Yurtiçi ve Yurtdışı Uluslararası Nakliye

Mersin - İstanbul - Bursa - Konya - Hatay - Gaziantep 0 (216) 475 1048 info@venuslojistik.com

Bursa Nakliye ve Taşımacılık Firması 2023 | Venüs Lojistik

Bursa Nakliye Hizmetleri

Bursa Nakliye

Bursa Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

Nakliye gereksinimlerinin karşılanması ve sürdürebilir olması adına tüm imkânlarımızla Bursa’da hizmet vermekteyiz. Uzman kadromuz aracılığıyla kaliteli hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Tüm nakliye ihtiyaçlarınıza cevap vererek dilediğiniz ürünleri belirttiğiniz adreslere özenle taşımaktayız. Firmamızı tercih ederek işlerinizin ne kadar çabuk hallolduğunu tecrübe ederek yakından göreceksiniz.

Bursa Taşımacılık Hizmetleri

Bursa nakliye hizmetleri özellikle ticari faaliyetlerin sağlıklı bir şekilde ilerleyebilmesi adına oldukça önem arz etmektedir. Bu faaliyetlerin devamlılığına katkı sağlamak ve ürünlerinizin kusursuz bir şekilde teslimatını gerçekleştirmek öncelikli görevlerimizdir. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz üst düzey öneme sektörel tecrübelerimizin de eklenmesiyle hem teslimat aşamaları kısalmakta hem de edinilen fayda sürekli olarak artmaktadır. Vermiş olduğumuz;

  • Karayolu ve denizyolu nakliye
  • Demiryolu ve konteyner nakliye
  • Parsiyel ve proje taşımacılığı
  • Komple ve uluslararası taşımacılık

Hizmetlerimizle her zaman sizler için görev başında bulunuyoruz.

Bursa Yurt İçi Nakliye

Bursa’dan yola çıkarak gerçekleştirdiğimiz nakliye uygulamalarımızla Türkiye’nin her bir noktasına çabucak ulaşıyoruz. Her ilin her bir ilçesindeki belirttiğiniz adreslere göre teslimat sağlıyoruz. Türkiye’nin tüm noktalarında herhangi bir ayrım yapmadan ve hiçbir bahane üretmeden bütün bölgelere gönderilerinizi hassasiyetle taşıyoruz. Tek yapmanız gereken bizlere ihtiyaçlarınızı iletmek ve sonrasında arkanıza yaslanıp verimli süreçlerimizin tadını çıkarmak.

Bursa Mersin Arası Nakliye

Bursa’da bulunan;

  • Osmangazi, Nilüfer, Kestel
  • Büyükorhan, Yıldırım, Mudanya
  • Gemlik, Gürsu, Mustafakemalpaşa
  • Harmancık, İnegöl, Orhaneli, Orhangazi
  • İznik, Karacabey, Keles ve Yenişehir

İlçelerinin tamamından ürünlerinizi teslim alabiliyoruz. 831 kilometrelik bir mesafeyi aşarak ürünlerinizi Mersin nakliye hizmetleri Mersin’in bütün ilçelerine götürüyoruz. Tamda belirttiğiniz zaman içerisinde teslimatlarınızı gerçekleştiriyoruz. Mersin Bursa nakliye hizmetlerimiz için teklif isteyiniz.

Bursa Konya Arası Nakliye

Yaklaşık olarak 485 kilometre bir mesafeyi kat ederek gönderilerinizi Konya’ya ulaştırıyoruz. Bursa’nın istediğiniz noktasından teslim edebileceğiniz ürünlerinizi Konya’nın Beyşehir, Selçuklu, Meram, Seydişehir, Akşehir ilçeleri gibi tüm ilçe lokasyonlarıyla işlerinizi kesintiye uğratmadan sürdürmenizi sağlıyoruz. İç Anadolu bölgesinde bulunan ve yüz ölçümü bakımından en büyük il olan Konya ile devam ettirdiğimiz nakliye hizmetlerimiz yoğun bir biçimde devam etmektedir. Konya Bursa nakliye hizmetlerimiz için teklif isteyiniz.

Bursa İstanbul Arası Nakliye

Gerek verilen hizmetler gerekse yoğunluk ve ticari faaliyetler açısından en kalabalık ve hareketli şehir olan İstanbul, nakliye hizmetlerimizi en çok gerçekleştirdiğimiz illerin başında gelmektedir. Karayolu ile Bursa ve İstanbul arasındaki yaklaşık 154 kilometrelik mesafeyi tüm tedbirlerimizi alarak gidiyoruz. İster Anadolu yakası ister Avrupa yakası olsun tüm İstanbul ilçelerine yol ve güzergâh bilgileri üst düzey olan şoförlerimiz aracılığıyla zamandan tasarruf ederek ulaşıyoruz.

