Yurtiçi ve Yurtdışı Uluslararası Nakliye

Mersin - İstanbul - Bursa - Konya - Hatay - Gaziantep 0 (216) 475 1048 info@venuslojistik.com

İstanbul Nakliye ve Taşımacılık Firması 2024 | Venüs Lojistik

İstanbul Nakliye Hizmetleri

İstanbul Nakliye

İstanbul Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

Yurtiçi ve uluslararası taşımacılık üzerinde hem ülkemizde hem de dünyanın birçok noktasına hizmetlerimizi sağlıyoruz. Kaliteli çözümler ile sürdürdüğümüz hizmetlerimiz, alanında yetişmiş, uzman ve deneyimli çalışanlarımız ile başarıya ulaşmaktadır. Firmamız müşterilerine verdiği değerler ve hizmetler ile büyüme yolunda sağlam adımlarla ilerlemektedir. Lojistik sektöründe her zaman en büyük hedefimiz başarılı bir firma olarak işlerimizi büyütmek ve geniş müşteri kitlesine ulaşmak. İstanbul nakliye olarak isteklerinizi en iyi şekilde analiz ediyor ve hizmetlerimizi bu şekilde müşterilerimize sunuyoruz. Yılların tecrübesi ile bu hizmetlerimizi müşterilerimize İstanbul nakliye olarak sunuyoruz.

İstanbul Taşımacılık Hizmetleri

Firmamız uzun yıllara dayanan sektör tecrübesi ile İstanbul taşımacılık hizmetleri konusunda uluslararası nakliye firmaları içerisinde öne çıkmaktadır. Taşımacılık olarak güçlü altyapımız, çözüm odaklı çalışmalarımız, profesyonel çalışanlarımız ile ithalat ve ihracat olarak global alanda hizmetlerimizi sürdürüyoruz. İstanbul taşımacılık hizmetlerimiz ile birçok şehir üzerinde bağlantılarımız sayesinde ulaşım noktalarına taşımacılık hizmetlerimiz sağlıyoruz. Taşımacılık üzerine alternatif hizmet seçeneklerimiz mevcuttur. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda bu hizmet seçeneklerimizden faydalanabiliyorlar.

İstanbul Yurtiçi Nakliye

Yurtdışına yaptığımız taşımacılığı yurtiçinde de yapmaktayız. Birçok şehir bağlantılarımız ile İstanbul yurtiçi nakliye olarak hizmetler sağlıyoruz. Türkiye’nin bütün bölgelerine nakliye hizmetlerimizi sağlıyoruz. Böylece ülkemizdeki nakliye hizmetlerimiz ile müşterilerimize her şekilde ulaşım sağlamış oluyoruz. Deneyimli şoförlerimiz sayesinde yürüttüğümüz bu nakliye hizmetlerimiz, geniş müşteri kitlesi ile birçok noktaya ulaşım sağlamış oluyoruz. Şehirler üzerinden ulaşımlar güvenle ve beklenilen süreleri aşmayarak teslimatlarımızı sağlamaya gayret diyoruz.

İstanbul Mersin arası nakliye ulaşım sağladığımız noktalardan birisidir. Hizmet seçeneklerimizden istediğiniz hizmet türü ile yurtiçi taşımacılık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. İstanbul Konya arası nakliye ile yurtiçi taşımacılık alanında bir diğer noktamız. Şoförlerimiz ulaşım konusundaki deneyimleri ile istenilen konumlara gereken süreleri aşmadan ulaşım sağlayabilecek potansiyelde. İstanbul Adana arası nakliye hizmetlerimiz ile müşterilerimize ulaşım sağlayabiliyoruz.

Güçlü ve kesintisiz bağlantılarımız sayesinde mümkün olan nakliye hizmetlerimiz, gün geçtikçe daha fazla insana dokunacak ölçüde. İstanbul Antalya arası nakliye ile iki şehir arasındaki mesafeyi aşarak ulaşımlarımızı güvenle sağlıyor ve teslimatları gerçekleştiriyoruz. İstanbul İskenderun arası nakliye bir diğer ulaşım sağladığımız noktalardan. Müşterilerimiz ile bu bağlantılar vasıtasıyla ulaşımlarımızı sağlayabiliyoruz. İstanbul Ankara arası nakliye ile başkentimiz üzerinden nakliye hizmetlerimiz bulunmaktadır. İstanbul Aksaray arası nakliye diğer bölgelerimiz gibi bağlantıları olan ve ulaşımlarımızı kesintisiz sağladığımız bir şehrimiz.

