Yurtiçi ve Yurtdışı Uluslararası Nakliye

Mersin - İstanbul - Bursa - Konya - Hatay - Gaziantep 0 (216) 475 1048 info@venuslojistik.com

Avusturya Nakliye Fiyatları Firmaları 2024 | Venüs Lojistik

venus afis

Avusturya Nakliye

Avrupa’nın en önemli ticaret merkezleri arasında yer alan Avusturya, ithalat ve ihracat alanında yoğun bir trafiğe sahiptir. Bu nedenle Avusturya nakliye hizmetlerinin önemi her geçen gün artmaktadır. Kara, hava, demiryolu başta olmak üzere çeşitli taşıma yöntemlerini kullanarak nakliye ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Taşımacılık sektöründe sahip olduğumuz deneyim ve bilgiler sayesinde tüm aşamalarda müşterilerimizin beklentilerine cevap vermeyi hedeflemekteyiz.

Avusturya nakliye hizmetimiz ile güvenli ve kaliteli bir biçimde ürün gönderimi yapabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımızın tecrübesi ve özverisi, her bir eşyanın hassasiyetle taşınmasına destek olmaktadır. Sunduğumuz avantajlar ve kolaylıklar sayesinde siz de iş hacminizi arttırmaya hemen başlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ise bizimle iletişime geçerek taleplerinizi iletmek.

Avusturya Nakliye Hizmetleri

Avusturya nakliye hizmetleri alanındaki bayrağı, sahip olduğumuz kaliteli uygulamalar ve avantajlı yöntemler sayesinde rakiplerimizin çok ötesine taşıyoruz. Aynı zamanda sigorta kapsamına aldığımız ürünlerinizin, değer kaybetmeksizin istediğiniz noktaya teslimatını gerçekleştirdiğimizi bilmelisiniz. Seçeceğiniz teslimat yöntemlerine göre Avusturya’da gerekli olacak belgeler ve izinler hususunda titiz davranıyoruz. Bu sayede profesyonel bir hizmet anlayışıyla nakliyesi gerçekleştirilen her bir eşyanız güvencemiz altındadır.

Avusturya Karayolu Taşımacılığı / TIR Nakliye

Avusturya Karayolu Taşımacılığı / TIR Nakliye taşımacılık sektöründe sıklıkla kullanılan bir yöntemdir. Bunun en önemli nedeni, nakliye sürecinin kontrol altında tutulabilmesi ve planladığı şekilde ve tarihte gerçekleştirilebilmesidir. Avusturya karayolu nakliye yöntemini seçerek, tırla taşınması mümkün olan ürünlerinizi kısa süreler içinde istenilen lokasyonlara ulaştırabilirsiniz. Avusturya tır nakliye teslimatları deneyimli şoför kadromuzla gerçekleştirilmektedir.

Avusturya karayolu taşımacılığı sahip olduğu çeşitli avantajlarla karşınıza çıkmaktadır. Bu avantajlar arasında aşağıdaki detaylar yer almaktadır:

 • Gönderilmek istenen ürünlere göre en uygun araçlar tercih edilir.
 • Özellikle kısa mesafeli teslimatlar için en ekonomik nakliye yöntemidir. Çok sayıda alıcı ve satıcının kullandığı bir yöntem olduğu için de rekabet nedeniyle navlun giderleri fazlasıyla düşmektedir.
 • Avusturya taşımacılık ihtiyacınızda karayolunu seçerek daha hızlı bir teslimat işlemi yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bekleme sürelerinin oldukça kısa olması ve direkt olarak istenen noktaya ulaşım sağlanması hızlı bir nakliye süreci için son derece avantaj sağlamaktadır.
 • Karayollarının geniş kapsam alanı olması, kapıdan kapıya teslimat yapılabilmesini kolaylaştırmaktadır. Gidilecek olan ülkelerin ekonomik koşulları farklılıklar gösterse de karayolu alanında gelişmişlik düzeyi, diğer yöntemlere göre daha yüksek seviyede olabilmektedir.
 • Ada ülkeler haricinde gidilmek istenen tüm lokasyonlar için en uygun rotaların belirlenmesi mümkündür.
 • Avusturya lojistik ağı aynı zamanda tamamlayıcı bir hizmet olarak karşımıza çıkar. Hava ve deniz yolu gibi diğer teslim yöntemlerinde aşamalara dahil edilerek belirtilen lokasyonlara tam anlamıyla son derece hızlı bir varış gerçekleştirilebilmektedir.
 • Hava koşullarından en az etkilenen nakliye yöntemi olması, soğuk zincir ürünlerin kolay ulaştırılabilmesiyle birlikte kimyasal malzemelerin güvenle taşınması da yine karayolu ve tır taşımacılığının yüksek oranda tercih edilmesini sağlamaktadır.

