Yurtiçi ve Yurtdışı Uluslararası Nakliye

Mersin - İstanbul - Bursa - Konya - Hatay - Gaziantep 0 (216) 475 1048 info@venuslojistik.com

İskenderun Nakliye ve Taşımacılık Firması 2023 | Venüs Lojistik

İskenderun Nakliye Hizmetleri

İskenderun Nakliye

İskenderun Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

Uluslararası, şehirler arası ve şehir içi ticaret işlerinde lojistik çok büyük önem taşımaktadır. Teslim için söz verilen malın son derece güvenli, hasarsız, değer kaybına uğramadan ve tam zamanında müşterisine ulaştırmak isteyen firmalar lojistik alanında güvene çok önem vermektedir. İskenderun’dan ülkemizin her şehrine yurt içi ve ticaretin yoğunlukta olduğu birçok ülkeye uluslararası nakliye yapan firmamızla bizler güvenilir lojistik alanında sizlere hizmet sunmaktayız.

İskenderun nakliye işlemlerinde müşterilerimize kaliteli nakliye hizmeti sunmaktayız. Hatay ilimizin güzide ilçelerinden İskenderun’dan yola çıkan her ürün bizimle teslimat adresine ulaşmaktadır. Çeşitli taşımacılık yolları ve araçlarıyla, mallarınız son derece güvenli ve hızlı bir şekilde adrese teslim edilir. Firmamız çalışma motivasyonunu tamamen müşteri memnuniyetinden almaktadır. Teslim edilecek ürün ve malların mahiyetine göre belirlenen taşıma sistemimiz ile müşterilerimizin önceliklerini her zaman gözetmekteyiz.

İskenderun Taşımacılık Hizmetleri

Firmamız İskenderun taşımacılık hizmetleri alanında sunduğu çözüm odaklı nakliyecilikle son derece sorunsuz teslimatlar gerçekleştirmektedir. Güzide ticaret limanlarının bulunduğu ilçemiz, İskenderun nakliye işlemlerinde her yolu ulaşıma açık kılmaktadır. Firma olarak bizler;

 • Karayolu nakliye,
 • Havayolu nakliye
 • Demiryolu nakliye
 • Konteyner nakliye
 • Komple taşımacılık
 • Parsiyel nakliye

türlerinde lojistik hizmeti sunmaktayız. İskenderun nakliye hizmetlerimiz kapsamında her ürün ve malı ülkemizin her yerine ulaştırıyoruz. Ürünleriniz için bir standart koymayıp, taşınması gereken her ürüne özel nakliye çözümleri sunuyoruz.

İskenderun Yurt İçi Nakliye

Türkiye’nin farklı noktalarında gelişen ticaret hacminin, birbiri arasında örülecek lojistik ağı giderek daha da büyük önem kazanmaktadır. İskenderun yurt içi nakliye ile sunduğumuz lojistik ağ hizmetimizle ürün ve mallarınızın sorunsuzca ülkemizin her iline ulaşımını sağlıyoruz. Yurt içi nakliye için çeşitli ulaşım araçlarımızla hizmet veriyoruz. Her aracımızın özenli bakım onarımını zamanında yapıyor ve oluşabilecek en ufak sorunların önüne geçiyoruz. Lojistik alanında deneyimli, eğitimli ve dinamik ekibimizle hizmetimizin kalitesini her zaman koruyoruz.

Ülkemizin tüm bölgelerine aynı kalitede de lojistik hizmetimizi ulaştırıyoruz. Çalışma sahamızda her zaman dinamik ve özenli oluyoruz. Nakliye araçlarımızın sayısı ve özellikleri bakımından çok geniş bir çeşitlilikte hizmetinize sunuyoruz.

İskenderun Mersin Arası Nakliye

Liman kentlerinden biri olan Mersin ilimiz ile İskenderun arası nakliye hizmetleri vermekteyiz.  İskenderun Mersin arası nakliye yollarının her birine uygun araç ve ekipmanımızla sizlere güvenilir lojistik sunmaktayız. Karayolu ile 207 kilometre olan Mersin ile İskenderun arası mesafe kısa süreli ulaşımı mümkün kılmaktadır. Mersin ilimizin her noktasına nakliye yapmaktayız. Limandan kent içine, kent içinden limanlara araçlarımızla teslimatı sağlamaktayız.  Sahip olduğumuz geniş araç filosu ile firmamız hizmetinizdeyiz.