İstanbul Bursa arası nakliye ile iki şehrin yakınlığından ötürü kısa sürede istenilen noktalarda olacaktır. İstanbul İzmir arası nakliye ise bir diğer nakliye hizmetlerimizi sağladığımız şehirlerden birisidir. Bu şekilde birçok şehre ve ülkeye ulaşımlarımızı sağlamış oluyoruz. Ülkemizin her bölgesinde bağlantısı bulunan firmamız müşterilerimizin mağdur olmaması için profesyonel çözümleri ile teslimatlarımızı istenilen şekilde gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

İstanbul Uluslararası Nakliye

Çağımız ve dünyanın standartları gereğince ticaret ağlarına ihtiyaç oldukça fazla. İnsanların bu ihtiyaçlarını karşılama için ülkeler arasında ticaret bir hayli yoğun. Firmamız bu bağlamda programlı ve sistematik çalışmaları ile müşteri memnuniyetini kazanacak kalitede hizmetler sağlıyor. Her müşterimiz için hizmet seçeneklerimiz ve her yük için uygun araçlar ve donanımlara sahibiz. Bu konuda ne yurtiçi ne de yurtdışı hizmetlerimizde mağduriyet yaşanmaması için büyük titizlikle ve dikkatle çalışıyoruz. Bu süreci en iyi şekilde yürütmek adına İstanbul uluslararası nakliye çalışmalarında yasal ve gereken prosedürler üzerinden hareket etmekteyiz. Gereken belgeler ve izinler ile yüklerimizin çıkışını ve teslimatını sağlıyoruz. Uluslararası nakliyeler konusunda mesafelerin uzunluğu ile yüklerimizin ulaşımlarında daha dikkat gerektiren durumlar olabiliyor. Bunların karşısında tecrübeli çalışanlarımız ile güvenle ulaşımlarınız sağlıyoruz. Nakliye hizmetlerini sağladığımız ülkeler şunlardır:

İstanbul Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

İstanbul Proje Taşımacılığı

Proje taşımacılığı, ağır ve hacimli yüklerin belirli zaman içerisinde ve maliyetler dahilinde belirtilen konumlara ulaşımının yapılmasıdır. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz bu hizmet seçeneğimiz ile firmamız bünyesinde memnuniyet duyulacak çalışmalar yapmayı sürdürüyoruz. Proje taşımacılığı ile enerji, endüstri, inşaat, petrol, gaz, madencilik gibi sektörler için taşımacılık hizmetini üsteniyor ve güvenilir ağlarımız ile müşterilerimize teslimatlarını istenilen zaman aralığında ve istenilen konumlara ulaşımları sağlamış oluyoruz. İstanbul proje taşımacılığı alanında hizmet sunarken taşıma çözümlerimiz ile işleri daha verimli yürütüyoruz.

İstanbul Parsiyel Nakliye

Uzun yıllara dayanan sektör tecrübemiz ile İstanbul parsiyel nakliye lojistik hizmetleri bağlamında uluslararası nakliye firmaları içerisinde kendimize önemli bir yer edinmeye devam ediyoruz. Müşterilerimizin talep ve isteklerini göz önünde tutarak hizmet seçeneklerimizi değerlendiriyor ve onlar için en uygun hizmet seçeneklerimiz ile anlaşmalar sağlıyor. Parsiyel nakliye ise bunlardan birisi. Parsiyel nakliye en genel manası ile parça yük taşımacılıktır. Bu parça yüklerin bir araya getirilerek göndericiden alıcıya teslim edilmesi aşamasını planlı bir şekilde yürüten teslimat seçeneklerimizden sadece birisi. Tek bir gönderici ve farklı alıcılar, farklı göndericiler ve tek alıcı ya da farklı göndericiler ve farklı alıcılar olarak teslimatlar sağlanmaktadır. Kısacası aynı güzergahta yer alan birbirinden faklı müşterilerin yüklerini aynı araç ile taşıma türüdür.

Parsiyel taşımacılık yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere iki şekilde yapılabilmektedir. Ülkemiz içinde yapılacaksa eğer bu durum şehirlerarası parsiyel taşımacılık olarak hizmet verilmektedir. Türkiye’den farklı bir ülkeye yapılacak olan taşımacılık ise uluslararası parsiyel taşımacılık şeklinde ifade edilir. Parsiyel taşımacılıkta belli başlı ölçütler vardır. Bunlar metreküp, ağırlık ya da desi bazlı sayılabilir. Bu konuda yükün hacminin de önemli bir yeri vardır. Ürünün cinsine, hacmine ve miktarına bağlı olarak hesaplamalar yapıldıktan sonra istenilen noktalara ulaşımını sağlıyoruz.

İstanbul Frigo Nakliye

Soğuk gıda zincirlerinin en önemli koludur frigo taşımacılık. Isı hassasiyeti olmayan paketli ürünlerin 18 oC ila -26 oC’ye kadar ayarlanabilir soğutucular ile donatılmış araçlarla yapılan taşımacılıktır. Bu sayede gıda, ilaç gibi ısıya karşı duyarlılığı olan ürünlerin güvenle taşınmasını sağlanmaktadır. İstanbul frigo nakliye sektöründe başarılarımız ile ön sıralarda adımızı duyurmanın ve müşteri memnuniyetini gözeterek işlerimizi yapıyoruz.

