Yurtiçi ve Yurtdışı Uluslararası Nakliye

Mersin - İstanbul - Bursa - Konya - Hatay - Gaziantep 0 (216) 475 1048 info@venuslojistik.com

Mersin Nakliye ve Taşımacılık Firması 2024 | Venüs Lojistik

Mersin Nakliye Firması

Mersin Nakliye

Mersin Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

Venüs Lojistik firması olarak kurulmuş nakliye şirketimizin merkez ofisi Mersin şehrindedir. Mersin nakliye alanında sizlere hizmetin en iyilerini sunmak adına tüm hazırlıklarımızı yaptık. Mersin şehri olmak üzere hem çevre illerde, hem İstanbul’da hem de yurt dışındaki Türkiye’nin kuzey, doğu ve güney ülkelerine yönelik taşımacılık hizmetlerimiz mevcuttur. Hizmetlerimizin ayrıntıları aşağıda sıralanmaktadır.

Mersin Taşımacılık Hizmetleri

Mersin başta olmak üzere; Ankara, İstanbul, Bursa, Konya, Hatay, Gaziantep, Adana, Antalya, İzmir şehirlerimize taşımacılık yapmaktayız. Mersin nakliye şirketi olarak çağımızın yeniliklerini ve teknolojinin faydalarını da kullanarak siz müşterilerimizin beklentilerini arzu ettiğiniz şekilde karşılamaya özen gösteriyoruz.

Mersin Yurt İçi Nakliye

Kurulduğumuz tarih olan 2010 yılından bugüne lojistik alanında edindiğimiz tecrübeleri Mersin nakliye şirketimizi geliştirmek için kullandık. İşte bu sebeple sadece Mersin şehrinde kurulan taşımacılık şirketimiz 2022 itibariyle Türkiye’nin bütün bölgelerine nakliye hizmeti vermektedir. Biz kurucumuz Mustafa BAL başta olmak üzere, şirket şubelerindeki çalışanlarımızla, taşıma işinde çalışanlarla her gün kendini geliştiren ve bunu Türkiye’nin bütün bölgelerine en iyi nakliye hizmetini vermekte kullanan büyük bir aile olduk.

Mersin Limanı Nakliye
Mersin Limanı Bağlantılı Nakliye Hizmetleri

Mersin Konya Arası Nakliye

Mersin nakliye şirketimizin Mersin-Konya arası taşıma hizmetleri mevcuttur. Mersin-Konya arasındaki beş saatlik yol mesafesi süresince taşınmasını istediğiniz eşyanızı üst model uzun yola uygun araçlarımızla, işinde tecrübeli şoförlerimizle, güven ve saygı içeren iletişimle, garantili olarak, bütçenize uygun şekilde taşıyıp teslim ediyoruz. Taşımacılık hizmetimize Mersin-Konya illerinin tüm ilçeleri de dahildir.

Mersin İstanbul Arası Nakliye

Mersin nakliye şirketimizin Mersin-İstanbul arası taşıma hizmetleri mevcuttur. Mersin-İstanbul arasındaki dokuz saat 30 dakika yol mesafesi süresince taşınmasını istediğiniz eşyanızı üst model uzun yola uygun araçlarımızla, işinde tecrübeli şoförlerimizle, güven ve saygı içeren iletişimle, garantili olarak, bütçenize uygun şekilde taşıyıp teslim ediyoruz. Taşımacılık hizmetimize Mersin-İstanbul illerinin tüm ilçeleri de dahildir.

Mersin Adana Arası Nakliye

Mersin nakliye şirketimizin Mersin-Adana arası taşıma hizmetleri mevcuttur. Mersin-Adana arasındaki 50 dakikalık yol mesafesi süresince taşınmasını istediğiniz eşyanızı üst model taşıma işine uygun araçlarımızla, işinde tecrübeli şoförlerimizle, güven ve saygı içeren iletişimle, garantili olarak, bütçenize uygun şekilde taşıyıp teslim ediyoruz. Taşımacılık hizmetimize Mersin-Adana illerinin tüm ilçeleri de dahildir.

Mersin Antalya Arası Nakliye

Mersin nakliye şirketimizin Mersin-Antalya arası taşıma hizmetleri mevcuttur. Mersin-Antalya arasındaki yedi saat 30 dakika yol mesafesi süresince taşınmasını istediğiniz eşyanızı üst model uzun yola uygun araçlarımızla, işinde tecrübeli şoförlerimizle, güven ve saygı içeren iletişimle, garantili olarak, bütçenize uygun şekilde taşıyıp teslim ediyoruz. Taşımacılık hizmetimize Mersin-Antalya illerinin tüm ilçeleri de dahildir.

