Yurtiçi ve Yurtdışı Uluslararası Nakliye

Mersin - İstanbul - Bursa - Konya - Hatay - Gaziantep 0 (216) 475 1048 info@venuslojistik.com

Ankara Nakliye ve Taşımacılık Firması 2024 | Venüs Lojistik

Ankara nakliye hizmetleri

Ankara Nakliye

Ankara Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

Hem yurtiçi hem de yurtdışı taşımacılık faaliyetinde bulunan ülkemiz global anlamda birçok noktaya hizmetler sağlamaktadır. Doğru ve kaliteli çözümleri ile hizmetler sağlayan firmamız, profesyonel çalışanları ile başarıları yakalamak için yoğun çalışmalar yürütmekte. Firmamız hizmetleri ve müşterilerine verdiği değerler ile kaliteyi elden bırakmayacak güçte olmak istiyor. Bunun için titizlikle yürüttüğümüz birçok işimizde başarılı olmak adına en doğru kararlar ile yolumuza devam ediyoruz. Lojistik sektöründe her daim büyük hedeflerimiz ile firmamızı büyütmek ve geniş müşteri kitlelerine ulaşmak istiyoruz.

Ankara nakliye sektöründe en iyi hizmetler ile en iyi müşteri memnuniyetini yaşamanın onurunu yaşıyoruz ve yaşamaya devam ediyoruz. Yılların süregelen bu tecrübeleri ile Ankara nakliye olarak emin adımlarla ilerliyoruz. Müşterilerimizin yükleri için uygun olacak yurtiçi ve yurtdışı hizmet seçeneklerimiz:

 • Karayolu nakliye
 • Havayolu nakliye
 • Demiryolu nakliye
 • Konteyner nakliye
 • Parsiyel nakliye
 • Komple taşımacılık.

Ankara Taşımacılık Hizmetleri

Firmamız uzun yıllara dayanan tecrübeleri ve deneyimleri ile Ankara nakliye / taşımacılık hizmetleri konusunda uluslararası nakliye firmaları içerisinde öne çıkmak için yoğun çalışmalar sürdürüyor. Taşımacılık alanında tecrübelerimiz ile birleştirdiğimiz güçlü altyapımız, çözüm odaklı çalışmalarımız, profesyonel çalışanlarımız ile ithalat ve ihracat alanlarında dünya ülkelerine hizmetler sağlıyoruz. Ankara taşımacılık hizmetlerimizle birden fazla şehir üzerinden bağlantılarımız sayesinde nakliyelerimizi gerçekleştiriyoruz. Bu alanda alternatif hizmet seçeneklerimiz mevcuttur. Hizmet seçeneklerimizden faydalanmanız için müşterilerimin ihtiyaçları doğrultusunda bunu gerçekleştiriyoruz.

Ankara Yurtiçi Nakliye

Yurtiçinde yaptığımız taşımacılığı birçok şehir bağlantılarımız ile Ankara yurtiçi nakliye olarak gerçekleştirmekteyiz. Ülkemizin bütün bölgelerine nakliye hizmetlerimizi sağlıyor, geniş müşteri kitlesine ulaşma hedeflerimizi gerçekleştiriyoruz. Böylece nakliye hizmetlerimiz ile Türkiye’de her bölgemizdeki müşterilerimize ulaşım sağlamış oluyoruz. Alanında uzman şoförlerimiz sayesinde yürüttüğümüz bu nakliye hizmetlerimiz, müşterilerimizin bulunmuş olduğu konumlara sağlamış oluyoruz. Güvenle ve belirtilen süreler içerisinde ulaşımların gerçekleşmesi için titizlikle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Ulaşımları Ankara Mersin arası nakliye alanında hizmet sağladığımız şehirlerimizden birisidir. Yurtiçi taşımacılıkta Ankara Konya arası nakliye ile Konya ilimize de hizmetlerimiz bulunmaktadır. Şoförlerimiz ulaşım konusunda ki tecrübeleri ile Ankara İstanbul arası nakliye alanında müşterilerimize nakliye hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Güçlü ve kesintisiz bağlantılarımız sayesinde Ankara Adana arası nakliye ile gün geçtikçe daha fazla müşteri kitlesine ulaşım sağlamış oluyor. Ankara Antalya arası nakliye ile iki şehir arasındaki mesafeyi aşarak teslimatlarımızı güvenle teslim ediyoruz.