İskenderun Konya Arası Nakliye

Ülkemizin iç bölgesinde bulunan Konya ilimize lojistik hizmeti vermekteyiz. İskenderun Konya arası nakliye yapılırken kullanılan çeşitli teslimat araçlarımızla ürünlerinizi sorunsuzca ulaştırıyoruz. İki nokta arası uzaklık 473 kilometredir. Karayolu kullanarak İskenderun nakliye garajlarından yola çıkan araçlarımız beş saat gibi kısa bir sürede teslimat noktalarına ulaşmaktadır. Sorunsuz ve hızlı teslimatlar için alanında deneyimli, nitelikli elemanlarımızla çalışıyoruz.

İskenderun İstanbul Arası Nakliye

Firma olarak bizler ticaretin en hareketli noktalarından biri olan İstanbul ilimize çeşitli ve geniş araç filomuzla lojistik hizmeti sunmaktayız. İskenderun İstanbul arası nakliye için kullandığımız yolları şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Karayolu nakliye
 • Denizyolu nakliye
 • Demiryolu nakliye
 • Havayolu nakliye

İki şehir arası uzaklık 1000 kilometreden fazla olunca güvenli ve zamanında teslimat çok daha büyük önem kazanmaktadır. Aldığımız her türlü tedbir sayesinde ürün ve mallarınız hasarsız, değer kaybetmeksizin ve güvenle teslim ediyoruz.

İskenderun Adana Arası Nakliye

İskenderun ilçemizle çok yakın olan Adana ilimiz arası mesafe 134 kilometredir. Limanlardan yapılan nakliye işlemlerimizi kent içi teslimatlarla destekliyoruz. Karayolu veya denizyolu fark etmeksizin her nakliye işlemimizi titizlikle yerine getiriyoruz. Nakliye edilecek her ürünün özellikleri çerçevesinde gerekli araçları sahip olduğumuz geniş araç filomuzdan ya da kiralayacağımız araçlarla karşılıyoruz. Son derece güvenli taşıma sistemlerimizle ürünlerinizi zamanında teslim ediyoruz.

İskenderun Antalya Arası Nakliye

Antalya ilimiz ile İskenderun arası mesafe karayolunda 688 kilometre iken Havayolu ile 488 kilometredir. İskenderun Antalya arası nakliye yaparken ürünlerinizin durumuna ve sizin isteğinize göre her iki yolda lojistik hizmeti vermekteyiz. Dilediğiniz teslimat yolunu maliyetleri veya aciliyeti göz önünde bulundurarak seçebilirsiniz. Firmamız sizlere sunduğu hizmette her zaman müşteri odaklı olmaktadır. Sunacağımız çözüm seçenekleriyle nakliyenizi dilediğiniz yoldan yapmaktayız.

İskenderun Ankara Arası Nakliye

İskenderun’dan başkentimize yapacağınız nakliye işlemlerinizde yanınızdayız. Ticaret limanlarına sınırı bulunmayan Ankara ilimize nakliyat için demiryolu, karayolu veya havayolu nakliyeden faydalanabilirsiniz. 608 km mesafesi bulunan iki nokta arası teslimatlarınızı deneyimli ekip elamanlarımızla yürütmekteyiz. Kullanılan yolları en iyi şekilde bilen ekibimizle alınabilecek en kısa sürede teslimatlarınızı yapıyoruz.

İskenderun Aksaray Arası Nakliye

Aksaray ile mesafesi 380 km olan İskenderun’dan nakliye hizmetimiz vardır. Karayolu ile beş saatten daha az sürede teslimat noktalarına ulaşmaktayız. Büyük ve ağı tonajlı araçlarımızla ürünlerinizi güvenle teslim etmekteyiz.

İskenderun Bursa Arası Nakliye

Marmara bölgemizde bulunan güzide illimiz Bursa ile İskenderun arası 931 kilometredir. Karayolu ile teslimat tercih edildiğinde en kısa mesafede ücretli geçiş yolları bulunmaktadır. Biraz daha uzun yollar tercih edildiğinde on saat kırk dakika gibi sürelerde ulaşım mümkün olmaktadır. Tüm bu detaylara hâkim usta şoförlerimizle teslimatlarınızı en iyi çözümlerle yapıyoruz.

İskenderun İzmir Arası Nakliye

İki nokta arası karayolu uzaklığı 1000 km üzeridir. Karayolu nakliyede teslimat süreleri uzun olsa da firmamız hem denizyolu nakliye hem de havayolu nakliye seçeneklerini sizlere sunmaktadır. Büyük ve ağır ürünleri denizyolu ile beş saat gibi kısa sürelerde teslimat adreslerine ulaştırıyoruz. Havayolu ile bu süre bir buçuk saate kadar düşmektedir.