Bursa Adana Arası Nakliye

Bursa’nın tüm ilçelerini kapsayan Bursa nakliye hizmetlerimizi bütün Adana ilçelerine götürüyoruz. Şehir merkezleri arasında bulunan 817 kilometrelik mesafe, teslimatın yapılacağı ilçelere göre değişiklik gösterebilmektedir. Filomuzda bulunan tüm araçlarımızın bakımlarını sürüş esnasında herhangi bir risk oluşturmadan şoför ve diğer insanları tehlikeye atmamak adına aksatmadan gerçekleştiriyoruz.

Bursa Antalya Arası Nakliye

Gerekli tedbir ve önlemleri her aşamada elden bırakmıyoruz. Tüm tedbirleri almış olsak bile bütün risklerden korunmak adına ürünlerinizi sigortalayarak güvencemiz altında taşıyoruz. 545 kilometre mesafeyi tamamlayarak ulaştığımız Antalya’ya karış karış teslimat yapıyoruz. Kaş, Kemer, Konyaaltı, Alanya, Manavgat gibi tüm Antalya ilçelerine Bursa’nın tüm konumlarından başlayarak güvenli teslimat aracılığıyla sorunsuz taşımacılık hizmeti veriyoruz.

Bursa İskenderun Arası Nakliye

Birçok medeniyete ev sahipliği yapmış ve günümüzde gastronomi denince ilk akla gelen yerlerden olan İskenderun ile tüm nakliye hizmetlerimiz kesintisiz olarak devam etmektedir. Bursa ilçelerinin tamamından ortalama 941 kilometrelik bir mesafe sonucunda ulaştığımız İskenderun’a tüm ilçe ve bölgelerini kapsayacak şekilde ürünlerinizi ulaştırıyoruz. Seçmiş olduğunuz nakliye türüne göre başlattığımız hizmetlerimizi beklentileri karşılayacak şekilde tamamlıyoruz. İskenderun Bursa nakliye hizmetlerimiz için teklif isteyiniz.

Bursa Ankara Arası Nakliye

Firmamıza ihtiyaçlarınızı iletmeniz ile gayet verimli bir iş planlamasını başlatıyoruz. Tecrübe ve kazanımlarımızı her yeni işimize kolaylık katmak ve memnuniyetinizi her zaman yukarılara taşımak gayesiyle uyguluyoruz. Bursa’da bulunan tüm ilçelerdeki çıkış noktalarımızdan hareketle başkentimiz Ankara’nın il geneline yayılıyoruz. Mesafe olarak yaklaşık 387 kilometreyi tamamlayarak Bursa Ankara arası nakliye gönderilerinizi kaliteden ödün vermeden teslim ediyoruz.

Bursa Aksaray Arası Nakliye

Ortalama 548 kilometrelik bir mesafe neticesinde vardığımız Aksaray’a tüm ilçeler bazında teslimat hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bursa’nın bütün ilçelerinden taşınmasında herhangi bir kısıtlama veya yasaklama bulunmayan tüm ürünlerinizi teslim alarak üstün kalite standartlarımız çerçevesinde taşımacılık hizmetlerimizi sunuyoruz. Ürünlerinizin hiçbir aşamada zarar görmemesi adına seferber ettiğimiz imkânlarımız ışığında müşterilerimizin beklentilerini karşılıyoruz.

Bursa İzmir Arası Nakliye

Konumu ve özellikleri bakımından Ege bölgesinin önde gelen şehirlerinden olan İzmir’e gönderilerinizi ulaştırmak artık kolay bir hale gelmiştir. Ortalama 345 kilometre giderek ulaştığımız İzmir’de tüm ilçelere pratik bir şekilde ulaşmaktayız. Tüm Bursa ilçelerimize aynı hizmet anlayışımızla ulaşarak tüm aşamaları hızlandırıyoruz. Sektörde yaşanan yenilikleri takip etmemiz neticesinde her gün bir önceki günden daha hızlı ve kaliteli olmayı amaçlıyoruz.

Bursa Uluslararası Nakliye

Uluslararası nakliye hizmetlerimiz yurt içi uygulamalarımız gibi yoğun şekilde tercih edilmektedir. Bursa uluslararası nakliye adına da tüm nakliye yöntemlerimizle sizlerin hizmetindeyiz.

