Yurtiçi ve Yurtdışı Uluslararası Nakliye

Mersin - İstanbul - Bursa - Konya - Hatay - Gaziantep 0 (216) 475 1048 info@venuslojistik.com

Kazakistan Nakliye Firmaları Fiyatları 2024 Komple Parsiyel

Kazakistan nakliye fiyatlar firmalar

Kazakistan Nakliye

Kazakistan nakliye hizmetleri, bizim tarafımızdan yükünüzün Kazakistan’a kısa süre içerisinde ve sorunsuz bir şekilde yerine ulaşmasını sağlayan bir hizmetler bütünüdür. Kaliteli hizmet almak için tercih etmiş olduğunuz nakliye firmasına çok dikkat etmeniz gerektiğini bildiğiniz için buradasınız. İşinde yeterince uzman olmayan ve tecrübesiz bir nakliye firması ile anlaşma sağlamanız durumunda yükünüz istediğiniz zamanda istediğiniz adrese teslim edilmeyebileceğini, yükünüzün zarar görebileceğini ya da yükünüzün taşınma esnasında kaybolabileceğini bilirsiniz. İşte tam da bu noktada profesyonel hizmetlerimiz ile Venüs Lojistik firmamız her zaman ön plana çıkarak sizlere hizmet vermektedir.

İşini iyi bilen profesyonel ekibimiz ve son model araçlarımız ile müşterilerimize her zaman kaliteli bir şekilde hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına yönelik pek çok çözüm seçeneği sunarak beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Kazakistan nakliye hizmetlerimiz ile ilgili yapacağınız değerlendirmelere çok önem veriyoruz. Hakkımızda yapmış olduğunuz değerlendirme ve yorumlar neticesinde kendimizi her geçen gün daha fazla geliştirmek için çalışıyoruz.

Kazakistan Komple Nakliye

Kazakistan komple nakliye hizmetimiz ile yükünüzü uygun fiyatlarla adresinizden alıyor, hedef teslimat noktasına kadar sorunsuz bir şekilde en uygun taşıma yöntemiyle taşıyoruz. Sözleşme kapsamında gerekli tüm formaliteleri sizin yerinize yerine getiriyor, nakliye ve lojistik süreçlerinizi oldukça kolaylaştırıyoruz. Proje ve kombine taşımalarınız için bizimle irtibata geçiniz.

Kazakistan Parsiyel Nakliye

Kazakistan parsiyel nakliye alanında uzun seneler boyunca çalışarak edinmiş olduğu tecrübeler ile her zaman kaliteli bir şekilde çalışmalarını sürdüren Venüs Lojistik, uluslararası taşımacılık kalitesini Kazakistan sınırlarına da ulaştırmaktadır. Orta Asya Bölgesi’nde geniş topraklara sahip olan Kazakistan Ülkesi; Türkiye Kazakistan parsiyel taşımaları açısından önemli ticari ilişkilerimizin bulunduğu dost ülkeler arasında yer almaktadır. Nakliye sektörünün en sık tercih edilen ve en önemli hizmetlerinden biri olan parsiyel taşımacılık, özveri ve dikkat gerektiren bir taşıma çeşididir.

Araçların farklı müşteriler arasında paylaştırılması ile yapılan parsiyel nakliye konusunda da tecrübeleri ile müşterilerini çok mutlu etmeyi başaran firmamız Venüs Lojistik, Kazakistan parsiyel nakliye hizmetleri ile dilediğiniz her an hizmetinizdedir. Araçlarımız Astana ve Almata illeri gibi daha pek çok Kazakistan iline profesyonel parsiyel nakliye hizmeti vermektedir. Uluslararası standartlara uygun olan araçlarımız, yükünüzü kısa süre içerisinde doğru alıcıya teslim etmektedir.

