Yurtiçi ve Yurtdışı Uluslararası Nakliye

Mersin - İstanbul - Bursa - Konya - Hatay - Gaziantep 0 (216) 475 1048 info@venuslojistik.com

Antalya Nakliye ve Taşımacılık Firması 2023 | Venüs Lojistik

Antalya nakliye hizmetleri

Antalya Nakliye

Antalya Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

Günümüzde hız ve güvenilirlik çok önemli iki unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu iki unsur, bazı sektörler için olmazsa olmazlardandır. Bu sektörlerden biri de firmamızın içinde bulunduğu taşımacılık ağıdır. Bir malzemenin, bir eşyanın, bir yükün, kilolarca sebze ve meyvenin kilometrelerce uzağa götürülmesi, bir yerden başka bir yere ulaştırılması taşımacılık sektörünün doğmasını sağlamıştır.

Ülkemizin de içinde bulunduğu dünya ticaret pazarı, üretilen ürünün çeşitliliğinin artmasına sebep olmuştur. Ürünün istenilen yere istenilen biçimde taşınmasını zorunlu hale getirmiştir. Bu da dağıtım, depolama, firmalar arası ulaşım sağlama gibi hizmetlerin geliştirilmesine aracılık etmiştir.

Kendini sürekli yenileyerek sektörde adından sıkça söz ettiren firmamız Antalya nakliye de hızı ve güvenilirliği önemser. Profesyonel ekibiyle teknolojinin getirdiği en son imkânları kullanır.

Antalya Taşımacılık Hizmetleri

Firmamız Antalya taşımacılık hizmetleri denilince akla ilk gelen öncü firmalardan biri olmanın sorumluluğunu taşır. Lojistik firması olarak gerek yurt içinde gerekse yurt dışında hizmet verir. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışır. Personelini titizlikle seçer. Ekipmanını, araç filosunu ihtiyaca göre yeniler, yeni sistemlerle donatır.

Taşımacılıkta kullandığı yöntemlerde en ince ayrıntıya kadar dikkat eder. Örneğin Antalya nakliye hizmetlerinde gıda taşımacılığı için soğutucuların olduğu araçları temin eder. Ağır yükler için özel tasarlanan araçları seçer. Denizyolu taşımacılığında konteynerlere özen gösterir. Yani yükün özelliğine göre aracı belirler. Geniş bir araç filosuna sahiptir. En küçük ihtiyaçtan en büyüğüne kadar her şeyi planlar ve bütün ihtiyaçları temin eder.

Antalya Nakliye Firmaları

Antalya nakliye firmaları arasında dürüst, güvenilir personeliyle en iyi hizmeti vermek için üstün bir performans sergiler. Yeni nesil çözümleriyle kurumsal kimliğini her geçen gün yeniler. Lojistiğin giderek artan önemi, firmaların da kendi standartlarını yükseltmesini sağlar. Firmamız da bunun için düzenli olarak yenilikleri takip eder. Ekipmanlarını sürekli yeniler. Personelini profesyonel iş anlayışıyla belirler. Hizmet ağını her geçen gün genişletir. Şehir şehir nakliye hizmetini arttırır.

Antalya Yurt İçi Nakliye

Firmamız Türkiye’nin bütün bölgelerine nakliye hizmeti verir. Araçlarımızdan biri Antalya Konya arası nakliye hizmeti verirken bir diğeri aynı saatte Antalya İskenderun arası nakliye götürebilir. Diğeri Aydın, Gaziemir, Germencik, Köşk, Sultanhisar, Atça ve Nazilli arası dolaşırken Antalya İzmir arası nakliye işini tamamlar. Yani Antalya yurt içi nakliye olarak aynı anda, 7/24 hizmet sloganıyla müşterilerine en iyisini sunmak için çalışır.

Firmamızın hizmetleri sadece şehirlerarası ile sınırlı değildir. Kendini ülke içinde kanıtlayan firmamız uluslararası arenada da boy gösterir. Bu alanda da en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktan gururludur.

Antalya Mersin arası nakliye hizmetlerinde özellikle iddialı olduğumuzu belirtmek isteriz.

Antalya Nakliye Firması

Antalya Uluslararası Nakliye

Biliyoruz ki üretimle doğru orantılı olarak tüketimin artması, dünyada da ticaret hacmini genişletti ve bu durum küresel ekonomiyi beraberinde getirdi. Türkiye’nin coğrafi olarak bulunduğu konum bizim gibi lojistik hizmeti sunan firmalar için büyük bir avantajdır. Antalya nakliye olarak Türkiye’de üretilen ürünleri sınırlarımızın dışına taşıyoruz. Böylece ekonomik büyümeye firma olarak biz de katkıda bulunuyoruz. Bu büyüme, aynı zamanda bir ülkenin refah seviyesini de gösterdiği için işimizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Ülkemizi yurt dışında temsil misyonunu üzerimizde görüyoruz. Her türlü yükü taşıyarak müşteri odaklı hizmetimizi büyütmeye devam ediyoruz.

