye alanında yılların deneyimine ve özverisine sahip bir ekiple çalışıyoruz. Uzman ekibimiz alanında eğitimli, özverili ve kendini sürekli geliştiren, güncel tutan kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede yüklerinizin taşınma süreci en hassas şekilde takip edilmekte, teslim alındığı andan teslim edildiği ana kadar her an kontrol sağlanmaktadır. Hızlı, güvenli ve kaliteli bir nakliye deneyimi firmamız ayrıcalığıyla sizleri beklemektedir.

Gürcistan Frigo Nakliye

Gürcistan nakliye alanında en çok kullanılan nakliye türlerinde birisi frigo nakliyedir. Frigo nakliye uluslararası lojistik alanında soğuk zincir taşıma, soğuk nakliye gibi isimlerle de anılır. Gürcistan ile Türkiye arasında çok farklı sektörlerde ithalat, ihracat olduğundan birtakım ürünlerin yükleme noktasından son alıcıya kadar aynı ısıda taşınmaları gerekir. Bu da Gürcistan frigo nakliye yoluyla yapılabilir.

Gürcistan frigo nakliye uygulamalarımızda tamamen özel geliştirilmiş araçlarımız kullanılır. Araçlarımızın ısı ayarları yükün cinsine göre yükleme noktasında düzenlenir. Deneyimli personellerimiz yol boyunca kontrolü elde tutarak son alıcıya kadar aynı ısıda yükü teslim etmeyi başarırlar.

Frigo nakliye ile Gürcistan’a çok farklı özelliklerde ürünler taşınabilmektedir. Taze sebze ve meyveler, dondurulmuş gıdalar, et ve et ürünleri, süt ve süt ürünleri, unlu mamuller, tıbbi malzemeler, kimyasallar, sağlık ürünleri ve daha pek çok kategoride, ısıya duyarlı olan ürünler bu kapsamda taşınır.

Firmamız soğuk zincir halkasında Gürcistan’a taşınacak yükleriniz için bütün önlemleri almaktadır. Alınan güvenlik önlemleri ile birlikte araç içinde ısı kontrolü oluşturulmaktadır. Bu noktada araçlarımızın sahip olduğu başlıca ayrıcalıklar şunlardır:

 • Frigo nakliyede taşıma boyunca soğuk havanın araç içinde sirkülasyonda bulunması gerekir. Bu nedenle araç mutlaka yeterli genişlikte olmalı, yükleme yapıldıktan sonra hava sirkülasyonu engellenmemelidir. Firmamız araçları yeterli genişliğe sahiptir.
 • Frigo nakliyede +18 ila -26 derece arasında ayarlanabilir soğutucular bulunan araçlar kullanılmalı, araçlarda özel hazırlanmış soğutucular yer almalıdır. Yükün cinsine göre kaç derece ısıda taşınması gerektiği uluslararası yönetmeliklerde belirtilmiştir. Firmamızın frigo Gürcistan nakliye hizmetlerinde kullandığı araçların içinde bakımları aksatılmadan yapılan, yeni nesil soğutucular yer almaktadır.
 • Frigo nakliye araçlarının ısı kontrolleri yolculuk boyunca yapılabilmelidir. Ancak bunun için araç içinde değil, şoförün alanında gözlem yapılabilmelidir. Firmamızın araçlarının ısı kontrolleri en iyi şekilde yapılmakta, Gürcistan nakliye süreci boyunca şoförlerimiz etkin görev almaktadır.
 • Frigo nakliyede özellikle şoförlerin deneyimi ve eğitimi çok önemlidir. Şoförler bütün yolculuk boyunca soğutma sisteminin kontrolünü yapmak durumunda oldukları gibi taşıdıkları yükün hassasiyetinin de bilincinde olmalı, gerekli eğitimleri almalıdırlar. Firmamızın profesyonel şoför kadrosu tehlikeli maddeler, tıbbi malzemeler gibi en hassas yüklerin taşınmasında dahi yetkindirler.

