Yurtiçi ve Yurtdışı Uluslararası Nakliye

Mersin - İstanbul - Bursa - Konya - Hatay - Gaziantep 0 (216) 475 1048 info@venuslojistik.com

Türkmenistan Nakliye | Venüs Lojistik

turkmenistan nakliye

Türkmenistan Nakliye

Türkmenistan Nakliyede Venüs Lojistik bir noktadan başka bir noktaya herhangi bir ürünün veya ürünler bütününün güvenle taşınması için tercih edebileceğiniz nakliye hizmeti, son dönemde en sık tercih edilen taşıma faaliyetlerinden biridir. Taşınacak tüm ürünlerin güvenle, kaliteli bir şekilde, uygun yollar ile bir noktadan başka bir noktaya taşınması için tercih edebileceğiniz demiryolu, havayolu ve karayolu nakliye seçenekleri ile sizler de kısa sürede ürünlerinizin alıcısına ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Taşıma faaliyeti belirli bir mekanizma içerisinde sistematik şekilde gerçekleştirilen bir işlemdir; ürünlerin ne şekilde, nasıl, nereden nereye, hangi tarihler içerisinde taşınacağı gibi belli başlı konular taşımacılık faaliyetinin temelini oluşturmaktadır. Taşımacılık faaliyeti üç ana başlık altında toplanabilir; taşıma işlemi öncesi, taşıma işlemi sırası ve taşıma işlemi sonrası olarak taşıma evreleri nitelendirilebilir.

Türkmenistan nakliye hizmeti, ülke sınırları içerisinde gerçekleştirilebileceği gibi uluslararası boyutta da gerçekleştirilebilmektedir. Taşımacılık süresi boyunca havayolu, karayolu, demiryolu ve denizyolu birbirleri ile bir bütün halinde kullanılabileceği gibi tek bir yol da taşımacılık sırasında kullanılabilmektedir. Nakliye işlemi için birbirinden farklı seçenekler içerisinden size en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Örneğin komple, parsiyel ve kombine taşıma seçenekleri en sık tercih edilen nakliyat türleridir. Bu nakliyat türleri lojistik sektörüne olan ilgi ve alakanın artması ile müşterilerin ihtiyaçlarının en üst düzeyde güvenle karşılanabilmesi, artan maliyetin müşterilerin bütçelerine uygun hale getirilmesi bakımından tercih edilen taşıma seçeneklerinin en başında gelmektedir. Özellikle parsiyel nakliye hizmeti müşterilerin sık tercih ettiği, güvenilir ve kaliteli bir nakliye seçeneğidir.

Türkmenistan Parsiyel Nakliye

Türkmenistan parsiyel nakliye hizmetinde, taşınan yükün kapladığı bölge hesaplanır ve müşteri bu bölgenin fiyatına göre ödeme yapar. Bu avantajlı fırsat sayesinde parsiyel yük taşımacılığı hizmeti müşteriler için hem bütçe dostu hem de güvenilir bir tercih olmaktadır. Parsiyel yük taşımacılığı; farklı kişilerin aynı güzergah üzerinde taşınacak ürünlerinin aynı araç içerisinde toplanarak taşınması işlemine verilen isimdir.

Parsiyel yük taşımacılığı aynı zamanda parça eşya taşımacılığı anlamına da gelmektedir. Parsiyel yük taşımacılığı hizmetinde, ürünleriniz bir aracı tamamen doldurmasa bile diğer müşterilerin ürünleri ile araç tamamen doldurularak nakliye hizmeti sağlanmaktadır. Parsiyel yük taşımacılığı kısaca birden fazla müşterinin aynı araç içerisindeki teslimat ürünlerinin, kendi ürünlerinin kapladığı alana göre ayrımı yapılarak hesap edilmesi ile ekonomik bir şekilde taşınması işlemidir.

Türkmenistan parsiyel nakliye hizmeti özellikle uluslararası taşımacılıkta zamandan tasarruf ederek aynı zamanda maliyeti düşürmek için sık tercih edilen parsiyel taşımacılık oldukça avantajlı ve ekonomik bir hizmettir. Havayolu, denizyolu ve karayolu birbirleri ile entegre bir biçimde kullanılarak ürünlerin en kısa sürede alıcısına ulaştırılmasını sağlar.