Mersin İskenderun Arası Nakliye

Mersin nakliye şirketimizin Mersin-İskenderun arası taşıma hizmetleri mevcuttur. Mersin-İskenderun arasındaki iki saat 40 dakika yol mesafesi süresince taşınmasını istediğiniz eşyanızı üst model taşıma işine uygun araçlarımızla, işinde tecrübeli şoförlerimizle, güven ve saygı içeren iletişimle, garantili olarak, bütçenize uygun şekilde taşıyıp teslim ediyoruz. Taşımacılık hizmetimize Mersin-İskenderun il ve ilçesinde bulunan tüm ilçeler ve diğer yerleşim yerleri de dahildir.

Mersin Ankara Arası Nakliye

Mersin nakliye şirketimizin Mersin-Ankara arası taşıma hizmetleri mevcuttur. Mersin-Ankara arasındaki beş saat 30 dakikalık yol mesafesi süresince taşınmasını istediğiniz eşyanızı üst model uzun yola uygun araçlarımızla, işinde tecrübeli şoförlerimizle, güven ve saygı içeren iletişimle, garantili olarak, bütçenize uygun şekilde taşıyıp teslim ediyoruz. Taşımacılık hizmetimize Mersin-Ankara illerinin tüm ilçeleri de dahildir.

Mersin Aksaray Arası Nakliye

Mersin nakliye şirketimizin Mersin-Aksaray arası taşıma hizmetleri mevcuttur. Mersin-Aksaray arasındaki üç saatlik yol mesafesi süresince taşınmasını istediğiniz eşyanızı üst model uzun yola uygun araçlarımızla, işinde tecrübeli şoförlerimizle, güven ve saygı içeren iletişimle, garantili olarak, bütçenize uygun şekilde taşıyıp teslim ediyoruz. Taşımacılık hizmetimize Mersin-Aksaray il ve ilçesinin tüm ilçe ve diğer yerleşim yerleri de dahildir.

Mersin Bursa Arası Nakliye

Mersin nakliye şirketimizin Mersin-Bursa arası taşıma hizmetleri mevcuttur. Mersin-Bursa arasındaki dokuz saat 30 dakikalık yol mesafesi süresince taşınmasını istediğiniz eşyanızı üst model uzun yola uygun araçlarımızla, işinde tecrübeli şoförlerimizle, güven ve saygı içeren iletişimle, garantili olarak, bütçenize uygun şekilde taşıyıp teslim ediyoruz. Taşımacılık hizmetimize Mersin-Bursa illerinin tüm ilçeleri de dahildir.

Mersin İzmir Arası Nakliye

Mersin nakliye şirketimizin Mersin-İzmir arası taşıma hizmetleri mevcuttur. Mersin-İzmir arasındaki 10 saat 30 dakikalık yol mesafesi süresince taşınmasını istediğiniz eşyanızı üst model uzun yola uygun araçlarımızla, işinde tecrübeli şoförlerimizle, güven ve saygı içeren iletişimle, garantili olarak, bütçenize uygun şekilde taşıyıp teslim ediyoruz. Taşımacılık hizmetimize Mersin-İzmir illerinin tüm ilçeleri de dahildir.

Mersin Uluslararası Nakliye

Mersin nakliye şirketimizin ülke içindeki taşıma hizmetinin yanı sıra konum olarak Türkiye’nin yakınında bulunan ülkelere de nakliye hizmeti veriyoruz. Mersin nakliye firmamızın hizmet verdiği ülkeler:

Venüs lojistik adına Mersin uluslararası nakliye şirketimiz hem Uluslararası Nakliyeciler Derneği(UND)’ne üye olup hem de uluslararası taşımacılık izin belgesi olan TİO yetki belgesine sahiptir. Uluslararası nakliye için karayolu başta olmak üzere, havayolu, denizyolu ve demiryolunu kullanmaktayız.

Kıbrıs Mersin Nakliye

Mersin Proje Taşımacılığı

Proje taşımacılığı her zaman her insanın istediği bir nakliye çeşidi olmadığı için proje taşımacılığı şeklinde ayrı kategori adı almıştır. Proje taşımacılığında önemli olan hususlar;

  • Yasal belgeler (Taşınacak eşya çok ağır olabilir, tehlikeli veya benzeri durumlar içerebilir.)
  • Zaman (Taşınacak eşya iki taraf için yüksek miktarlarda maddi anlaşmalar içeriyor olabilir.)
  • Yol güzergahı (Taşınacak eşyanın insanlara uzak mesafede taşınması, ulaşacağı yere tam vaktinde ulaşması gerekebilir.)
  • Tecrübe (Taşınacak eşyanın türünü bilen ve taşıma esnasında gereken durumlara hassasiyet gösterecek işinin ehli olması gerekir.)

