Yurtiçi ve Yurtdışı Uluslararası Nakliye

Mersin - İstanbul - Bursa - Konya - Hatay - Gaziantep 0 (216) 475 1048 info@venuslojistik.com

Hakkımızda | Venüs Lojistik

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

VENÜS LOJİSTİK Uluslararası Nakliyat İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti.

Venüs Lojistik firmamız 2010 yılında Mustafa BAL tarafından kurulmuştur. Yurtiçi ve uluslararası taşımacılık alanında hem ülkemizin hem de dünyanın liderleri arasında yer almak gayesiyle çıktığı yolda kısa sürede çok büyük bir ilgi görmüştür. Kaliteli çözümleriyle ve müşteri odaklı çalışma sistemiyle geniş kitlelere ulaşmış, bundan aldığı gayretle başta İstanbul olmak üzere birçok ilde ofis açmıştır. Yurt dışında da faaliyetlerini başarıyla yürütebilmek amacıyla pek çok ülkede acentelikler, temsilcilikler oluşturmuştur.

Venüs Lojistik her zaman en büyük zenginliği olarak insan kaynaklarını görmektedir. Çünkü insan kaynakları kaliteli, güvenilir, hızlı ve uygun fiyat gibi lojistik alanındaki bütün beklentileri karşılamanın en temel gereksinimidir. Bunun için gerek çağrı merkezimizde gerek operasyon ekibinde gerekse şoför kadrosunda alanında uzman, deneyim sahibi, kendini sürekli geliştiren, çözüm odaklı bir kadro çalışmaktadır. Bütün yurtiçi ve uluslararası lojistik faaliyetlerimizde çalışmalarımız belli bir sistem dahilinde yürütülmekte, sorunsuz bir taşımacılık bütün müşterilerimizle buluşturulmaktadır.

Yeni Nesil Nakliye Çözümleri

İlk kurulduğumuz günden bu yana lojistik sektörü sürekli değişmekte ve gelişmektedir. Ardımızda bıraktığımız çeyrek asra yakın süredir taşımacılık faaliyetlerimizin üzerine her geçen gün eklemeler yaparak ilerliyoruz. Hizmet ağımızı büyütüp geliştiriyor, nakliye hizmeti verdiğimiz ülke ve şehir sayısını arttırıyoruz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor, ortaya çıkan en son yeniliklerin en kısa sürede Venüs Lojistik bünyesinde hayat bulmasını sağlıyoruz.

Daima önce güven ve kaliteli hizmet şiarıyla hareket ederek akılcı çözümlerin adresi oluyoruz. Çalışma sistemimize sadık kalıyor olsak da önceliği müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayıp yüzde 100 müşteri memnuniyetine veriyoruz. Bu nedenle ihtiyaçları en iyi ve en hızlı şekilde çözmeye yönelik esneklik gösterebiliyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da sektörün en güvenilir firmalarından birisi olmak adına yüklerinize gereken hassasiyeti gösteriyoruz.

Bütün taşıma faaliyetlerimizde her türlü önlemi alıyor, yüklerinize en az sizler kadar hassasiyet gösteriyoruz. Ancak hayatın her an sürprizlerle dolu olduğunun da arkındayız. Bu nedenle bütün nakliye operasyonlarımızı CMR Sigortası gibi sigortalarla sigortalı olarak taşıyoruz. Böylece aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan yüklerinizi bize emanet edebilmenizi sağlıyoruz.

kurumsal kamyon

Çözüm Odaklı Nakliye Operasyonları

Venüs Lojistik olarak hem ülkemizin uluslararası ticaret hacminin arttırılmasına katkı sağlamaya hem de bütün müşterilerimizin nakliye ihtiyaçlarına çözüm olmaya çalışıyoruz. Bunun için Türkiye’nin ihracat ve ithalat çalışması yaptığı ülkelerin tamamına yakınında lojistik faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Gerek öz mal araçlarımız gerekse kiralık araçlarımızla çok geniş bir filoyla karşınıza çıkıyoruz. Araçlarımızın daima yeni modelli, en son teknoloji donanımlara sahip, yenilikçi olmasını sağlıyoruz. Bakımlarını aksatmadan yaptırıyor, nakliye sırasında oluşabilecek riskleri minimuma indiriyoruz. Geniş tedarik zincirimiz sayesinde her türlü ihracat ve ithalat yük taşımalarını yerli ve yabancı plakalı araçlarımızla karşılıyoruz.

Firmamız Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) üyeliğine sahip olmanın yanında TİO yetki belgesi de bulunmaktadır. Mevcut sermayemizi her geçen gün büyüterek sektöre canlılık kazandırıyor, yaptığımız önemli projelerle kurumsal kimliğimizi her geçen gün pekiştirmeye devam ediyoruz.

Asya’dan Avrupa’ya, Ortadoğu’dan Balkanlara kadar uzanan çok geniş bir alanda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İhracat, ithalat yüklerinin doğrudan taşınması yanında Türkiye üzerinden transit geçişli üçüncü ülke yük gruplarının nakliyesinde de başarılı çözümlere devam ediyoruz.

Venüs Lojistik olarak faaliyet alanlarımızı standart yüklerle sınırlandırmıyor, her türlü yük grubunun nakliyesini en iyi şekilde yapıyoruz. Bunun için farklı nakliye türleriyle sahada oluyor, parsiyel nakliye, ağır nakliye, frigo nakliye, konteyner nakliye, gabari dışı nakliye gibi uygulamalarla eşyalarınızı en hızlı ve en uygun fiyatlı biçimde taşımayı sürdürüyoruz.

ULAŞTIRMA BAKANLIĞI YETKİ BELGEMİZ

PROFESYONEL HİZMET KALİTESİ

Tam Zamanında Teslimat

HİZMETLERİMİZ

Yurtiçi ve Uluslararası Taşımacılık Çözümleri

Komple ve parsiyel karayolu taşımaları yeni filo ve uzman...

Konteyner taşımalarımızı kamyonlarla, trenlerle...

Demiryolu taşımacılığı kolay ve ekonomik nakliye yöntemi...

Müşteriye özel araç ve organizasyonla yüklerin...

Havayolu taşımacılığı hızlı ve güvenilir nakliye yöntemidir...

Parsiyel taşıma hizmetimizle parça yükleriniz uygun araç...