Yurtiçi ve Yurtdışı Uluslararası Nakliye

Mersin - İstanbul - Bursa - Konya - Hatay - Gaziantep 0 (216) 475 1048 info@venuslojistik.com

Rusya Nakliye | Venüs Lojistik

rusya nakliye

Rusya Nakliye

Venüs Lojistik firması olarak pek çok ülke ile uluslararası ilişkilerimiz her geçen gün daha fazla gelişmeye devam ettikçe kaliteli bir şekilde hizmet vermek için müşterilerimize birçok hizmet seçeneği sunmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizin göndermek istedikleri yükleri, aciliyetlikleri gibi durumları göz önünde bulundurarak farklı taşıma türleri sunuyoruz. Bu taşıma türlerini belirlerken yükünüzü göndermek istediğiniz ülkenin mesafesini ve konumunu dikkate alıyoruz.

Türkiye transit taşımacılık hizmetlerinde dünya genelinde pek çok ülke için önemli bir ülke olmakla beraber Rusya’da da gelişmiş bir şekilde transit taşımacılık yapmaktadır. Firma olarak, Rusya gibi yüz ölçümü bakımından geniş topraklara sahip ve pek çok noktada komşu konumunda olmamızdan ötürü faklı ülkeler üzerinden transit taşımacılığı yapmaktayız.

Rusya nakliye hizmetleri nasıl verilir? sorusuna; Rusya’ya nakliye hizmeti verirken Ukrayna üzerinden ülkenin batısına, Gürcistan ile ülkenin doğusu üzerinden taşıma yaparak kısa süre içerisinde nakliye hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz cevabını verebiliriz. Sahip olduğumuz donanım, deneyim, tecrübe ve gerekli izinler ile bu ülkeler üzerinden yükleriniz herhangi bir sorun yaşanmadan taşınmaktadır.

Sürdürdüğümüz Rusya nakliye hizmetlerimiz sayesinde gümrük sıkıntısı yaşamadan güvenle daha kısa süre içerisinde taşıma işlemleri gerçekleşmektedir. Sahip olduğumuz transit taşıma belgeleri ile gümrükte fazla zaman kaybetmeden müşterilerimize hem zaman bakımından hem de maddi açıdan tasarruf sağlamaktayız. Lojistik sektöründe sunduğumuz taşıma hizmetlerinde gerekli donanıma sahip olmakla beraber daha iyi hizmet verebilmek için son teknoloji ekipmanlarımız ve araçlarımız ile taşıma hizmetimizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Rusya Nakliye Firmaları

Teknolojik açıdan her gün farklı yeniliklerin meydana geldiği dünyamızda mesafeler gittikçe azalıyor, bununla ilişkili olarak da uluslararası nakliye hizmetleri artış gösteriyor. Sayıları her geçen gün daha fazla artış gösteren nakliye firmaları arasında zamanında teslimatı ve kaliteli hizmetleri sayesinde ön plana çıkmayı başaran firmamız bu sayede firmaların güvenini de kazanarak yoluna her zaman emin adımlarla devam etmektedir.

Rusya ile ticari ilişkilerimize bağlı olarak çeşitli anlaşmalar yapmaktayız. Düzenli aralıklarla hem havayolu hem de karayolu konusunda anlaşmalar yapıyoruz. Ürün çeşitliliği ve kullanım sürelerine bağlı olarak komple, kombine ve parsiyel taşımacılık alanında da Rusya’ya ekonomik fiyatlar ile destek olmaya çalışıyoruz.

Müşterilerimizin hizmetlerimiz hakkında yapmış olduğu değerlendirmelere çok önem veriyoruz. Onlardan almış olduğumuz değerlendirme ve yorumlara göre kendimizi her geçen gün daha fazla geliştirmek için çabalıyoruz.

Rusya Nakliye Fiyatları

Alanında uzman kadrosu, son teknoloji donanımlı araçları ve kaliteli ekipmanlarının yanında uygun Rusya nakliye fiyatları ile de her zaman ön plana çıkmayı başaran firmamız Venüs Lojistik, müşterilerini memnun bir şekilde ayrılmasını sağlamaktadır. Fiyatlarımızı her zaman uygun aralıklarda tutarak müşterilerimizin ekonomik anlamda tasarruf etmesini sağlıyoruz.