Ankara İskenderun arası nakliye bir diğer ulaşım sağladığımız ilimiz. Ankara Aksaray arası nakliye ulaşımları kesintisiz sürdürdüğümüz şehrimizdir.. Ankara Bursa arası nakliye en çok hizmet sağladığımız şehirlerimizden birisi. Ankara İzmir arası nakliye ile ticaretlerimizi sağlam zeminler üzerinden gerçekleştirmiş olduğumuz şehirlerimizden. İşte bu şekilde ülkemizin hemen hemen her bölgesinden kolaylıkla ulaşımlar ve nakliye hizmetlerimizi sağlamış oluyoruz. Ülkemizin her bölgesinde bağlantısı bulunan firmamız müşterilerini mağdur edecek ölçütte ve profesyonel dışı bir hizmet gerçekleştirmemek için dikkatle işlerimizi yürütüyoruz.

Ankara Uluslararası Nakliye

Bulunduğumuz bu dönemlerde dünya standartları gereğince ticaret ağlarına ihtiyaç gün geçtikçe artıyor. İnsanların bu ihtiyaçlarını karşılamak için ülkeler arasında ticaret bir hayli yoğun işlemektedir. Bizler bu alanda programlı ve sistematik çalışmalar ile müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanabilecek ve onların ihtiyaçlarına doğru bir şekilde karşılık vermek için çalışmalarımızı özveri ile gerçekleştiriyoruz. Her müşterimiz için hizmet seçeneklerimiz ve her yük için uygun donanımda araçlarımız mevcuttur. Bu süreci en iyi şekilde yürütmek için Ankara uluslararası nakliye çalışmalarında yasal ve prosedürlere uygun bir şekilde hareket ediyoruz. Gereken tüm belgeler ve izinler ile yüklerimizin çıkışını ve teslimatını sağlıyoruz. Tüm bunların karşısında tecrübeli çalışanlarımız ile güvenle gerçekleştirmiş oluyoruz. Nakliye hizmetlerini sağladığımız ülkeler şunlardır:

 • İran
 • Azerbaycan
 • Kazakistan
 • Türkmenistan
 • Özbekistan
 • Tacikistan
 • Rusya
 • Kıbrıs
 • Gürcistan
 • Irak
 • Suriye

Yurtdışı bağlantılarımız bu şekilde yürütmüş oluyoruz. Müşterilerimiz için üstümüze düşen her konuda çalışmalarımızı titizlikle yürüttüğümüzü belirtmek isteriz.

Ankara Proje Taşımacılığı

Ağır ve hacimli yüklerin belirli zaman içerisinde ve belirtilen konumlara ulaşımın yapılmasına proje taşımacılığı denmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz bu hizmet türümüz ile firmamız bünyesinde memnuniyet duyulacak çalışmalar yapmayı sürdürüyoruz. Enerji, endüstri, inşaat, petrol, gaz, madencilik gibi sektörler için taşımacılık hizmetlerini üstleniyor ve güvenilir bağlantılarımız ile müşterilerimize teslimatlarını gerçekleştiriyoruz. Böylece teslimatları istenilen zaman aralığında ve istenilen konumlara ulaşımlarını sağlamış oluyoruz. Ankara proje taşımacılığı alanında hizmetlerimizi sağlarken taşıma çözümlerimiz ile daha verimli hizmetler sunmuş oluyoruz.

Ankara Parsiyel Taşımacılığı

Yıllar içerisinde Ankara nakliye hizmetlerimizi sürdürdüğümüz bu sektörde tecrübelerimiz sayesinde Ankara parsiyel nakliye lojistik hizmetlerimiz ile uluslararası nakliye firmaları içerisinde kendimiz için önemli bir yer edinmek adına hızlı ve başarılı çalışmalar yapıyoruz. Müşterilerimizin talepleri ve istekleri doğrultusunda seçenekleri olan hizmetlerimizi birlikte değerlendiriyor ve tecrübelerimiz ile onlar için doğru adımlar atmayı sürdürüyoruz. Parsiyel nakli ise bu hizmetlerimizden sadece birisi. Parça yük olarakta bilinmektedir. Bu parça yüklerin bir araya getirilerek göndericiden alıcıya teslimatının gerçekleşmesi için planlı bir şekilde işlerimizi yürütüyoruz. Aynı güzergahta yer alan birbirinden farklı müşterilerin yüklerini aynı araç ile taşıma türüdür.

Parsiyel taşımacılığı yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere iki şekilde gerçekleştiriyoruz. Ülkemiz içerisinde yapıldığında şehirlerarası parsiyel taşımacılık olarak hizmetleri sağlamış oluyoruz. Türkiye’den farklı bir ülkeye yapıldığında uluslararası parsiyel taşımacılık şeklinde ifade edilmektedir. Parsiyel taşımacılıkta belli ölçütler vardır. Bunlar ile yüklerin hacmini, cinsini gibi belirli statülerde incelemeler ile hizmetlerimizi yürütüyoruz.

