Yurtiçi ve Yurtdışı Uluslararası Nakliye

Mersin - İstanbul - Bursa - Konya - Hatay - Gaziantep 0 (216) 475 1048 info@venuslojistik.com

Karayolu Nakliye | Venüs Lojistik

karayolu nakliye

Komple Parsiyel ve Ağır Yük Taşımacılığı

Karayolu Nakliye

Karayolu nakliye taşınması gereken malların karayoluyla ve karayolu ulaşım araçlarıyla bir noktadan başka bir noktaya ulaştırıldığı taşımacılık türüdür. Uluslararası nakliye alanında en fazla tercih edilen nakliye türü karayolu nakliye olup bunun en temel nedeni, karayoluyla hemen here yere ulaşımın mümkün olmasıdır. Ayrıca malların planlanabilir şekilde, güvenilir biçimde taşınması mümkün olmaktadır.

Venüs Lojistik olarak karayolu nakliye alanında son derece gelişmiş yöntemler kullanıyoruz. Uzun yılların bilgi, birikim ve deneyimini her projemizde hayata geçiriyor, bizimle iletişime geçtiğiniz anda nakliye sürecinizin en kolay ve en hızlı şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz. Eşyalarınızı dünyanın birçok ülkesine güvenle ulaştırabiliyor, hizmet verdiğimiz bölge ve ülke sayısını her geçen gün arttırıyoruz.

Hizmetlerimizde önceliğimiz daima müşteri memnuniyeti olup alacağınız hizmetten menün kalarak vazgeçilmeziniz olmak için bütün imkanlarımızı seferber ediyoruz. Yeni nesil araçlarımız, uzman personellerimiz, düzenli iş planımız ve özverili çalışmalarımızla her defasında beklentilerinizin üzerinde sonuçlar sağlıyoruz.

Karayolu Nakliye Avantajları

Karayolu nakliye pek çok avantajı bir arada sunmaktadır. Özellikleri dikkate alındığında güvenlikten maddi kaygılara planlamadan hıza kadar en avantajlı taşımacılık türü olduğu çok rahat söylenebilir. B açıdan karayolu nakliyenin sağlamış olduğu başlıca avantajları şöyle sıralayabiliriz:

 • Karayolu nakliye ile taşınacak yük eğer istenirse yükleme noktasında varış noktasına kadar aktarmasız şekilde taşınabilmektedir. Bu da hem zaman hem mal güvenliği açısından tasarruf sunmaktadır.
 • Karayolu nakliye kendi içinde birden çok türe sahiptir. Bu sayede malın özelliklerine ve türüne göre en uygun karayolu nakliye türü bulunabilmekte, doğru yöntemler ve araçlarla kusursuz taşıma gerçekleştirilebilmektedir.
 • Karayolu nakliye özellikle kısa mesafelerde diğer nakliye türlerine kıyasla daha ucuzdur ve bu, lojistik maliyetlerinin düşürülmesine yardımcı olmaktadır.
 • Karayolu nakliye hizmeti veren firma sayısı diğer nakliye türlerinde aktif olanlara nazaran çok daha fazladır. Böylece tercih seçeneğiniz artmakta, evrak, kağıt gibi işlemlerin çok daha hızlı hallolması mümkün olmaktadır.
 • Karayolu nakliyeyle ada ülkeleri hariç diğer bütün ülkelere doğrudan taşıma yapılabilmektedir. Bu da dünya genelinde en yaygın güzergâh ağına sahip olunmasını sağlamaktadır. Kapıdan kapıya nakliyat yapılabilmekte, böylece hem alıcı hem satıcı için lojistik süreçleri daha kolay olmaktadır.

Firma olarak yıllardır müşterilerimize karayolu nakliyenin bütün avantajlarını sağlıyoruz. Mallarınızın güvenliğine azami ölçüde dikkat ediyor, sigortalanması gibi garantili çözümlerle müşterilerimizi rahatlatıyoruz. Katı, gaz ya da likit gibi hallerdeki pek çok malın yasal sorunlara takılmadan ve güvenle taşınmasını gerçekleştiriyoruz. Dolayısıyla karayolu nakliye hususunda işlevselliğimiz ve verimliliğimiz ile sizlere en kaliteli ve en güvenli hizmeti sunuyoruz.

Geniş araç filomuz ve uzman personelimizle karayolu nakliye işlemlerimizi parsiyel nakliye, frigo nakliye, proje taşıma, komple taşıma, ağır nakliye gibi farklı nakliye türleriyle yapıyoruz. En uygun güzergahları belirleyerek, uluslararası nakliye gereklerinin tamamına sahip olarak yolumuza devam ediyoruz.

Karayolu Nakliye Fiyatları

Karayolu nakliye hizmetlerinden yararlanmak isteyenlerin en fazla merak ettiği konulardan birisi karayolu nakliye fiyatları olmaktadır. Çünkü karayolu taşıma faaliyetleri başta ekonomimiz olmak üzere birçok alanda son derece önemlidir. Sanayiden tarıma, tekstilden gıdaya üretilen her ürün pazarla karayoluyla buluşmaktadır. Hammaddenin üreticiyle, ürünün müşteriyle buluşmasını sağlayan karayolu nakliye ülkemiz açısından son derece stratejik öneme sahiptir. Ticari taşımacılıkların üçte ikisi karayollarıyla yapılmaktadır.

Karayolu nakliye fiyatları genel maliyeti açısından demir yolu ve denizyolu taşımacılığına nazaran yüksektir. Fakat sağlamış olduğu esneklik, ilk yardım maliyetlerinin düşüklüğü, ilk yatırım maliyetlerinin düşüklüğü, personel yetiştirmenin daha ekonomik olması vardır. Yine personel teminin daha kolay olması gibi etkenler karayolu nakliye fiyatlarını rakiplerine nazaran çok daha avantajlı kılmaktadır.

Ayrıca nakliye firmaları açısından bu sektöre giriş yapmak daha kolaydır ve bu da belirlenen fiyatlar üzerinde rekabet baskısına neden olmaktadır. Rekabet da hizmet alan açısından daha uygun fiyatların ortaya çıkmasına yardımcı olmaktadır.

Karayolu nakliye fiyatlarının belirlenmesi birtakım etkenlere göre olur. Fiyatlar belirlenirken en önemli değişken yükün ağırlığı olmakta, yükün ağırlığı araç seçimini, yakıt tüketimini, sürüş güvenliğini belirlemektedir. Ağırlıktan sonra hacim gelir ve hacim, yükün araç içindeki kapladığı alanı belirler. Bir diğer etken ise rotadır ve rota üzerindeki zorunlu geçiş yolları fiyata dahil edilir. Firmamız her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyatla birleştirmeyi başarmaktadır.

  HİZMETLERİMİZ

  Yurtiçi ve Uluslararası Taşımacılık Çözümleri

  Komple ve parsiyel karayolu taşımaları yeni filo ve uzman...

  Konteyner taşımalarımızı kamyonlarla, trenlerle...

  Demiryolu taşımacılığı kolay ve ekonomik nakliye yöntemi...

  Müşteriye özel araç ve organizasyonla yüklerin...

  Havayolu taşımacılığı hızlı ve güvenilir nakliye yöntemidir...

  Parsiyel taşıma hizmetimizle parça yükleriniz uygun araç...