Uluslararası nakliyat alanında müşterilerine sunmuş olduğu güveni ve başarısı ile sektörün belirleyici isimlerinden biri haline gelen Venüs Lojistik, Kazakistan parsiyel nakliye yapan firmalar arasında da kalitesini ispatlamayı başaran ve bilinen bir isimdir. Belirlenen zamana göre hizmet vermesi, ISO 9001 Kalite yönergeleri doğrultusunda hareket etmesi, tüm resmi belgelere sahip olması ve donanımlı araçları ile başarılı Kazakistan parsiyel nakliye hizmeti veren firmalar arasında her zaman ön plana çıkmayı başarmaktadır.

Kazakistan Nakliye Firmaları

Venüs Lojistik firması olarak her zaman profesyonel Kazakistan nakliye firmaları arasında yer alıyoruz. Kazakistan nakliye hizmetlerimiz sayesinde yükünüzü istediğiniz Kazakistan iline ulaştırıyoruz. Ulaşım sağlamış olduğumuz Kazakistan illerinden bazıları şunlardır:

 • Ridder
 • Zaysan
 • Kızılyar
 • Oral
 • Atırav
 • Aktöbe
 • Akköl
 • Çimkent
 • Nur Sultan
 • Almatı
 • Atyrau
 • Shymkent
 • Baykonur
 • Ekibastuz
 • Karağandi
 • Kostanai
 • Taraz
 • Semey
 • Kızılorda
 • Pavlodar
 • Öskemen
 • Uralsk
 • Turkestan

Gibi daha birçok şehre güvenilir bir şekilde ve en kısa süre içerisinde hizmet veriyoruz. Yükünüzün son durumunu istediğiniz zaman öğrenebilmeniz için anlık konum hizmeti de veriyoruz. İstediğiniz zaman anlık konum hizmetlerimizden yararlanarak gönderinizin teslim edilip edilmediğini, gönderinizin ne zaman teslim edileceğini, gönderinizin doğru alıcıya teslim edilip edilmediğini ve daha pek çok bilgiyi kısa süre içerisinde ve kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Ayrıca dilediğiniz zaman iletişim kanallarımızdan bize ulaşım sağlayarak da yükünüz ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz. Sizlere anında dönüş yaparak istediğiniz hizmet ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi veriyoruz. Aklınızda tek bir soru işareti kalmaması için elimizden geleni yapıyoruz. Taşıma sırasında herhangi bir gelişme yaşanırsa sizlere anında bilgi veriyoruz.

Kazakistan Nakliye Fiyatları

Kazakistan nakliye fiyatları her gün binlerce kullanıcı tarafından sık sık araştırılan bir konudur. Hem kaliteli bir şekilde hizmet almak hem de bunun için uygun fiyat ödemek neredeyse imkânsız bir hale gelmiştir. Venüs Lojistik firmamızı tercih ederek kaliteli hizmetlere oldukça uygun fiyatlar ödemeniz artık mümkün. Fiyatlarımızı her zaman uygun aralıklarda tutarak her bütçeye hitap ediyoruz. Sürekli kampanyalar yaparak da müşterilerimize çok avantajlı fırsatlar sunmaya çalışıyoruz.

Tercih etmiş olduğunuz nakliye hizmetine, tercih etmiş olduğunuz araç modeline, yükünüzün özelliklerine, tercih etmiş olduğunuz yol güzergahına ve yükünüzün teslim alınmış olduğu konum ile yükünüzün teslim edilmesini istediğiniz konum arasındaki toplam uzaklığa göre uygun bir fiyat sunuyoruz. Yükünüzün ağırlığına, uzunluğuna ve diğer özelliklerini göz önünde bulundurarak en uygun aracımızla sizlere hizmet vermeye çalışıyoruz.

kazakistan nakliye

Nakliye hizmetlerimizi sizlere daha iyi bir şekilde sunmak için destek ekibimiz ve şoförümüz iş birliği içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir. Destek ekibimiz yol durumuna, hava durumuna, güzergahta yer alan şehirlerin durumuna ve diğer durumlara göre şoförümüzü bilgilendirmektedir. Bu sayede gerekli olan tüm tedbirleri alarak yolda herhangi bir sorun ile karşılaşmıyoruz. Yola çıkmadan önce gerekli olan tüm izinleri ve evrakları hallederek zaman kaybetmenizi önlüyoruz.