Gürcistan frigo nakliye hizmetlerimizde Türkiye’nin her yerinden yükleme yapılabilmektedir. Araçlarımız randevu günü ve saatinde ısı ayarları yapılmış şekilde yükleme yapmaktadır. Sonrasında sınır kapısına doğru harekete geçip Gürcistan’a ulaştıktan sonra da alıcının bulunduğu adrese kadar ulaşmaktadır.

Gürcistan Ağır Nakliye

Gürcistan ile Türkiye arasındaki iş birlikleri her seviyeden olabildiği için parça yükler ve soğuk zincir yükleri dışında da yükler olabilmektedir. Standart dışı yükler bunlar arasında en çok karşılaşılanlardır. Firmamız da standart dışı yükler için Gürcistan ağır nakliye hizmetiyle yanınızdadır.

Ağır nakliye işlemleri özel ekipmanlar ve özel araçlar yardımıyla standart dışında yapılır. Bu yüzden her nakliye firması ağır nakliye hizmeti veremeyebilir. Son derece titiz şekilde yürütülmesi gereken ağır nakliye sürecinde kesinlikle profesyonel ekipmanlar kullanılmalı, profesyonel ekipler görev almalıdır.

Gürcistan ağır nakliye uygulamalarında kimi zaman talepler sadece taşımayla sınırlı kalmaz. Bunun yanında montaj, depolama, sigortalama, sökme gibi daha başka ek hizmetler de talep edilebilir. Taşınacak yükler normalin üzerinde ölçülere ve ağırlıklara sahip olduğunda sürecin tamamında özel hizmet gerekebilir. Venüs Lojistik olarak Gürcistan nakliye hususunda yıllardır gereken desteği sağlıyor, müşterilerimizin en ağır yüklerini dahi bulunduğu yerden alıp Gürcistan’daki varış noktasında taşıyabiliyoruz.

gürcistan nakliye

Ağır nakliye kapsamında Gürcistan’a standart dışı pek çok yük taşısak da en çok talep edilenler türbinler, santraller, konteyner şantiyeler, fuar stantları, silolar, yatlar, tekneler olmaktadır. Yine tırlar, ağır araçlar, vinç malzemeleri, inşaat makinaları, iş makinaları da fazlaca talep görenlerdendir. Bütün bu yüklerin taşınmasından montajının yapılmasına kadar her detayı ince mühendislik hesaplamaları gerektirmektedir. Bu sebeple de ağır nakliye alanında deneyim sahibi, eğitimli, bilgi birikimi yüksek, yeterli ekipmana sahip firmalar seçilmelidir. Venüs Lojistik sektördeki bütün bu gereksinimlere fazlasıyla sahiptir.

Gürcistan Nakliye Fiyatları 2024

Herhangi bir şekilde Gürcistan’a yük göndermesi gerekenlerin en çok merak ettiği konulardan birisi nakliye fiyatları olmaktadır. Gürcistan nakliye fiyatları birtakım hususlara göre değişmekte, her operasyon öncesi etmenler tek tek değerlendirilerek fiyat teklifi hazırlanmaktadır.

Gürcistan nakliye fiyatlarında nakliye maliyeti hesaplanırken ürün özellikleri en temel belirleyicidir. Ürünün ağırlığı ve hacmi hesaplamaya dahil edilir. Ayrıca ürüne göre taşıma şekli seçilir. Taşıma şekillerine, yani nakliye türlerine göre fiyatlandırma yapılır. Bunlar dışında güzergaha ve yasal mevzuata göre de farklılıklar olur. Firmamız her zaman müşteri memnuniyetini öncelik alarak piyasadaki en uygun fiyatlandırmayı yapmaktadır. Dilediğiniz zaman çağrı merkezimizle iletişime geçebilir, güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz.

venus lojiistik logo