Müşterilerin zamandan tasarruf etmesi, özellikle uluslararası alanda etkili ve hızlı bir şekilde paketlerinin alıcısına ulaştırılması için güvenle tercih edebilecekleri parsiyel yük taşımacılığı kaliteli bir şekilde taşıma işlemleri gerçekleştirmektedir. Aracı doldurmayan teslimat ürünlerinin güvenilir ve kaliteli bir şekilde taşınabileceği parsiyel yük taşımacılığı hizmeti sayesinde uluslararası taşınacak paketleriniz güvenle alıcısına ulaştırılabilmektedir. Düşük maliyetli ve kaliteli, oldukça avantajlı parsiyel yük taşımacılığı hizmeti sayesinde Türkmenistan’dan tüm dünyaya veya bulunduğunuz noktadan Türkmenistan’a ürünlerinizi güvenle gönderebilirsiniz.

Türkmenistan Komple Yük Taşımacılığı

Komple yük taşımacılığı hizmeti, teslimat ürünleri çok fazla olan şirketlerin ulus ve uluslararası teslimat işlemleri için oldukça sık tercih ettikleri bir seçenektir. Komple taşımacılık hizmeti, tek bir şirkete ya da müşteriye ait yükün aynı araca yüklenerek taşınması anlamına gelmektedir. Komple taşımacılık seçeneğinde alınan yük aracı tam doldurmalıdır, yükler konteynerlerle taşınabilmektedir. Türkmenistan konteyner nakliye hizmeti ile de komple taşıma hizmeti gerçekleştirilmektedir.

Oldukça sık tercih edilen komple taşımacılık hizmeti müşterilere birçok avantaj sunmaktadır. Komple taşımacılık hizmeti de parsiyel yük taşımacılığı hizmetinde olduğu gibi havayolu, demiryolu, karayolu ve denizyolu ile entegre bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Komple yük taşımacılığı hizmetinde ürünleriniz bulunduğu noktadan alınarak teslimat noktasına dek hiçbir hasar görmeden, herhangi bir müdahale gerçekleştirilmeksizin güvenle taşınır. Bu sayede paketleriniz zarar görmeden en kısa sürede teslimat noktasına ulaştırılır.

Komple yük taşımacılığı hizmeti sayesinde teslimatınız belirli bir zaman dilimi içerisinde en kısa sürede alıcısına ulaştırılır, bu sayede hem göndericinin hem de teslim alan tarafın planlarının aksaması engellenir. Komple yük taşımacılığı hizmeti yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantili, güvenilir ve ekonomik bir seçenektir. Ürünleriniz tek bir araç içerisinde toplanarak taşındığı için kaybolma ve diğer ürünler ile karışma gibi problemler ile karşılaşılmaz. Gece gündüz demeden her an teslimatlarınızı en kısa sürede alıcısına ulaştırmak için çalışan profesyonel ekipler ile sizler de güvenilir bir teslimat süreci deneyimleyebilirsiniz.

Parsiyel ve Komple Yük Taşımacılığı Avantajları

Komple taşımacılık tek bir müşteriye ait ürünlerin bir araç içerisinde toplanarak teslim edilmesine verilen ad iken parsiyel yük taşımacılığı birden çok müşteriye ait ürünlerin bir araç içerisinde toplanarak teslim edilmesine verilen addır. İki teslimat seçeneği de güvenilir, kaliteli ve ekonomik nakliye seçeneğidir ve zamandan tasarruf etmek için tercih edilmektedir. Bu iki teslimat seçeneğinin de oldukça avantajlı yönleri vardır.