Türkiye Kazakistan Karayolu Güzergahı

Firmamız Kazakistan ile olan ticaretinde farklı güzergahlar kullanmaktadır. Bu yollar arasında karayolu çok uzundur. Denizyolunda ise feribot beklemeleri oldukça uzun sürmektedir. Genellikle deniz taşımacılığında Hazar Denizi kullanılarak Azerbaycan ve Gürcistan üzerinden Kazakistan’a ulaşılmaktadır. Bu güzergahta süreyi uzatan durum feribot kuyruğunun günlerce sürmesidir. Bu yol dışında İran, Rusya ve Bulgaristan üzerinden gidilecek güzergahlar da bulunmaktadır.

Bu güzergahlar tercih edilerek tır ile Kazakistan’a kaç günde gidilir? Sorusunun cevabı, ortalama 10 gün ile 15 gün arasında sürmüş olduğu olacaktır. Kazakistan nakliye hizmetlerinde firmamız mümkün olduğunca anlaşma koşullarına uyarak sözleşmede yazılı olan süre içerisinde talimatı sağlamaktadır. Asıl amacı müşterinin hizmetlerinden memnun kalarak ayrılması olan firmamızda yüklerin hasar almadan güvenilir bir şekilde ve en kısa süre içerisinde taşınması için alanında uzman ekiplerimiz çalışmaktadır.

Nakliye için kullanmış olduğumuz tüm araçlar son model ve gerekli teknik donanıma sahip olan araçlardır. Nakliye süresini etkileyen pek çok durum bulunmaktadır. Bunlardan bazıları şu şekildedir:

 • Hava durumu
 • Deniz taşımacılığında feribotta bekleme süresi,
 • Evrak işlemlerinin uzunluğu,
 • Gümrükte bekleme süresi
 • Yolların bozuk, düz ya da virajlı olup olmaması durumu
 • Hangi tür taşımacılığı tercih edildiği, parsiyel taşımacılıkta durak sayısı fazla olabileceğinden ötürü süre daha da uzayabilir.

Kazakistan Karayolu Nakliye

Kazakistan karayolu nakliye hizmetlerimizi her zaman güvenilir bir şekilde sunarak müşterilerimizi çok mutlu ediyoruz. Venüs Lojistik olarak hizmetlerimizin her zaman arkasında duruyoruz. Bir problem yaşamanız durumunda her zaman destek olarak sorunu en kısa süre içerisinde çözmeye çalışıyoruz. Taşıma işlemlerimiz sırasında sürekli yükünüzün durumunu kontrol ederek herhangi bir sorunun yaşanmasına mahal vermiyoruz.

Kazakistan karayolu nakliye hizmetlerimizle müşterilerimize pek çok avantaj sunuyoruz. Sunmuş olduğumuz avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Yol ağının geniş olması sayesinde karayolu taşımacılığı ile ulaşımı en zor alanlara kolay bir şekilde ulaşım sağlıyoruz.
 • Karayolu taşımacılığı, farklı taşımacılık türlerine göre esnek bir yapıya sahiptir. Bu sayede yükleme boşaltma işlemleri kolay bir şekilde yapılabilmektedir ve kapıdan kapıya hizmet verilmesi mümkündür.
 • Karayoluyla sık ve daha düzeni sefer imkânı bulunmaktadır.
 • İşlemleriniz daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.
 • Diğer taşımacılık türlerine tamamlayıcı olarak destek veriyoruz. Havayolu ile havalimanı deposuna getirilen ya da denizyolu taşımacılığı ile limana getirilen yüklerin karayolu ile son varış noktasına götürülmesi karayolu taşımacılığı ile sunulan tamamlayıcı hizmettir.