İskenderun Nakliye Denizyolu
İskenderun Limanı nakliye işlemleri

İskenderun Uluslararası Nakliye

Firmamız yalnızca yurt içi değil aynı zamanda uluslararası lojistik alanında da hizmet vermektedir. Komşu ülkelerimize ve ticaret yoğunluğunun fazla olduğu birçok ülkeye teslimat yapmaktayız. Kullandığımız nakliye türlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Denizyolu nakliye
 • Demiryolu nakliye
 • Karayolu nakliye
 • Havayolu nakliye

Teslimat yaptığımız başlıca bölgeler;

 • İran Nakliye
 • Azerbaycan Nakliye
 • Türkmenistan Nakliye
 • Özbekistan Nakliye
 • Kazakistan Nakliye

İskenderun Proje Taşımacılığı

Büyük projeler için gerekli her ürün nakliye standartlarını aşabilir. Köprü yapımları, çeşitli santral projeleri gibi büyük projeler için büyük nakliye araçları gerekir. Firmamız İskenderun proje taşımacılığı alanında sizlere büyük bir hizmet sunmaktadır.

Projeler içi gerekli malzemelerin ebat ölçülerine göre sağlayacağımız araçlarımız ve yol seçeneklerimiz ile kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Malzemelerin ulaşımına kadar eşlik eden desteklerle teslimat yerinde profesyonel ekibimizle ürünün hassas teslimatını yapmaktayız. Büyük titizlik ve önem gerektiren nakliyeleriniz bizimle güvendedir.

İskenderun Parsiyel Nakliye

Farklı ürün gruplarının bir arada taşınmasını mümkün kılan parsiyel nakliye hizmetiniz sizlere sunmaktayız. İskenderun parsiyel nakliye hizmetimizle lojistik masraf kalemlerinizi en aza indirebilirsiniz.

İskenderun Frigo Nakliye

Yaş meyve sebze, dondurulmuş gıdalar ve benzeri ürünlerinizi güvenle taşımak istediğinizde İskenderun frigo nakliye hizmetimizle yanınızdayız. Taşınması son derece özen ve titizlik gerektiren ürünlerinizi hasarsız ve hiçbir değer kaybına uğramadan alıcı adreslere teslim ediyoruz.

İskenderun Konteyner Nakliye

Çeşitli avantajlarından dolayı çok tercih edilen nakliye türlerinden biridir. Denizyolu nakliye olarak da bilinir ve farklı ölçülerdeki konteynerlerin ürünlerle doldurularak nakledilmesini sağlayan nakliye türüdür. Firmamız Venüs Lojistik olarak bizler limanlara kıyısı olan birçok bölgeye konteyner nakliye hizmeti vermekteyiz.

İskenderun Nakliyeciler Sitesi

Firmamız farklı bölgelerdeki müşterilerine kolaylıkla ulaşmak için açtığı acentelerle sayesinde hızla tanınırlığını artırmıştır. İskenderun nakliyecileri arasında hızla ön plana çıkmaktayız. Hizmetlerimiz kalitesinden ödün vermeden çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

İskenderun Nakliye Firmaları

Çeşitli firmalar arasında bizi ön plana çıkaran en önemli etken gayretli ve müşteri odaklı çalışma prensiplerimizdir. İskenderun nakliye firmaları arasında biz tercih eden müşterilerimizle aramızda kurduğumuz güven bağını her işimizde daha da sağlamlaştırıyoruz.

İskenderun Nakliye Fiyatları

Firmalar için büyük maliyet kalemi oluşturan lojistik faaliyetleri bizimle uygun bir çözüme kavuşmaktadır. Firmamız ürünlerinizi hem en güvenilir bir şekilde kaliteden ödün vermeden taşır hem de maliyetlerinizi en uyguna düşürür. Uygun fiyatlı nakliye hizmetimizle sizlerde tarifelerimizden memnun kalacaksınız. Biz hem kaliteli hem uygun fiyat tarifelerimizle her daim hizmetinizdeyiz.

✅ İSKENDERUN- MERSİN 00.35TL
✅ İSKENDERUN- İSTANBUL 00.40 TL
✅ İSKENDERUN- ANKARA 00.45TL
✅ İSKENDERUN-GAZİANTEP 00.12TL

İskenderun Hakkında

İskenderun, Hatay’ın nüfus bakımından 2. büyük ilçesidir. Nüfusu 248.335 kişidir. İlçe Türkiye’nin en büyük limanlarından birine sahip olup bu bakımdan deniz ticaretinde önemli bir konumdadır. MÖ 333 yılında, Büyük İskender’in İssos yakınlarında kazandığı zaferden sonra Alexandreia adıyla kurulmuştur.