Ankara Frigo Nakliye

Soğuk gıda zincirinin en önemli koludur frigo taşımacılık. Isı hassasiyeti olmayan paketli ürünlerin 18oC ila -26oC’ye kadar yararlanılabilir soğutucular ile donatılmış araçlarla yapılan taşımacılık türüdür. Bu sayede gıda, ilaç gibi ısıya karşı duyarlılığı olan ürünlerin güvenle taşınması sağlanmaktadır. Ankara frigo nakliye ile bizler bu sektör içerisinde titizlikle hizmetlerimiz sağlıyoruz.

Ankara Konteyner Nakliye

Önemli kulanım araçlarından birisidir konteyner. Çok fazla tercih sebebi olabilmektedir. Yükleri sorunsuz bir şekilde alıcıya ulaştırılması önemli bir konumda olmasını sağıyor. Birçok taşımacılık hizmetlerinde avantajlı bir yere sahiptir. Yükleme aşamasında tek bir seferde gerçekleştirilmesi ve yeniden açılmadan nakliyenin sürdürülmesini sağlıyor. Yüklerin hasar almadan ve alıcıya ulaşana kadar güvenlik içeren çalışmalarımız için önemli bir konuma sahiptir konteyner. Ankara konteyner nakliye alanında başarılarımızı gittikçe büyütmeye devam ediyoruz. Ankara nakliye hizmetlerimiz kapsamında liman şehirlerine karşılıklı konteyner taşımalarımız mevcuttur.

Ankara Nakliyeciler Sitesi

Bizler bu sektör içerisinde değişim süreçlerinin olabildiğinin farkındalığı ile çalışmalarımızı öngörerek sürdürüyoruz. Teknolojinin ve yeniliklerin artması ile uygulamalarda zaman içerisinde değişim sürecine giriyor. Bu bağlamda hizmetlerimizi planlı, kaliteli ve hızlı olmasını sağlayacak uygulamaları tanıyor ve kendi bünyemizde kullanıyoruz. Her geçen gün değişim sürecinde olan çağımızın ulaşım şekilleri de değişebiliyor. Bu değişikliklere hızla adapte olup hizmetlerimizi kesintisiz sürdürmeye devam edebiliyoruz. Ankara nakliyeciler sitesi alanında adımız her daim öne çıkmaya hak kazanacak ölçüttedir.

Ankara nakliye firmaları
Ankara nakliye firmaları içerisinde Mersin taşımaları için uygun fiyatlar…

Ankara Nakliye Firmaları

Müşteri odaklı ve bulunmuş olduğu sektörün standartlarına göre hareket ediyoruz. Nakliye aşamalarında bir pürüz yaşamadan sürdürmek için dikkatli çalışmalar yapıyoruz. Müşterilerimiz bu hizmetlerimizden memnuniyet duyacaklarını belirtmek isteriz. Ankara nakliye firmaları içerisinde yerimizi her daim koruyor ve hedeflerimize ulaşmak için yeni hizmetler peşinde olmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Ankara Nakliye Fiyatları

En iyi teklifleri sunan, profesyonel planlamalar ile nakliye süreçlerini gerçekleştiriyor ve 7/24 müşteri hizmetleri ile iletişim sağlanması sayesinde müşteri memnuniyetini koruyoruz. Tüm bu süreçler içerisinde fiyatlar da her iki taraf için önemli bir konudur. Müşterilerimiz ile anlaşma sağlamadan önce yüklerin hangi hizmetler ile hacimleri, boyutları gibi önemli konular üzerinde maliyetler hesaplamaları yapıyoruz. Ortaya çıkacak rakam her iki taraf içinde makul ölçüde olmasına özen gösteriyoruz. Bu konuşa sabit bir rakam vermek mümkün olmayacaktır. Ankara nakliye fiyatları firmalar arasında farklılık göstermekle birlikte Venüs Lojistik olarak bizler en uygun maliyetlerle anlaşma sağlamak için çalışmalarımızı yürütüyoruz.

✅ ANKARA- MERSİN 00.25 TL
✅ ANKARA- GAZİANTEP 00.30TL
✅ ANKARA- İZMİR 00.40 TL
✅ ANKARA-İSTANBUL 00.20 TLAnkara Hakkında

Ankara, Türkiye’nin başkenti ve İstanbul’dan sonra en kalabalık ikinci ilidir. Nüfusu 2022 yılı itibarıyla 5.747.325 kişidir. Bu nüfus; 25 ilçe ve bu ilçelere bağlı 1425 mahallede yaşamaktadır. İl genelinde nüfus yoğunluğu 215’tir.