İstanbul Nakliyeciler Sitesi

Bulunduğumuz sektörün sürekli bir değişim içerisinde olduğunu öngörebiliyoruz. Teknolojinin gittikçe artması ile uygulamalarda donanımlarda zaman içerisinde değişebiliyor. Bu şekilde hizmetlerimizin planlı, kaliteli ve hızlı olmasını sağlayacak uygulamaları tanıyor ve kendi bünyemizde kullanıyoruz. Çağın gittikçe değişmesi ile ulaşım şekilleri de değişebiliyor. Bizler kendi bünyemizde birçok çeşitte hizmetler sunmaktayız. İstanbul nakliyeciler sitesi alanında adımız her daim öne çıkmaya hak kazanacak profesyonellikte olması için gelecek hayallerimiz daha canlı ve istekli. İşte müşterilerimizin yükleri için uygun olacak yurtiçi ve yurtdışı hizmet seçeneklerimiz:

  • Karayolu nakliye
  • Havayolu nakliye
  • Demiryolu nakliye
  • Konteyner nakliye
  • Parsiyel nakliye
  • Komple taşımacılık

İstanbul Konteyner Nakliye

Uluslararası lojistikte kullanılan önemli bir araçtır konteyner. Sıklıkla tercih edilen konteyner, yükleri sorunsuz bir şekilde alıcıya ulaştırmaktadır. Birçok taşımacılık hizmetlerinde de avantajlı bir yere sahiptir. Yükleme süreçlerinde tek bir seferde gerçekleştiriliyor ve yeniden açılmadan nakliye sürecinin sürdürülmesini sağlıyor. Yüklerin hasar almamasının ve alıcıya güvenle ulaşması için aç kapa yapılmadan gerçekleştirilen bu süreçte önemli bir konuma sahiptir konteyner. İstanbul konteyner nakliye hizmetleriyle bu alanda başarılarımızı sağlamaya devam ediyoruz.

İstanbul Nakliye Firmaları

Firmamız müşteri odaklı ve bulunmuş olduğu sektörün standartları ile hareket etmektedir. Bizler işimizi alanında uzmanlaşmış kişiler ile yürütüyoruz. Böylece nakliye aşamalarında bir pürüz yaşamadan sürdürmüş oluyoruz. Müşterilerimiz bu hizmetlerimizden memnuniyet duyacaklarını belirtmek isteriz. İstanbul nakliye firmaları içerisinde yerimizi her daim koruyor ve geniş müşteri kitlesine ulaşmak için kaliteli hizmetler vermeye devam ediyoruz. En iyi teklifleri sunan, profesyonel planlamalar ile nakliye süreçlerini gerçekleştiren, 7/24 müşteri hizmetleri ile iletişim ağını açık tutan tüm çalışmalarımızı iş hayatımıza entegre etmiş bulunmaktayız. Ayrıca bütün nakliye operasyonlarını CMR Sigortası gibi sigortalar ile sigortalı bir şekilde taşıyoruz. Müşterilerimizin kuşku duyacakları ve kaygılanacakları bir durum olmadan yüklerini bize emanet edebilirler.

İstanbul Nakliye Fiyatları

Tüm bu süreçler içerisinde fiyatlarda her iki taraf için önem arz ediyor. Müşterilerimiz uygun fiyatlar üzerinden anlaşma yapmak isterken bizlerde maliyetlerimizi en aza indirerek bu anlaşmaların tamamlanmasını istiyoruz. Fiyatlar konusunda sabit bir rakam vermemiz mümkün olmayacaktır. Çünkü yüklerin cinsi, hacmi, ulaşması gereken konum gibi konular üzerinden maliyetleri hesaplıyoruz ve bütçeyi bu şekilde müşterilerimize sunabiliyoruz. Bu süreçte seçilecek hizmet türü de önemlidir. Her hizmetimizin farklı maliyeti olacaktır. İstanbul nakliye fiyatları içerisinde ekonominize uygun maliyetlemeler ile anlaşma sağlamak için çalışmalar yürütmekteyiz.

✅ İSTANBUL- MERSİN 17.000 TL✅ İSTANBUL – ANKARA 10.000 TL
✅ İSTANBUL- ADANA 17.500 TL✅ İSTANBUL-İZMİR 8.500 TL
İstanbul Nakliye Fiyatları

İstanbul Hakkında

İstanbul, Türkiye’de Marmara Bölgesi’nin Çatalca-Kocaeli Bölümü’nde yer alan şehir ve Türkiye’nin 81 ilinden biridir. Ülkenin nüfus bakımından en çok göç alan ve en kalabalık ilidir. Ekonomik, tarihî ve sosyo-kültürel açıdan önde gelen şehirlerden biridir.