Nakliye hizmetlerine bakıldığı zaman herkesin yapabileceği bir iş olmadığı net bir şekilde görülmektedir. Özellikle risk faktörü oldukça yüksek olduğundan ötürü mutlaka güven duymuş olduğunuz nakliye firmalarından hizmet almalısınız. Bu konuda en iyisi olduğumuzu sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz ile her zaman ortaya koymayı başarıyoruz. Dikkatli ve bir o kadar da titiz bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmeye çok gayret etmekteyiz. Tüm sektöre hitap edecek geniş çalışmalarımız olduğu için doğal olarak işinizi garanti altına almaya başlayacaksınız. Üstelik tüm bu işlemlerimizi de her zaman eğitimli sürücü kadromuz eşliğinde kontrollü bir şekilde yürütüyoruz.

Kazakistan Konteyner Nakliye

Lojistik sektöründe ön plana çıkan firmamız Venüs Lojistik, yüklerinizin başına bir aksilik gelmeden güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Mallarınızın alıcısına teslim edilmesi için güven duyacağınız Kazakistan konteyner nakliye çalışmalarını ortaya koyuyoruz. Bu sayede nakliyat ile ilgili ihtiyaçlarınızın en kısa süre içerisinde giderilmesini sağlamış olursunuz. Gelişmiş teknoloji ile tam anlamıyla uyum sağlayan taşıma şekli ile haftanın belirli günlerinde hizmetlerimizi sunuyoruz.

konteyner nakliye tasima

Kazakistan konteyner nakliye konusunda devamlı olarak kendimizi geliştirerek hizmet vermekteyiz. Nakliyat çalışmalarımızı modern bir şekilde sürdürmeye gayret ediyoruz. Her türlü ihracat ve ithalat çalışmalarınızda profesyonel konteyner taşıma işlerini gerçekleştiren firmamızın hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Üstelik taşıma işlemlerimiz konteynerlere uygun bir şekilde sürdürülmektedir. Bu sayede meydana gelebilecek kazalara karşı da gerekli olan tüm tedbirler alınmaktadır.

Uzun seneler konteyner taşıma konusunda çalışmalarını sürdüren uzman firmamız, en kısa süre içerisinde işlerinizin halledilmesini sağlamaktadır. Bu sayede zamana kaybı yaşamadığınız gibi tam tersine zamandan tasarruf etme şansını elde etmenizi sağlıyoruz. Profesyonel konteyner taşıma hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kaliteli çalışmalarımızdan gönül rahatlığıyla yararlanabilirsiniz.

Sosyal medya platformları üzerinden de güvenilir firmamıza en kısa süre içerisinde güvenilir firmamıza en kısa süre içerisinde ulaşarak destek alabilirsiniz. Konteyner ağılığı ve ölçüleri ne olursa olsun güvenilir bir şekilde taşımacılık çalışmalarına devam edilmektedir. Müşterilerimize profesyonel bir şekilde sunmuş olduğumuz hizmet seçeneklerimizi her geçen gün geliştirmeye devam etmekteyiz. Türkiye limanları arasındaki taşımacılık çalışmalarımız sürekli bir şekilde devam etmektedir. Üstelik tüm bu hizmetlerden makul fiyatlar ile yararlanmanız mümkündür.

Türkiye’den Kazakistan’a Çalışan İller

Kazakistan ile firmamızın yaptığı uluslararası ticaret anlaşmaları her geçen gün artış göstermektedir. Ülkeler arasındaki güvene dayalı büyük hacimli anlaşmalar hem ülkemizin ekonomik açıdan güçlenmesine hem de firmamızın büyümesine destek olmaktadır. Kazakistan ile olan anlaşmalarımızda deniz taşımacılığı ve parsiyel taşımacılığı sıklıkla tercih edilmektedir. Haftanın belirli günlerinde muhakkak Kazakistan nakliye hizmeti veren araçlarımız yola çıkarlar.