Yukarıda bahsedilen özellikleri sayesinde Avusturya nakliye çalışmalarında karayolunu tercih etmek, size fazlasıyla zaman ve maliyet tasarrufu gibi pek çok faydayı beraberinde getirecektir.

Avusturya Parsiyel Nakliye

Avusturya parsiyel nakliye seçeneğimiz sayesinde sayısı nispeten az olan ürünlerinizi rahatlıkla göndermeniz mümkün. Avusturya’ya nakliye talebinde bulunduğunuz zaman, gönderilecek eşyalarınızın benzer kategoride olan diğer kişilerin eşyalarıyla beraber taşınma fırsatı bulunmaktadır. Bu sayede ek bir araca ihtiyaç duymadan hali hazırda gereksiniminiz kadar ayrılmış olan alanlara mallarınız yüklenir. Zaman ve hız kazanacağınız Avusturya parsiyel taşımacılık özellikle fazla sayıda mal göndermediğiniz durumlarda tam da size göre bir hizmettir.

Avusturya parsiyel nakliye firmaları arasında eşyalarınıza gösterilen özen ve yasalara uygun taşımacılık sayesinde hem güvenli hem de kaliteli bir taşımacılıkla işlemlerinizi tamamladığımızı göreceksiniz. Bununla beraber Avusturya parsiyel nakliye hizmeti fiyatlarının diğer taşıma türlerine göre çok daha uygun seviyelerde olduğunu da bilmelisiniz.

Avusturya Parsiyel Nakliye Fiyatları

Avusturya parsiyel nakliye fiyatları eşyaların çokluğuna göre ve gidilecek adresin uzaklığına göre değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda Avusturya parsiyel yapan firmalar fiyatlar konusunda belirleyici olacaktır. Bizden alacağınız hizmetler sayesinde tam değerinde ve üst düzey bir destek alacağınızı bilmelisiniz. Avusturya parsiyel taşıma alanında gerçekleştirdiğiniz çalışmalarımız sayesinde çok kısa sürelerde teslimat süreçleriniz tamamlanacaktır.

Avusturya Frigo Nakliye

Avusturya nakliye işlemlerimiz her türlü taşımacılık uygulamalarında gelişmeye ve yenilenmeye devam etmektedir. Avusturya frigo nakliye ayrıcalığı da bu uygulamalarımız arasında yer almaktadır. Frigo taşımacılık ile gıda ürünlerinin bozulmaması için belirlenmiş olan yasal dereceler, araçların içerisinde doğru olarak ayarlanır. Aynı zamanda frigo nakliye türü; soğuk taşımacılık, soğuk gıda taşımacılığı ve soğuk zincir taşıma olarak da bilinmektedir.

Avusturya nakliye ihtiyaçlarınızda frigo sistemine sahip araçlarımızda artı 18 ve eksi 26 derece aralığında gerekli olan dolap ayarları yapılır. Frigo taşımacılık sayesinde istediğiniz uzaklıktaki ülkelere gıdalarınızı herhangi bir bozulma durumu yaşamadan gönderme şansına sahipsiniz. Bu sayede marka değerinizi ve ticaret hacminizi her geçen gün daha çok arttırabilirsiniz. Frigo nakliye fiyatlarının da taşınacak ürünlere ve taşıma sürecinde uygulanacak ek tedbirlere göre değişiklik gösterebileceğini bilmelisiniz.

Avusturya Konteyner Nakliye

Avusturya konteyner nakliye pek çok marka için oldukça büyük bir önem arz etmektedir. Denizyolu öncelikli olmak üzere uluslararası alanda yüklü sayıda ürünü konteyner içinde teslim ediyor olmamız, maliyetlerin daha az olmasını sağlar. Konusunda yeterli tecrübeye sahip uzman kadromuz, bu konuda da sizlere gerekli yardımı gösteriyor. Denizyolu, karayolu ve demiryolu taşımacılığında rahatlıkla tercih edebileceğiniz Avusturya konteyner taşımacılığı ile elde edeceğiniz avantajları ise aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz:

 • Konteyner taşımacılığında kullanılan büyük boyuta sahip kasalar, oldukça kolay bir şekilde doldurulup boşaltılmaktadır.
 • Uzun ömürlü bir kullanıcı deneyimi sunmakta ve tekrar tekrar taşınma olanağına sahiptir.
 • Denizyolu ile gerçekleştirilen nakliye işlemleri, limanda bekleme süreleri ve maliyetleri azaltmaktadır.
 • Konteyner içerisine yerleştirdiğimiz tüm eşyalar dış etkenlere karşı tam koruma altında muhafaza edilir.
 • Farklı kategorideki ürünlerin bir arada herhangi bir sorun yaşanmadan taşınmalarını sağlar. Ayrıca bu sayede fazlasıyla alan tasarrufu da sağlanmış olur.
 • Eşyalar çok daha güvenilir bir şekilde taşınarak, alıcılarına teslim edilir.
 • Hava ile teması en aza indiği için ürünlerin bozulma ihtimali de ciddi oranda düşer.
 • Denizaşırı ülkelere yapılacak olan taşıma işlemleri arasında en az maliyete sahip olması sebebiyle son derece bütçe dostu bir uygulama olarak ön plana çıkar.