Antalya Proje Taşımacılığı

Normalden daha ağır olan yüklerin güvenilir şekilde taşınması, belirlenen güzergâha sorunsuz varması deneyim gerektiren bir iştir. Raylı sistemler, boru hatları, kurutucular gibi çok ağır yüklerin taşınması ince ince planlamayı gerektirir. Taşınan yüke göre alınan önlemler de dikkat edilmesi gereken unsurlar da değişiklik gösterir. Aracın seçilmesinden şoförün güvenliğine, taşımada gereken özel ekipmana kadar her aşamada planlı hareket edilir. Örneğin Antalya Ankara arası nakliye yapılacak diyelim. Yükün güvenliği için yoldaki tünele, kavşağa kadar her unsur kontrol edilir. Tüm güzergâh planı ayrıntılı şekilde incelenir. Bu özeni gösteren firmamız Antalya nakliye ile en iyi hizmeti alabilirsiniz. Standardın dışına çıkan yükleriniz varsa Antalya proje taşımacılığı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Antalya Parsiyel Nakliye

Bir taşımacılık türü olarak sıklıkla tercih edilen başka bir uygulama da parça yük taşımacılığıdır. Bu uygulama, müşterilerin ihtiyaçlarına ve taleplerine göre ortaya çıkmıştır. Farklı kişi veya firma sahiplerinin yüklerinin bir araçta toplanarak taşınması, süre ve maliyet yönünden avantaj sağlar. Mesela Antalya Aksaray arası nakliye için bu yöntemi tercih edecekseniz işinin ehli personelimiz ürününüze bakar. Ürünün enini, boyunu, yüksekliğini, parça sayısını, ağırlığını ve gideceği mesafeyi hesaplar. Firmamız Antalya parsiyel nakliye olarak ihtiyaca göre en hızlı çözümü sunar ve en iyi fiyat politikasını izler. Ürünü en uygun araca yerleştirerek en kısa sürede gideceği adrese teslim eder.

Antalya Frigo Nakliye

Gıda ürünleri olan firmaların en çok tercih ettiği yöntemi Antalya frigo nakliye olarak biz de özenle kullanıyoruz. Bir gıdanın bozulmadan, son kullanma tarihi geçmeden teslim edileceği adrese ulaşması için özel araçlarla taşınması gerekir. Biz de ısı değişimlerine karşı gıdayı koruyan araçlarımızla taşıma yaparız. Soğutucu özelliği olan bu araçlarla ürünleri titizlikle taşırız. Taşınacak ürünün gideceği mesafe yurt içinde Antalya Mersin arası nakliye kadar kısa olsa, Antalya İstanbul arası nakliye gibi uzak olsa tedbirlerimiz yine değişmez. En kısa mesafeden en uzağa en iyi önlemleri alarak en iyi hizmet misyonunu korumaya çalışırız. Soğutma sistemine sahip araçlarımızla güvenli şekilde, en son teknolojiyle hızlı bir biçimde taşıma yaparız.

Antalya Konteyner Nakliye

Karayolu, denizyolu ve demiryolu ile nakliye yapan firmamız, konteyner taşımacılığıyla da ön plana çıkmaktadır. Özellikle denizyolu taşımacılıkta, bu, önem arz eder. Türkiye’nin tüm limanlarına giden firmamız, konteyner taşımacılığını da müşterisinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yapar. İster Antalya Bursa arası nakliye için Gemlik limanı tercih edilsin ister İzmir limanı seçilsin hizmet kalitemizden ödün vermeden bütün şehirlerimize aynı özenle gideriz.

Antalya Nakliye Fiyatları

✅ ANTALYA- MERSİN 00.80 TL
✅ ANTALYA- GAZİANTEP 00.75TL
✅ ANTALYA- ANKARA 00.65 TL
✅ ANTALYA-İSTANBUL 00.60 TLAntalya nakliye fiyatları firmalar tarafından en çok merak edilen ve dikkat edilen konulardan biridir. Biz firma olarak en iyi hizmeti en uygun fiyatla verme politikası izlemekteyiz. Taşımacılık sektörünün son yıllarda ne kadar önemli hale geldiğinin farkındayız. Bu bilinçle hareket eden firmamız, gerek şehirlerarası gerekse uluslararası ticarette bir ürünün satışında rol oynadığını bilir. Bu anlayışla ülke ekonomisine sağladığı katkının farkında olarak fiyatlandırma konusunda da müşterisinin yanında durmaya çabalar.

Depolamadan, yüklemeye, dağıtıma kadar çok büyük bir taşımacılık ağına sahip firmamız bütün taşımacılık işlerini özenle yapar. Fiyatı belirlerken de taşınacak yükün bütün özelliğine bakar. Mesafesine, ağırlığına, taşıma yöntemine göre ince bir maliyet çıkarır. Çünkü Antalya Adana arası nakliye arasındaki mesafeyi hesapladığımızda farklı bir fiyat çıkar. Antalya İskenderun arası nakliye arasındaki mesafeyi ve taşımacılık tipini değerlendirdiğimizde maliyet başka olur. O sebeple personelimiz müşterilerimiz için en uygun hesaplamayı yapar.

  • Antalya Mersin nakliye fiyatları için teklif isteyiniz.
  • Antalya Adana nakliye fiyatları için teklif isteyiniz.
  • Antalya Ankara nakliye fiyatları için teklif isteyiniz.
  • Antalya İstanbul nakliye fiyatları için teklif isteyiniz.
  • Antalya Konya nakliye fiyatları için teklif isteyiniz.

Antalya Nakliyeciler Sitesi

Yüz yüze görüşmeyi isterseniz ve nakliye firmamızla ilgili daha detaylı bilgi almayı arzu ederseniz Antalya Nakliyeciler Sitesi adresimize bekleriz. Biz de güler yüzlü personelimizle karşılar, sorularınızı cevaplarız. Ayrıca;

Antalya Hakkında

Antalya, Türkiye’nin bir ili ve en kalabalık beşinci şehridir. 2021 sonu itibarıyla il nüfusu 2.619.832’dir. Türkiye’de “turizmin başkenti” olarak görülmektedir. Özellikle yaz aylarında turist sayısı artar. Şehrin yüzölçümü 20.177 km²’dir. İlde km²’ye 130 kişi düşmektedir.