Her isteğe ve her ihtiyaca uygun bir şekilde hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin bütçesini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak profesyonel Rusya nakliye hizmeti veriyoruz. Sürekli kampanyalar yaparak müşterilerimize çok avantajlı teklifler sunuyoruz. Fiyatlarımızı belirlerken bazı durumları dikkate alıyoruz. Bu durumlar şu şekildedir:

İstanbul – Moskova4.800 USD
İstanbul – Petersburg5.400 USD
Ankara – Moskova4.700 USD
İzmir – Moskova4.900 USD
 • Yükünüzün ağırlığı, boyutu ve diğer özellikleri
 • Tercih etmiş olduğunuz güzergâh
 • Tercih etmiş olduğunuz nakliye hizmeti
 • Tercih etmiş olduğunuz araç modeli
 • Yükünüzün teslim alınmış olduğu konum ile teslim edilmesini istediğiniz konum arasındaki uzaklık

Gibi durumlara göre bir fiyat biçiyoruz. İş yerimizi ziyaret ederek de fiyatlarımız ve sunduğumuz hizmetler ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Müşterilerimizi her zaman en güzel şekilde ağırlıyoruz. Yüklerini inceleyerek ağırlıklarını ve uzunluklarını ölçüyoruz. Daha sonra yükünüzün teslim alındığı konum ile alıcının konumu arasındaki uzaklığı hesaplıyoruz. Bu hesaplarımıza tercih etmiş olduğunuz güzergâh, araç modeli ve nakliye hizmetini ekleyerek kaba bir fiyat çıkarıyoruz. Daha sonra müşterilerimiz ile anlaşma yaparak ortak bir fiyatta karar kılıyoruz.

karayolu nakliye

Fiyatlarımızı net bir şekilde belirleyerek daha sonrasında ek ücretler talep etmiyoruz. Bu sayede sizin de işlerinizi planlamanızı sağlıyoruz. Müşterilerimize hem hizmet sırasında hem de sonrasında destek hizmeti sunuyoruz. İletişim kanallarımızdan ulaşım sağlayan müşterilerimize kısa süre içerisinde dönüş yapıyoruz. İstedikleri hizmet ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi vererek akıllarına takılan soruları cevaplıyoruz.

Rusya Karayolu Nakliye

Nakliye alanında işin akışını belirleyen önemli durumların başında zaman unsuru gelmektedir. Müşteriler göndereceği yükün en kısa süre içerisinde ve güvenli bir şekilde gideceği adrese ulaşım sağlamasını umut etmektedir. Bu durum da beraberinde taşımacılık alanında hız faktörünü ön plana çıkarmıştır. Dolayısıyla firmalar, yükü en hızlı şekilde alıcısına ulaştırabilmek için yarışa girmiştir. Peki Rusya karayolu nakliye işlemleri ne kadar sürmektedir? Rusya karayolu nakliye işlemleri farklı güzergahları göz önünde bulundurduğumuzda ortalama tır ile 5 gün ile 7 gün arasında gidilmektedir.

Dünya ticaretinde oldukça önemli bir yere sahip olan Rusya ile ticaret anlaşması yapan firmalar, alışveriş yaparken Rusya’ya tır kaç gün içerisinde ulaşır? sorusu üzerinde durmaktadır. Bizler Venüs Lojistik firması olarak, müşterilerimize Rusya ile karayolu üzerinden tırla nakliye hizmeti verirken, zaman etkenini baz alarak olabilecek en kısa süre içerisinde ulaşım imkânı sunuyoruz. Karayolu üzerinden verdiğimiz bu hizmet, aktarmasız olarak adrese direkt teslim edildiğinden ötürü güvenli bir şekilde nakliye hizmeti verilmektedir.

Karayolu üzerinden verdiğimiz güvenilir taşımacılık hizmetlerimizin yanında nakliye hizmetimizdeki kısa süre içerisindeki teslimat başarımız, bizi en çok tercih edilen firma konumuna getirmiştir. Bizler firma olarak yılların vermiş olduğu deneyim, donanımlı ekipman ve tecrübeli personellerimiz ile müşterilerimize profesyonel bir şekilde hizmet sunmaktayız. Rusya’nın yollarını ve şehirlerini çok iyi bilen şoförlerimiz sayesinde, tırlarımız gideceği adres farklılığı dikkate alınarak 5 ya da 7 iş günü içerisinde Rusya karayolu nakliye hizmetlerini tamamlamaktadır. Bizler müşterilerimize uygun fiyat ve güvenilir hizmet seçeneklerimizin yanında hızlı teslimat imkânı da sunmaktayız.