Yukarıda belirtilen bu faydalar, özellikle ihracat sektöründe yer edinmiş firmaların neden konteyner taşımacılığını tercih etmesi gerektiğini gösterir. Ayrıca Avusturya konteyner nakliye fiyatları için bizimle istediğiniz her an iletişime geçebilirsiniz.

Avusturya Demiryolu Nakliye

Avusturya demiryolu nakliye ihtiyacınızda da sizlere kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda demiryolu taşımacılığının tüm süreçlerinde gerekli bilgilendirmeleri yapıyor ve tüm çalışmaları eksiksiz bir şekilde uyguluyoruz. Avusturya nakliye kuralları çerçevesinde demiryolu için gerekli izinler ve belgeler tarafımızdan tamamlanmaktadır. Aynı zamanda bu taşıma şekliyle taşınabilecek her türlü malzemenizi belirlenen pek çok ülkeye götürmekteyiz.

Demiryolu nakliyesinde ürünlerin durumuna göre vagon türleri değişiklik göstermektedir. Bunlar arasında;

 • Canlı hayvan, gübre ve gıda malzemelerini kolaylıkla taşımak için kapalı vagonlar,
 • Tuğla ve demir gibi yapı ürünlerinin sorunsuz bir şekilde götürülmesi için yüksek kenarlı vagonlar,
 • Ağır yüklerin rahatça taşınması için platform vagon türleri bulunmaktadır.

Özel tip vagonlar, yan duvarlı kapalı türler ve dökme yük vagon çeşitleri de tercih edilenler arasında yer alır.

Demiryolu nakliye fiyatlarıysa çeşitli faktörlere bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Yüklerin miktarı ve çeşidi ile beraber kullanılacak vagon türünün özellikleri, giderlerin belirlenmesinde etkin bir rol oynamaktadır. Tam da bu noktada ihtiyacınıza uygun teslim şekilleri ve ücretlendirmeler için bize ulaşabilir ve detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Avusturya nakliye yöntemleri arasında en doğrusunu bulmak istiyorsanız, öncelikli olarak demiryolu taşımacılığında teslimat sürelerinin biraz uzun olduğunu bilmelisiniz. Bununla birlikte çok sayıda ve yüksek ağırlıkta olan mallarınız için rahatlıkla kullanabileceğiniz bir yöntem olduğunu da unutmamalısınız. Demiryolu taşımacılığının diğer avantajlarını ise aşağıda görerek inceleyebilirsiniz:

 • Demiryolu sefer süreleri genel olarak sabit şekildedir. Bu nedenle teslimat zamanları net olarak ifade edilebilir.
 • Aynı zaman içerisinde son derece fazla miktarda yük taşıma imkânına sahibiz.
 • Kötü hava koşullarının zorluklarında etkilenme oranı minimum düzeydedir
 • Hatalı işlem gerçekleştirme olasılığı da oldukça düşüktür
 • Taşımacılık maliyetleri göz önüne alındığında en uygun fiyatlı teslimat biçimidir.

Uluslararası demiryolu taşımacılığı için bahsedilen tüm bu avantajlar, tercih edilmesinde kritik bir öneme sahiptir. Bizlerde demiryolu nakliyesini siz değerli müşterilerimize tavsiye etmekteyiz. Hizmet şartlarını öğrenmek ve hemen avantajlarımızdan yararlanmaya başlamak için vakit kaybetmeden bizimle iletişim kurmalısınız. Böylece benzersiz bir nakliye deneyimi yaşama fırsatını kaçırmamış olursunuz.

Avusturya Havayolu Nakliye

Avusturya havayolu nakliye ile yüklerinizin son derece pratik bir şekilde taşınması sayesinde zamandan ciddi oranda tasarruf sağlarsınız. Hızlı bir teslimat süreci için sıklıkla tercih edilen havayolu ulaşımını ekibimizle beraber sizler için çok daha kolay hale getiriyoruz. Bu alandaki ihtiyaçlarınızın giderilmesi için gerekli yönlendirme ve bilgilendirmeler ise tarafımızdan yapılmaktadır. Aynı zamanda Avusturya nakliye aşamalarında cazip fiyatlar ve kusursuz uygulamalar için bizi tercih edebilirsiniz.