Firmamız Hazar Denizini kullanarak en uygun navlun ücretleri ile taşımacılık hizmeti vermektedir. Yük taşımacılığında zamanında teslim ve yüklerin zarar görmemesi konuları çok önemlidir. Firmamız bu anlamda her zaman profesyonel çalışmalara imza atmaktadır. Kazakistan’a yapılan nakliye işlemlerinde farklı güzergahlar kullanılmaktadır fakat bu yollardan hepsinde yol uzunluğu olumsuz etki oluşturmaktadır. Bundan dolayı da deniz taşımacılığı yapılmaya başlanmıştır.

Deniz taşımacılığında ise feribot bekleme süresi uzun sürmektedir. Denizyolu taşımacılığı her zaman havayolu ve karayolu taşımacılığına göre çok daha ucuz fiyatlar ile yapılmaktadır. Güvenlik kısmı bakımından denizyolu taşımacılığının çok daha güvenilir olduğunu söyleyebiliriz. Buna rağmen yine de firmamız yüklere zarar vermeden ve en kısa süre içerisinde nakliye işlemlerinin tamamlanması için gayret göstermektedir. Profesyonel şoförlerden oluşan ekibimiz her zaman güvenli taşıma ve zamanında teslimat ilkeleri ile beraber çalışmalarını sürdürürler.

Dünya üzerindeki her mesafeye ulaşım sağlanması ile beraber ticaret de aynı oranda büyümektedir. Artan ticaret beraberinde rekabeti de getirmektedir. Yılların deneyim ve bilgisine sahip olan firmamız ülkelerin tercih etmiş olduğu nakliye firmalarından birisidir. Önemli ticaret hacmine sahip olan firmamız ile Kazakistan arasında düzenli bir şekilde çok önemli anlaşmalar yapılmaktadır.

Venüs Lojistik firması olarak Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilmiş olan C2 belgesi ile güvenli taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Müşterilerimizin yüklerinin teslim edilene kadar herhangi bir hasar almaması konusunda da garanti vermekteyiz. Kazakistan nakliye için firmamızın tercih edilme sebeplerini şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Nakliye hizmeti verirken tüm yükler için sigorta hizmeti sunuyoruz. Bu sayede yükünüze herhangi bir zarar gelmesini önlüyoruz.
 • Makul fiyat seçeneklerimiz ile müşteri devamlılığını sunuyoruz. Avantajlı fırsatlar sunarak da müşterilerimizi ekstra mutlu ediyoruz.
 • Her zaman müşteri memnuniyeti prensibi ile hareket ediyoruz.
 • Tüm araçlarımız teknolojik açıdan tam donanımlı son model araçlardır ve düzenli bir şekilde bakımlarını yapılmaktadır.
 • Nakliye esnasında her konuda her istenen zamanda bilgilendirme yapıyoruz.
 • Yaptığımız anlaşmalara uyarak zamanında teslimat konusunda müşterilerimize garanti veriyoruz.
 • Deniz, kara, parsiyel, komple ve kombine taşımacılığı konularında uzman ekiplerimizin olması ve her türlü ihtiyaca göre hizmet sunuyoruz.
 • Kaliteli hizmet sunma amacıyla çalışmalarımıza devam eder, en iyisini yapmak için çabalarız.
 • Alanlarında uzman ve yıllardır sektörde emek veren, deneyimli şoförler ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
 • Anlık konum hizmeti vererek dilediğiniz zaman yükünüzün son durumunu kontrol edebilmenizi sağlıyoruz.

Kazakistan Nakliye Süresi Kaç Gündür?

Kazakistan ile firmamız arasındaki anlaşmalara bağlı olarak müşterilerimizin istediği ve uygun olan her tür nakliye hizmetini sunuyoruz. Denizyolu taşımacılığı da dahil olmak üzere kullandığımız farklı güzergahlarda taşımacılık yapılmaktadır. Bundan dolayı da Kazakistan nakliye süresi kaç gündür sorusunu akıllara getirmektedir. Nakliye sürelerimiz ortalama düşünüldüğünde 9 gün ile 11 gün arasında değişiklik göstermektedir.