Türkiye Rusya Karayolu Güzergahı

Rusya karayolu güzergahı müşterilerin yüklerinin teslim edilmesini istedikleri şehrin konumuna, müşterilerin tercihine ve bazı durumlara göre değişkenlik göstermektedir. Rusya ulaşım konusunda geniş ulaşım yolu alternatifleri sunarak kolay ulaşım sağlamaktadır. Avrupa üzeri, Gürcistan üzeri ve Ukrayna üzeri olarak üç farklı güzergâh seçeneği ile karayolu üzerinden Rusya’ya nakliye hizmeti veriyoruz.

Rusya nakliye hizmetimizden faydalanmak isteyen kişilerin en fazla tercih etmiş olduğu güzergahımız ise Gürcistan güzergâhıdır. Ukrayna üzeri yol ise Gürcistan güzergahından sonra sıklıkla tercih edilen bir güzergahtır. Bu güzergâh kullanımında ağırlıklı yöntem ro-ro gemileri ile karayolu taşıma yöntemidir. İstanbul, Zonguldak ve Sakarya gibi limanlardan haftanın belirli günlerinde ve saatlerinde ro-ro gemileri ile taşıma yapan nakliye araçlarımız Odesa limanına giriş yaptıktan sonra Rusya’da yükünüzün teslim edilmesini istediğiniz şehirlere hareket etmeye devam etmektedir.

Rusya için tercih edilen güzergâhlar arasında en nadir tercih edilen yol Avrupa ülkeleri üzerinden geçiş yaparak nakliye hizmeti verilen yoldur. Taşınmasını istediğiniz yükün özelliklerine bağlı olarak Gürcistan ve Ukrayna üzerinden geçiş sorunu bulunması durumunda tercih edilen bu güzergâh, teslimat süresini uzatması ve maaliyeti arttırması sebebiyle pek tercih edilmemektedir. Tercihinize ve yükünüzün özelliklerine göre uygun güzergâh seçerek yükünüzün sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşmasını sağlıyoruz.

Rusya Parsiyel Nakliye

Venüs Lojistik firması olarak Rusya parsiyel nakliye hizmetimiz ile de müşterilerimizi çok mutlu etmeye devam ediyoruz. Parça yük taşımacılığı olarak da isimlendirilen parsiyel taşıma hizmeti hem ekonomik hem de güvenilir olmasından ötürü sık sık tercih edilen bir nakliye seçeneğidir. Son teknoloji donanımlı araçlarımız ve alanında uzman ekibimiz ile sunduğumuz parsiyel nakliye hizmetimizle pek çok fırsattan faydalanabilirsiniz. Sunmuş olduğumuz fırsatlardan bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Yükünüz aracın tamamını doldurmuyorsa bile beklemenize gerek kalmaz. Firmamız tarafından yükünüz alındığı gibi direkt alıcısına teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.
 • Parsiyel nakliye hizmetimiz sayesinde yükünüz aynı yol üzerinde bulunan müşterilerin yükleri ile birlikte taşındığı için çok daha hesaplıdır.
 • Gereksiz ödemeler yapmanıza gerek kalmaz yalnızca yükünüzün araç içerisinde kapladığı alan kadar ödeme yaparsınız.
 • Küçük boyutlara sahip olan yükünüz için aracın tamamını kiralamanıza ve yüksek ödemeler yapmanıza gerek yoktur.
 • Donanımlı araçlar ile hizmet verildiği için zamandan da tasarruf edersiniz.
 • Denizyolu, havayolu ve karayolu gibi farklı ulaşım seçenekleri ile entegre olabilen bir nakliye hizmetidir.
 • Eşyaların teslim edileceği müşterilerin isteklerine göre teslim tarihlerinde farklı seçenekler sunulur.