Mersin proje taşımacılığı söz konusu olduğunda biz Mersin nakliye şirketi olarak yukarıdaki şartları üst seviyede yerine getirerek size güven ve kalite içeren taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Mersin Parsiyel Nakliye

Hem ülke içinde hem de uluslararası alanda tam konteyner kadar eşyası olmayan, bir yerden bir yere göndermek için kargoyu kullanamayacak kadar büyük ve ağır eşya sahipleri için parsiyel olarak nakliye hizmetimiz de mevcuttur. Parsiyel taşıma işlemi konteynerler ile yapıldığından hava, su geçirmeyecek şekilde bozulma olmadan, uzun mesafeye uygun, dört farklı taşımayla da yapıldığından tercih sebebi çok olan bir yöntemdir. Mersin parsiyel nakliye işinde en iyi çalışanlarımızla, gerekli izinler alınarak, yol ve bütçe hesabı yapılarak, kaliteli taşıma yapmaktayız.

Mersin Frigo Nakliye

Mersin nakliye şirketimiz soğutucu özelliğe sahip olması gereken ısı muhafazalı olarak üretilen frigo dorse araçlara da sahiptir. Frigo taşımacılıkta genelde denizyolu ve karayolu kullanılmaktadır.

Mersin Konteyner Nakliye

Uzun mesafe yük taşımacılığı için üretilen hava, su geçirmeyen, dışarıdan gelen darbelere dayanıklı, ağır ve hacim olarak büyük eşyalara uygun, içindeki ürünün sağlam ve bozulmadan taşınmasını sağlaması ve daha birçok sebeple tercih edilen konteyner taşımacılığını Mersin konteyner nakliye şirketi olarak biz de çoğunlukla kullanmaktayız.

Mersin Nakliyeciler Sitesi

Kuruluşu 1990 yılına denk gelen, nakliye alanında en çok rağbet gören yer olan Mersin’de nakliye işi yapan bir çok taşımacılık firmasının gerekli düzen içerisinde işleyişlerini sürdürmelerini sağlayan, 2022 yılı civarında adını dernek olarak değiştiren Mersin Nakliyeciler Sitesi içinde Venüs Lojistik olarak yoğun yük trafiği olan firmalar arasında yer alıyoruz.

Mersin Nakliye Firmaları

Mersin nakliye firmalarının içerisinde kalite ve güveni bir arada bulunduran ilk sıralarda yer alan bir firma olma gururunu taşıyoruz.

Mersin Nakliye Fiyatları

Taşınmasını istediğiniz eşyanın ağırlığı, büyüklüğü, yol uzunluğu ve içeriğine göre size piyasada bulunan en uygun fiyat tarifelerini sunmaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için her zaman memnun ayrılacaksınız.

Mersin, Türkiye’nin bir ilidir. Dördü merkez ilçe olmak üzere 13 ilçesi vardır. Mersin Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde bulunan bir liman kentidir. Mersin Limanı Türkiye’nin en büyük limanları arasındadır. Şehirde turizm, sanayi, denizcilik gelişmiştir.
Merkezdeki ilçeleri Akdeniz, Mezitli, Yenişehir, Toroslar; diğer ilçeleri ise Anamur, Aydıncık, Bozyazı, Silifke, Tarsus, Çamlıyayla, Erdemli, Gülnar ve Mut’tur. Toplam on üç ilçesi bulunmaktadır. Büyükşehir belediyesi statüsü bulunmaktadır. Türkiye’nin güneyinde bulunan bir liman kentidir. Mersin Limanı Türkiye’nin en büyük limanları arasındadır. Kaynak: Wikipedia

✅ MERSİN-KONYA 5.000 TL

✅ MERSİN-GAZİANTEP 5.500 TL

✅ MERSİN- ANKARA 6.000 TL

✅ MERSİN-İSTANBUL 12.000 TL

Mersin Hakkında

Mersin, Türkiye’nin bir ilidir. Dördü merkez ilçe olmak üzere 13 ilçesi vardır. Mersin Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde bulunan bir liman kentidir. Mersin Limanı Türkiye’nin en büyük limanları arasındadır. Şehirde turizm, sanayi, denizcilik gelişmiştir.
Merkezdeki ilçeleri Akdeniz, Mezitli, Yenişehir, Toroslar; diğer ilçeleri ise Anamur, Aydıncık, Bozyazı, Silifke, Tarsus, Çamlıyayla, Erdemli, Gülnar ve Mut’tur. Toplam on üç ilçesi bulunmaktadır. Büyükşehir belediyesi statüsü bulunmaktadır. Türkiye’nin güneyinde bulunan bir liman kentidir. Mersin Limanı Türkiye’nin en büyük limanları arasındadır.

3 Comments

Comments are closed.