21.08
2018

Parsiyel Nakliye

Uluslararası Parsiyel Taşımacılık

Kelime anlamı; bütün olmayan, parça anlamına gelen parsiyel, nakliye sistemlerinde ise parça parça yapılan taşımacılık anlamına gelmektedir. Farklı müşterilere ait eşyaların aynı güzergâh üzerinde taşınması şeklinde gerçekleştirilen uluslararası parsiyel taşımacılık sisteminde yüklerin ulaşımı tır, kamyon ve kamyonet gibi araçlarla sağlanmaktadır. Düşük maliyetli taşıma hizmetiyle siz de parsiyel taşımacılığı kullanabilirsiniz. Sizin için güvenilir bir taşıma hizmeti sunan Venüs Lojistik, eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden paketlemesini ve taşınmasını sağlamaktadır.

Uluslararası parsiyel taşımacılıkda kalite ve güveni bir arada sunan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir. Farklı ürünlerin taşımacılığının yapıldığı bu sistem, size daha az maliyetli bir hizmet sunmaktadır. Türkiye’nin her yerine, Orta Doğuya ve Balkan ülkelerine yaptığımız taşımacılıkla tüm dünyaya kaliteyi beraberimizde götürmekteyiz.

Uluslararası Parsiyel Taşımacılıkta Deneyim ve Tecrübe

Taşımacılık sektöründe edindiği tecrübe ve işinde uzman ekibiyle firmamız uluslararası parsiyel taşımacılık alanında da farkını ortaya koymaktadır. Müşterilerimize sağladığımız zaman ve maliyet tasarrufuyla en etkin ticaret ağı olmak için uğraşmaktayız. Denizyolu, karayolu ve havayoluyla ile gerçekleştirdiğimiz tüm taşımacılıklarda en çok önemsediğimiz konu hızlı ve güvenilir bir hizmettir.

Sektördeki 30 yıllık maceramız ile uluslararası parsiyel taşımacılığı en üst noktaya taşıyarak insanlar tarafından daha çok tercih edilebilir hale getirmeyi hedeflemekteyiz.  Bu anlamda eşyalarınızın karışmaması ve güvenli olarak taşınması için hassas davranarak kaliteyi sahalara taşımaktayız. Adresten alıp yine adrese yaptığımız teslimatlar ile kaliteli ve güvenilir bir hizmeti ayağınıza getiriyoruz. 

Tüm sorularınıza karşı aktif çözümler sunan Venüs Lojistik, sektöründe sürekli ilerlemekte ve size uygun teklifler vererek uluslararası parsiyel taşımacılığı bir tık öteye götürmektedir. Tercih edilen bir lojistik firması olmanın verdiği sorumluluk ile müşterilerimiz için sigortalı ve hızlı bir teslimat sürecini vadediyoruz.

Bize emanet ettiğiniz eşyalarınızın kırılma ve parçalanma riskine karşın eşyalarınızın bir envanterini çıkartır ve bu bilgiyi dijital ortama aktarırız. Böylece hata payını en aza indirmiş oluruz. Siz de eşyalarınızın taşınması için hem güvenilir hem de kaliteli hizmet sunan bir lojistik firması arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Leave your comment

Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.
Please enter comment.