 • Parsiyel nakliye hizmeti bünyesinde bulunan karayolu parsiyel tük taşımacılığı sayesinde kapıdan ya da depodan teslim etme/teslim alma fırsatından yararlanabilirsiniz.
 • Parsiyel yük taşımacılığı sadece ürünlerinizin kapladığı belirli bir alanın ücretini ödemenize olanak sağlar bu da düşük maliyet ile ürünlerinizin teslim edilmesine yardımcı olur.
 • Komple yük taşımacılığı tek bir müşteriye ait ürünlerin bir araç içerisinde toplanmasını sağladığı için diğer müşterilerin paketleri ile ürünleriniz karışmaz, güvenle alıcısına teslim edilir.
 • Komple yük taşımacılığı hizmeti yalnızca sizin ürünleriniz için faaliyet gösterdiğinden ürünleriniz en kısa sürede alıcısına ulaştırılır.
 • Parsiyel ve komple yük taşımacılığı birçok taşıma yoluna entegre olduğundan karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu ile teslimatlarınız en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaştırılır.
 • Parsiyel ve komple yük taşımacılığı hizmeti hem ülke içerisinde hem de uluslararası olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayede teslimatlarınız en kısa sürede uluslararası alanda teslim edilebilmektedir.
 • Parsiyel ve komple yük taşımacılığı hizmetinde zaman tasarrufu ve esneklik bulunmaktadır. Teslim edilecek tarihi müşteri belirlediğinden, ürünleriniz belirttiğiniz zaman dilimi içerisinde kolayca alıcısına ulaştırılmaktadır.
 • Parsiyel ve komple yük taşımacılığı hizmetlerinde güvenlik oldukça önemli bir unsurdur. Teslimat ürünlerinizin belirttiğiniz adrese güvenle ulaştırılması ve hasar almadan araca yüklenip indirilmesinde gösterilen özen sayesinde maddi olarak zarar önlenmektedir.
 • Parsiyel yük taşımacılığı hizmetinde aracın boşlukları maliyete yansımaz, bu sayede büyük araç maliyetinden kurtulmuş olursunuz.

Türkmenistan Karayolu Nakliye

Teknolojinin çok hızlı gelişmesi ile lojistik ve taşımacılık sektöründe birbirinden farklı birçok yenilik ortaya çıkmıştır. Taşımacılığı daha üst seviyeye taşıyan bu yenilikler hızlı ve güvenilir teslimat ulaşım sistemini güçlendirmiştir. Taşımacılık çeşitleri içerisinde en sık tercih edilen seçeneklerden biri karayolu taşımacılığıdır. Türkmenistan karayolu nakliye hem şehirlerarası hem de uluslararası düzeyde oldukça sık tercih edilen bir seçenektir.

Türkmenistan’a ulaştırmak istediğiniz paketlerinizi komple ve parsiyel taşımacılık seçeneklerini kullanarak güvenle karayolu seçeneğini kullanarak ulaştırabilirsiniz. Ülkemizde sık tercih edilen karayolu taşımacılığı hizmeti uluslararası boyuta da taşınmıştır ve bu sayede düşük maliyet ile uluslararası yük taşımacılığı hizmeti sürdürülmektedir. Ülke içerisinde kısa mesafe şehirlerarasında hızlı ulaşım fırsatının yanı sıra Türkmenistan gibi uzak ülkelere de düşük maliyetler ile karayolundan nakliye hizmeti sunulmaktadır.

konteyner nakliye tasima

Türkmenistan karayolu nakliye ve yük taşımacılığı aynı güzergah üzerinde bulunan farklı teslimat noktalarına ait ürünlerin tek bir araçla kısa sürede güvenle taşınması için tercih edebileceğiniz düşük maliyetli bir tercihtir. Hızlı ulaşım imkanı, güvenilir oluşu, kalitesi, uygun fiyat politikası sayesinde ülkemizde sık tercih edilen teslimat seçeneklerinden biri olan karayolu taşımacılığı birçok müşteri ve şirket tarafından yüksek memnuniyetle tercih edilmektedir.

Kalite standartlarının üzerinde hizmeti sayesinde karayolu taşımacılığı Türkmenistan ve diğer ülkelere teslimatlarınızın ulaştırılması için güvenle tercih edebileceğiniz bir seçenektir. Karayolu taşımacılığı aynı zamanda diğer taşıma yolları ile kıyaslandığında en düşük maliyete sahip olandır bu da diğer taşıma seçeneklerinden daha sık tercih edilmesini sağlamaktadır. Paketlerinizin belirttiğiniz adrese kısa sürede güvenle ulaştırılması için tercih edeceğiniz Türkmenistan karayolu nakliye hizmeti ürünlerinizin herhangi bir zarar görmemesi, yıpranmaması ve kaybolmaması için tüm güvenlik önlemleri alınarak işlemektedir. Ürünleriniz her ihtimale karşı sigorta güvencesi ile korunmaktadır ve müşteri mağduriyeti önlenmektedir. Karayolu taşımacılığı hem ülke içerisinde hem de uluslararası alanda güvenle tercih edebileceğiniz hızlı ve uygun maliyetli bir hizmettir.