Bizler Venüs Lojistik firması olarak her zaman kaliteli hizmeti ön planda tutarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Taşınan yüklerin zarar görmesini engellemek için tüm önlemleri alırız, bir de her ihtimali düşünerek tüm tedbirlere rağmen küçük de olsa zarar gelme ihtimalini hesaba katarak yükünüzü sigortalarız. Bu durum müşterilerimizin bizlere olan güvenini arttırmakta ve müşterilerin devamlılığı sağlanmaktadır.

Araçlarımızı her türlü taşıma için gereken ayarlamaları yaparız. Yükün miktarına göre çeşitli büyüklükteki araçlarımızı kullanırız. Gıda ürünleri veya bozulması kısa süren hammadde gibi yüklerin bozulmadan alıcısına ulaşması adına araçlarımıza gerekli donanımları ve soğutucularla istenen sıcak soğuk ayarını yapıyoruz. Parsiyel taşımacılık yapıldığında yine yüklerin hasar almaması için iniş sırasına göre araca yüklenir ve dikkatli bir şekilde indirilir. Bu sayede bozulma, düşme ya da kaybolma gibi ihtimallerin önüne geçilmiş olur.

Kazakistan nakliye hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak ve hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanmak için yapmanız gereken işlemler oldukça basittir. Dilediğiniz zaman dilediğiniz iletişim kanalımızdan bize ulaşım sağlayabilirsiniz. İsterseniz iş yerimize gelerek de hizmetlerimiz ile ilgili daha detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Bize ulaşım sağlayan müşterilerimize kısa süre içerisinde dönüş sağlayarak faydalanmak istedikleri hizmet ile ilgili yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Onlardan isim, soy isim, taşınmasını istedikleri yük hakkında ve taşınmasını istedikleri yer hakkında bilgi alıyoruz. Bu bilgiler doğrultusunda bütçelerine uygun fiyatlar sunarak hizmetlerimizden memnun kalmalarını sağlıyoruz. İş yerimize gelerek net bir fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kazakistan Nakliye Hizmet Özeti

Venüs Lojistik olarak bizler, Kazakistan nakliye hizmeti veren bir firmayız. Karayolu, demiryolu ve havayolu komple ve parsiyel taşımacılık yapmaktayız. Kazakistan’ın tüm şehirlerine nakliye hizmeti veriyor, parsiyel ve komple yük taşımacılığı yapıyoruz.

Lojistik ve nakliye konusunda deneyimli ve güvenilir bir firma olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Venüs Lojistik’in Kazakistan nakliye hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kazakistan’a Nakliye Neden Önemlidir?

Kazakistan, Orta Asya’nın en büyük ülkesidir. Ülke, zengin doğal kaynakları, güçlü sanayisi ve büyüyen ekonomisi ile dikkat çekmektedir. Kazakistan, Türkiye’nin önemli ticaret ortaklarından biridir. İki ülke arasındaki ticaret hacmi, 2022 yılında 2,2 milyar dolar olarak gerçekleşmiştir.

Kazakistan’a nakliye, Türk firmaları için önemli bir fırsattır. Türk firmaları, Kazakistan’a ürünlerini ve hizmetlerini ihraç ederek yeni pazarlara ulaşabilirler. Ayrıca, Kazakistan’dan ithalat yapan Türk firmaları hammadde ve yarı mamul temin etmektedirler. Rusya nakliye rotasında olan Kazakistan nakliye güzergahı Türkiye için oldukça işlektir.

Venüs Lojistik’in Kazakistan Nakliye Hizmetleri

Venüs Lojistik ve nakliye firması olarak, Kazakistan nakliye hizmeti için karayolu, demiryolu ve havayolu taşımacılığı seçenekleri sunmaktayız. Karayolu taşımacılığı, Kazakistan nakliye hizmetleri için en yaygın kullanılan yöntemdir. Karayolu taşımacılığı, hızlı ve esnek bir taşımacılık yöntemidir. Ancak, bu yöntemin maliyeti diğer taşımacılık yöntemlerine göre oldukça değişkenlik göstermektedir.