Rusya parsiyel nakliye hizmeti oldukça profesyonellik isteyen bir iştir. Bu nedenle bu hizmetten faydalanırken detaylı bir araştırma yapılması tavsiye edilir. Venüs Lojistik firması olarak bu alanda uzun seneler boyunca çalışarak edinmiş olduğumuz tecrübe ve deneyimlerimiz ile müşterilerimize kaliteli bir şekilde hizmet veriyoruz. Hizmetlerimizi titizlikle gerçekleştiriyor, herhangi bir problemin meydana gelmemesi için gerekli olan önlemlerimizi alıyoruz.

rusya nakliye

Parsiyel nakliye hizmetimizden faydalanmak isteyen müşterilerimiz için ilk olarak plan ve program yapıyoruz. Teslimat tarihlerimizi netleştirerek de müşterilerimizin işlerinin aksamasını önlüyoruz. İşlemlerimizi organize bir şekilde sürdürerek de en kısa süre içerisinde yükünüzü alıcısına teslim ediyoruz. Destek ekiplerimiz gidilecek ülkenin durumuna, hava şartlarına ve yol durumunda göre şoförlerimizi yönlendirmektedir. Tercihinize ve ihtiyacınıza en uygun olan güzergahı seçerek hizmetlerimizden memnun bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz.

Yüklerinizi kırılmayacak, hasar almayacak ve kaybolmayacak şekilde araca yerleştiriyoruz. İşlemlerimizi her zaman kayıt altına alarak yüklerin kaybolasına ya da diğer yükler ile karşımasına izin vermiyoruz. Parsiyel nakliye ücretlerimizi belirlerken ilk olarak taşınmasını istediğiniz yükün araç içerisinde kaplamış olduğu alanı hesaplıyoruz. Daha sonra seçtiğiniz güzergaha göre bütçenize uygun bir fiyat belirleyerek ekonomik açıdan yardımcı oluyoruz. Fiyatlarımızı daima almış olduğunuz hizmete uygun bir şekilde belirliyoruz. Bu sayede yakın mesafeye göndermek istediğiniz yük için uzun mesafe ücreti ödemenizi de önlüyoruz.

Rusya Denizyolu Nakliye

Rusya denizyolu nakliye hizmeti veren firmamız Venüs Lojistik, demiryolu, havayolu ve karayolu seçenekleri ile de her zaman hizmetinizde. Rusya ile Türkiye arasında denizyolu üzerinden düzenli bir şekilde ithalat ve ihracat nakliyesi hizmeti veriyoruz. Tek seferde büyük oranlarda taşıma imkânı sunan denizyolu taşımacılığı ile sizlere pek çok fırsatı bir arada sunuyoruz. Yükünüzün taşınmasını istediğiniz hıza, zamana ve diğer durumlara göre taşıma seçenekleri sunuyoruz. Tercihinize ve yükünüze uygun taşıma seçeneklerimiz şunlardır:

 • Kombine taşımacılık
 • Tanker taşımacılığı
 • Ro-Ro taşımacılığı
 • Konteyner taşımacılığı
 • Dökme yük taşımacılığı

Bu taşıma seçeneklerimiz ile yükünüzü teslim alarak istediğiniz konuma ulaştırıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine uygun bir şekilde taşıma hizmeti sunuyoruz. Pek çok türden yükünüzü Rusya denizyolu nakliye hizmetlerimiz ile sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaştırarak adımızdan sık sık söz ettirmeyi başarıyoruz. Denizyolu nakliye hizmeti vermiş olduğumuz yüklerden bazıları şu şekildedir:

 • Petrol ürünleri
 • FCL ile LCL konteynerler kullanılarak ihracat ve ithalat nakliyeleri
 • Kum, klinker, krom, hububat, petrokok, gübre, tuz, alçı, kömür, çimento ve toprak gibi dökme yük çeşitleri
 • Çimento, boya toprakları, alçı taşı, kuvars, pomza, titanyum, talk, mika, kaolin, kalsit, fosfat, kaya tuzu, kükürt, seramik killer, zirkon, kiremit, tuğla, mermer, grafit, bor, çelik ve demir gibi endüstriyel maddeler
 • Gümrükleme ve proje nakliyesi
 • Değerli cevherler
 • Araçlar
 • İş makineleri