Kombine Taşımacılık

Diğer taşıma şekillerinden farklı olarak uluslararası ürün taşımacılığında teslimatın varış noktasına dek en az 2 farklı taşıma kanalı ile taşındığı bir nakliye türüdür. Kombine taşımacılık karayolu, denizyolu, demiryolu ve havayolu ile sürdürülebilmektedir. Örneğin havayolu ile taşınmaya başlayan bir ürünün yoluna karayolu ile devam etmesi kombine taşımacılık adı altında değerlendirilmektedir. Kombine taşımacılık yüksek kapasiteli ürünler taşınırken güvenle ve düşük maliyetli bir şekilde teslimatının gerçekleştirilmesi sağlanır.

Uzak mesafeler arası yapılan taşımacılık faaliyetinde farklı lojistik birimlerinin kullanılması firmaların tüm taşımacılık işlemlerini kendilerine has özel bir şekilde tasarlamasına olanak sağlamaktadır. Ağır ve büyük hacimli yüklerin sadece karayolu ile taşınması bazı durumlarda sorun yaratabilmektedir, kombine taşımacılık sayesinde teslimatlarınız belirli bir adrese dek karayolu ile taşınır daha sonrasında farklı birimlere (denizyolu, havayolu, demiryolu) sevk edilerek firmalara kısa sürede taşınır.

Türkmenistan’a göndereceğiniz ya da Türkmenistan’dan göndereceğiniz ürünler için güvenle tercih edebileceğiniz kombine taşımacılık hizmeti sayesinde maksimum verim düşük maliyetle ürünlerinizi alıcısına ulaştırabilirsiniz. Kombine taşımacılık sayesinde birçok farklı birimi kullanarak ürünlerinizin uluslararası alanda güvenle seyahat etmesini sağlayabilirsiniz. Kombine taşımacılık hizmeti sayesinde sizler de ürünlerinizin ikiden fazla taşıma kanalı ile gönderebilir, en kısa sürede alıcısına teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Düşük maliyetli ve güvenli bu taşıma yöntemi sayesinde sizler de dilediğiniz teslimat ürününüzün en uygun taşıma yolu kullanılarak taşınmasını sağlayabilir ve hızla alıcısına ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Türkmenistan Havayolu Nakliye

Sürekli olarak kendini yenileyen, günden güne gelişmekte olan ve son teknoloji ile müşterilerin ihtiyaçlarını daha kolay karşılamasına yardımcı olan taşımacılık sektörü havayolu taşımacılığı alanında da oldukça başarılıdır. Uluslararası ve uzak şehirlerarası alanda sık tercih edilen havayolu taşımacılığı günümüzde etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Dünyanın dört bir yanında güvenle tercih edilen havayolu taşımacılığı hızlı ve güvenilir bir tercihtir.

Ürünlerinizin bir noktadan başka bir noktaya kısa sürede ulaştırılmasını sağlayan havayolu taşımacılığı istenilen teslimat ürününün zarar görmeden hızla teslim edilmesini sağlar. İthalat ve ihracat için havayolu taşımacılığı günden güne daha etkili bir şekilde kullanılmaktadır. Dünyanın dört bir yanından başka bir noktaya ulaştırılmak ya da pazarlanmak istenen ürünlerin süratli bir biçimde en kısa sürede gönderilmesinde rol oynayan Türkmenistan havayolu nakliye hem güvenilir hem de konforlu bir taşımacılık seçeneğidir.

Bugün olduğu gibi gelecekte de müşteriler tarafından sık tercih edilecek olan, bugün olduğu kadar gelecekte de talebi yoğun olacak bu taşıma yöntemi özellikle uluslararası alanda sık tercih edilmektedir. Daha hızlı, daha ekonomik, daha kaliteli, daha güvenilir ve daha avantajlı havayolu taşımacılığının her geçen gün daha çok geliştiği ayrıca daha sık tercih edildiği görülmektedir. Havayolu taşımacılığı, bir uçağın erişebileceği her noktaya hizmet götürmektedir. Üstün nakliyat hizmeti sunan havayolu taşımacılığı Türkmenistan dahil tüm ülkelere kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir. Havayolu taşımacılığında diğer taşıma seçeneklerinden farklı olarak en belirgin özellik hız ve kalitedir. Türkmenistan havayolu nakliye seçeneği oldukça hızlı ve kaliteli bir hizmettir.