Demiryolu taşımacılığı, Kazakistan’a nakliye yapmak için diğer taşıma yöntemlerine göre daha ekonomik bir yöntemdir. Demiryolu taşımacılığı, karayolu taşımacılığına göre daha yavaş bir taşımacılık yöntemidir. Ancak, bu yöntemin maliyeti de karayolu taşımacılığına göre daha düşüktür.

Havayolu taşımacılığı, Kazakistan’a nakliye yapmak için en hızlı taşımacılık yöntemidir. Havayolu taşımacılığı, karayolu ve demiryolu taşımacılığına göre daha pahalı bir taşımacılık yöntemidir. Ancak, bu yöntem, acil gönderiler için en uygun taşımacılık yöntemidir.

Kazakistan nakliye hizmetleri kapsamında parsiyel, komple, proje ve kombine yük taşımacılığı yapmaktayız. Parsiyel yük taşımacılığı, farklı müşterilere ait küçük gönderilerin tek bir araçta taşınmasıdır. Komple yük taşımacılığı, tek bir müşteriye ait büyük gönderilerin tek bir araçta taşınmasıdır.

Ayrıca Kazakistan nakliye hizmetleri için özelleştirilmiş çözümler de sunmaktayız. Venüs Lojistik olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özel taşıma planları hazırlamaktayız.

Venüs Lojistik Olarak Sunduğumuz Avantajlar

Kazakistan nakliye hizmeti için aşağıdaki avantajları sunmaktayız:

 • Deneyim: Venüs Lojistik, nakliye konusunda deneyimli ve güvenilir bir firmadır. Kazakistan nakliye konusunda uzun yıllara dayanan tecrübeye sahibiz
 • Kalite: Kazakistan nakliye hizmetini en yüksek kalite standartlarında sunuyor, Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.
 • Esneklik: Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre esnek taşıma çözümleri sunmaktayız.
 • Uygun fiyat: Bütün taşıma hizmetlerimiz için uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Venüs Lojistik ile Kazakistan’a Nakliye Nasıl Yapılır?

Bizimle Kazakistan’a nakliye yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Bizimle iletişime geçin. -> Telefon -> Whatsapp -> E-posta
 2. Nakliye talebinizi iletiniz.
 3. Nakliye şartları ve fiyatları konuşalım.
 4. Nakliye sözleşmesini imzalayalım.
 5. Yükünüzü yerinizden alıp varış noktasına teslim edelim.

Venüs Lojistik olarak, Kazakistan nakliye hizmeti için hızlı ve kolay bir süreç sunuyoruz. Bütün müşterilerimize profesyonel ve kaliteli hizmet vermekteyiz.

Bizimle Kazakistan’a Nakliye Yapmak İster misiniz?

Hemen bizimle iletişime geçin size özel taşıma çözümlerimizle yükünüzü Türkiye – Kazakistan arasında sorunsuz taşıyalım.
-> Telefon -> Whatsapp -> E-posta

One Comment

  11/01/2024

  […] Kazakistan nakliye hizmetleri firmamız Venüs Lojistik tarafından güvenle sunulmaktadır. Türkiye ile Kazakistan arası ihracat ve ithalat yüklerinin taşınmasında lider konumda yer alan firmamız ülkemizde üretimi yapılan ürünlerin taşımacılığında geniş filolu araçlarını kullanmaktadır. Kazakistan’a gerçekleştirdiğimiz nakliye çalışmalarının büyük çoğunluğu Almaty, Astana ve Çimkent şehirleri arasındadır. Sizler de Kazakistan’a ulaştırmak istediğiniz yükleri firmamız aracılığı ile ülkeye gönderebilirsiniz. […]

Comments are closed.