Bu yükler gibi daha pek çok yükünüz için hizmet veriyoruz. Kurumsal ve bireysel hizmet sunarak müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Sektördeki yenlikleri her zaman yakından takip ederek taleplerinize uygun çözüm seçenekleri sunmaya devam ediyoruz. Tercihinize göre Tramp ve Liner taşımacılık çeşitlerimiz ile hizmet veriyoruz. Rusya denizyolu nakliye hizmetimizin sunmuş olduğu fırsatlar şunlardır:

 • Proje ve ağır tonajlı yükler gibi çok dikkatli bir şekilde taşınması gereken yüklerinizi hassas davranarak taşıyoruz.
 • Uygun fiyatlarımızla maddi açıdan sizlere yardımcı oluyoruz. Konteynerler ve Ro-Ro gemileri ile taşıma yapıldığı için yüklerin zarara uğrama riskini en düşük seviyeye düşürüyoruz.
 • Sigortalı ve güvenli hizmet anlayışımız sayesinde ortaya çıkabilecek zararınızı karşılıyoruz.
 • Karayolu, havayolu ve demiryolu taşımacılık hizmetlerimize göre daha uygun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
 • Uzak mesafelere taşınmasını istediğiniz yükünüz için kolay ve güvenilir hizmet seçenekleri sunuyoruz.
 • Yük kapasitemizi geniş tutuyoruz.

Rusya Ağır Nakliye

Rusya ağır nakliye hizmetimizle standart ölçülerin dışındaki yüklerinizi donanımlı ekipmanlarımız ve özel araçlarımız ile hızlı ve güvenilir bir şekilde istediğiniz yere kadar taşıyoruz. Oldukça dikkatli bir şekilde yürütülmesi gereken ağır nakliye hizmetimizi alanında uzman kadromuzla kaliteli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Havayolu, denizyolu ve karayolu ile ağır nakliyat hizmetimizi sizlere sunuyoruz. Ticaretin hacmine yön veren bu hizmetimizle kurumsal iş yerlerinin daha iyi yerlere gelmesini ve başarılar elde etmesini sağlıyoruz. Rusya ağır nakliye hizmetimizle taşıdığımız yüklerden bazıları şunlardır:

 • Silolar
 • Proje taşımacılığı
 • Çelik kafes konstrüksiyonlar
 • Fuar stant ekipmanları
 • Tekerli vinçler ve vinç malzemeleri
 • Jeneratör
 • Trafo
 • Köprü kirişleri
 • Boru hatları
 • Ağır araçlar
 • Fabrikaların makine ve yedek parçaları
 • Askeri araç ve ekipmanlar
 • Türbin
 • Tır
 • Yat ve tekne
 • Konteyner, şantiye, iş makinaları, inşaat malzemeleri vb.
 • Santraller

Bunlar gibi daha pek çok yükünüz için profesyonel bir şekilde nakliye hizmeti veriyoruz. Yeterli tecrübe ve donanıma sahip olan ekibimiz ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Tır ve kamyonlar ile taşınması mümkün olmayan yüklerinizi lowbed araçlar ile taşıyarak sorunlarınızı kısa sürede çözüyoruz. Rusya ağır nakliyehizmetimizden faydalanmak isteyen müşterilerimiz için öncelikle yükünüzün özelliklerine ve istediğiniz taşıma yöntemine göre ar-ge çalışmaları ve detaylı planlama yapıyoruz.

Daha sonra taşınmasını istediğiniz yükün hacmini ölçerek ihtiyacınıza uygun lowbed araçlar sunup güvenilir taşıma hizmetimizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz. Lowbed araçlarımız, hidrolik kayar rampa özelliği ile manevra özelliğini daha kolay hale getirerek büyük ölçülere sahip olan yüklerinizi hızlı ve hasarsız bir şekilde taşımaktadır. Çok iyi güzergâh bilgisine sahip olan tecrübeli şoförlerimiz ile istenilen zamanda ve istenilen yere yükünüzün nakliyesini sağlamaya çalışıyoruz. İhtiyacınıza ve tercihinize göre depolama, sökme, takma ve sigortalama gibi hizmet seçenekleri sunarak da sizleri çok mutlu ediyoruz.

Kaliteli hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi almak ya da uygun fiyatlı fırsatlarımızdan en iyi şekilde faydalanmak için bize her zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. Kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş yaparak yardımcı oluyoruz. İsterseniz iş yerimize gelerek de hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

rusya nakliye