Türkmenistan Demiryolu Nakliye

türkmenistan nakliye

Günümüzde demiryolu nakliye hizmeti kapsamında hizmet veren şirketler göz önünde bulundurulduğunda, farklı ülkelere uluslararası taşımacılık hizmeti sunan ve bu teslimat alanına hakim şirketler sık tercih edilmektedir. Lojistik firmalarının sunduğu demiryolu nakliye hizmeti günümüzde hala tercih edilmektedir. Bazı şirketlerin dünyanın dört bir yanına ulaştırmak istedikleri teslimat ürünlerinin güvenle alıcılarına gönderilmesi için tercih ettikleri demiryolu nakliye hizmeti uygun fiyatlı güvenilir bir teslimat seçeneğidir. Farklı ve güvenilir demiryolu hizmeti sayesinde lojistik firmaları bu alanda vermiş oldukları hizmetlerle Türkmenistan demiryolu nakliye hizmetini zirveye ulaştırmıştır. Hızlı, ekonomik ve kaliteli demiryolu nakliye hizmeti sayesinde sizler de bulunduğunuz konumdan Türkmenistan’a ya da Türkmenistan’dan bulunduğunuz noktaya teslimatlarınızın güvenle ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Güvenilir Kaliteli ve Profesyonel Nakliye Hizmeti

Havayolu, demiryolu, karayolu ve denizyolunu kullanarak güvenilir bir şekilde teslimatlarınızı alıcısına ulaştırma fırsatı yakalayabilirsiniz. Uygun fiyatlar dahilinde şirketinizin teslimat ürünlerini uluslararası alanda güvenle teslim edebilir ayrıca birçok farklı teslimat yolunu kullanarak hızlı ve ekonomik bir şekilde ürünlerinizin teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Düşük maliyetli teslimat yollarını tercih ederek sizler de ürünlerinizin Türkmenistan ve diğer ülkelere kolayca ulaşmasına olanak tanıyabilirsiniz.

Alanında uzman, profesyonel ekipler aracılığı ile teslim edilen teslimatlarınız güvenle alıcısına ulaştırılmaktadır. Her an her yerde havayolu, demiryolu, denizyolu ve karayolunu güvenle tercih edebilir ve birçok şirketin sık tercih ettiği bu nakliye seçeneklerini güvenle kullanabilirsiniz. Kaliteli, modern ve son teknoloji profesyonel nakliye seçeneklerini tercih ederek sizler de paketlerinizin uluslararası alanda güvenle ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. 7/24 ulaşabileceğiniz nakliye hizmetleri sizler için özenle planlanmaktadır. Kendi bütçenize ve teslimat ürünlerinize göre planlayabileceğiniz nakliye süreci oldukça güvenilir ve sık tercih edilen bir hizmettir.

Türkmenistan Nakliye Fiyatları

Özellikle uluslararası nakliye hizmetleri için güvenle tercih edebileceğiniz ve uygun fiyatlar dahilinde nakliye hizmeti alabileceğiniz bu hizmetler sayesinde birçok farklı yol biriminden yararlanabilirsiniz. Havayolu, karayolu denizyolu ve demiryolu nakliye hizmetlerinin fiyatta farklılık göstermesinin sebebi her birimin farklı şekillerde çalışmasıdır. Örneğin karayolu ücretleri ile havayolu ücretleri bir olmamaktadır çünkü karayoluna harcanan ücretler havayolundan daha uygun olabilmektedir. Nakliye süresince ürünleriniz güvenle korunur.

Nakliye hizmeti müşteriler ve şirketler açısından oldukça avantajlı ve ekonomik bir faaliyettir. Aynı araç içerisinde farklı müşterilerin ürünlerinin taşınması yani parsiyel nakliye adı verilen işlem komple taşımacılık işleminden daha uygun fiyatlıdır. Parsiyel nakliye müşteriler arasında bölündüğünden daha hesaplı hale gelmektedir. Günümüzde en sık tercih edilen faaliyetlerden biri olan bu işlem gibi kombine ve komple taşımacılık hizmetlerinden de uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Türkmenistan nakliye firmaları belirli maddelere göre taşımacılık fiyatlandırması yapmaktadır. Türkmenistan nakliye fiyatları şu maddelere göre belirlenmektedir:

 • Kullanılacak Yol Birimi
 • Gidilecek Mesafe
 • Taşınacak Yük
 • Yükün Taşınacağı Araç Sayısı
 • Parsiyel Taşımacılık İçin Yükün Kapladığı Alan
 • Nakliyede Bulunacak Personel Sayısı
 • Nakliye Süresi
venus lojiistik logo