Gibi birçok ülkeye taşınmasını talep ettiğiniz yüklerinizi kaliteden taviz vermeden götürüyoruz.

Venüs Lojistik Bursa Nakliye
Bursa Nakliye Hizmetleri – Venüs Lojistik

Bursa Proje Taşımacılığı

Proje taşımacılığı olağanüstü ağırlık ve boyutta olan gönderilerin özel araç ve ekstra özel önlemler ile taşınması durumudur. Bursa proje taşımacılığı yöntemiyle tüm taleplerinizi karşılıyoruz. Proje taşımaları için gerekli tüm ekipman ve araçlara sahip olduğumuz için ve personelimizin ekstra hassasiyeti sayesinde sorunsuz taşımacılık deneyimleri yaşatıyoruz.

Bursa Parsiyel Nakliye

Bir diğer taşımacılık türümüz olan Bursa parsiyel nakliye ile ürünlerinizin daha az maliyetler ile taşınması mümkün olmaktadır. Birden fazla müşterimizin bir aracı doldurabilecek sayıda olmayan ürünlerini bir araya getirerek beraber taşımaktayız. Birleştirme aşamasında gösterdiğimiz hassasiyet sayesinde beraber taşınmasında herhangi bir sakınca bulunmayan ürünler sorun yaşanmasının önüne geçmektedir.

Bursa Frigo Nakliye

Bursa frigo nakliye genel olarak gıda ve soğuk zincire sahip olan ürünlerin taşınmasında kullandığımız bir seçenektir. Artı 18 dereceden eksi 26 dereceye kadar ayarlanabilir özel soğutuculu araçlarımız sayesinde ürünlerinizi koruma altına almaktayız. Hızlı bir teslimat kadar kaliteli ve kusursuz gerçekleştirilen teslimatların müşterilerimiz için ne kadar önemli olduğunu bilerek hareket ediyoruz.

Bursa Konteyner Nakliye

Konteyner nakliye genel olarak denizyolu nakliye olarak bilinmektedir. Belirli boyutlara sahip olan konteynerler kullanılarak içlerinin doldurulması sonucunda Bursa konteyner nakliye hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Doldurulan konteynerler en uygun gemiler tercih edilerek gidecekleri adreslere ulaşmaları adına yola çıkarılmaktadır. Bursa’nın her bir noktasından ulaşabileceğiniz firmamızın hizmetlerinden faydalanmak için vakit kaybetmeden bizlerle iletişime geçmeniz yararınıza olacaktır.

Bursa Nakliyeciler Sitesi

Kullanmış olduğumuz son model ve kontrolleri aksatılmadan yapılan araçlarımız Bursa nakliyeciler sitesi sayesinde daha kolay bir şekilde yollara çıkmaktadır. Sağlanan ulaşım kolaylığı hizmetlerimizi müşterilerimize daha profesyonel bir şekilde hızlıca ulaştırmamızı sağlamaktadır.

Bursa Nakliye Firmaları

Her işimize ilk işimiz gibi yüksek bir kapasiteyle başladığımız hizmetlerimiz bizleri daha fazla motive etmeye yardımcı olmaktadır. Kaliteden ödün vermeden ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti yaratma ilkelerimiz sayesinde Bursa nakliye firmaları arasından ön plana çıkmaya devam ediyoruz.

Bursa Nakliye Fiyatları

Nakliye fiyatları birçok masraf kaleminin içinde bulunduğu bir yöntemle hesaplanmaktadır. Ürünlerin götürüleceği mesafe, sahip oldukları ağırlık ve ölçü, yakıt giderleri, talep edilen nakliye seçenekleri ve gümrük giderleri gibi giderler ışığında fiyatlar belli olmaktadır. Bursa nakliye fiyatları belirleme aşamalarında bütçenizi sarsmadan piyasa şartlarının altında bir ücretlendirme yapmaktayız. Bizleri tercih ederek maddi ve manevi kazanımlarınızı hızlı bir şekilde arttırabilirsiniz.

✅ BURSA- MERSİN 00.11 TL
✅ BURSA- İSTANBUL 00.13 TL
✅ BURSA- ANKARA 00.15 TL
✅ BURSA-GAZİANTEP 00.16TL

Bursa Hakkında

Bursa, Türkiye’nin bir ili ve en kalabalık dördüncü şehri. 2021 itibarıyla 3.147.818 nüfusa sahiptir. Marmara Bölgesinin Güney Marmara bölümünde, 40° kuzey enlem ve 29° doğu boylam daireleri arasında yer alır. Eski adı Hüdavendigâr’dır.