Havayolu taşımacılığının merak edilen faydaları arasında aşağıdaki özellikleri bulabilirsiniz:

 • Dünya çapında her noktaya transfer işlemi gerçekleştirilmektedir.
 • Transfer süreleri oldukça kısa biçimdedir. Hassas ve bozulma niteliği olan ürün ve eşyalar için bu yöntem, kullanıcılarımıza büyük avantaj sağlar.
 • Gümrükte gerekli olan işlemler daha kısa sürede tamamlanmaktadır.
 • Kaza ve arıza durumları en az yaşanan nakliyedir.

Havayolu nakliye belirtilen bu avantajları sizlere sunarken aynı zamanda hizmetlerini çeşitli gruplara ayırmaktadır. Bu gruplar; genel kargo, özel kargo ve tehlikeli madde taşımacılığı olarak sınıflandırılmıştır. Genel kargo ile hassasiyeti bulunmayan tüm ürün ve eşyalarınızı taşıyoruz. Özel kargoda ise özel izinlere ve ekstra özene ihtiyaç duyulanlar taşınıyor. Tehlikeli madde taşımacılığındaysa adından da anlaşılabileceği gibi yüksek hassasiyet içeren yanıcı, patlayıcı ve kimyasal içeriğe sahip kargolar götürülür.

Venüs Lojistik ailesi olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirket politikamız ışığında, kargolarınızın türüne göre ihtiyaç duyulan taşımacılık hizmetini sizlere sunuyoruz. Nakliye sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz aracılığıyla her türlü sorununuza hızlı çözümler buluyoruz.

Avusturya Nakliye Firmaları

Avusturya nakliye firmaları özellikle ülkeler arası taşımacılık işlemleri için büyük öneme sahiptir. Bu noktada verdiğimiz hizmetlerle şirketler arasından ön plana çıkarak, beklentilerinizi kolaylıkla karşılamaya devam ediyoruz. Avusturya karayolu nakliye firmaları arayışlarınızda verimli uygulamalarımız sayesinde tercih edilme oranımızı arttırmayı da sürdürüyoruz. Siz de karayolu ve diğer hizmet seçeneklerimizden yararlanmak için bizimle irtibata geçin.

Avusturya lojistik firmaları içerisinde fazlasıyla önem verdiğimiz noktalardan biri müşteri ilişkileridir. Tamamen müşteri odaklı yaklaşımlar sergileyerek, işlemlerinizi güvenli biçimde yerine getirmeyi amaçlıyoruz. Avusturya çalışan lojistik firmaları bünyesinde varlığımızı devam ettirebilmek hedefiyle tüm personelimizin gerekli eğitimleri almalarını sağlıyoruz. Böylelikle ilk iletişime geçtiğiniz andan başlayarak teslimatın sağlanmasına kadar geçen süreçlerin tamamında memnun kalma oranınız doğal olarak artacaktır.

Avusturya ya giden tır firmaları arasından tercih yapma noktasında zorluk yaşıyorsanız, araç kalitesine mutlaka dikkat etmelisiniz. Son model tır filomuzla birlikte gönderilerinizi taşıdığımızı bilmelisiniz. Aynı zamanda periyodik olarak araç bakım işlemlerini de yaparak, en ufak bir risk bile almıyoruz. Avusturya’ya çalışan nakliye firmaları için seçim aşamasında ülkelerin yasal prosedürlerine hâkim olunması da gerekir. Tüm hukuki işlemleri çok iyi bilerek yerine getirmemiz, olası sorunları ortadan kaldırır.

Avusturya Türkiye nakliye firmaları içerisinde yerimizi her geçen gün sağlamlaştırıyoruz. İki ülke arasında tüm nakliye çalışmalarımızı aksatmadan sürdürüyoruz. Avusturya çalışan nakliyeciler olarak sorunsuz bir şekilde gönderilerinizi adreslerine ulaştırmanın ve gereksinimlerinizi karşılamanın haklı gururunu yaşıyoruz. Siz de sunduğumuz ayrıcalıklardan yararlanmak için bizi tercih etmelisiniz.

Avusturya nakliye yapan firmalar tarafından verilen hizmetler esnasında sorun yaşanması halinde taşıyıcı işletmenin nasıl davrandığına dair ayrıntılara kesinlikle göz atmalısınız. Her ne kadar gerekli güvenlik önlemleri alınıyor ve kurallara harfiyen uyuluyor olsa da tüm ihtimalleri göz önünde bulundurduğumuzdan emin olabilirsiniz. Avusturya nakliye hizmetlerimizle olası problemlere karşı en doğru çözüm yolunu bularak, hiçbir sorunla muhatap olmamanızı hedefliyoruz.

Avusturya çalışan nakliye firmaları aracılığıyla hizmet alırken ürünlerinize gözü gibi bakacak adreslere yönelmeniz gerekir. Yüklemeden istiflemeye, taşımadan teslimata kadar gerekli çalışmaların tamamını büyük bir hassasiyetle tamamlıyoruz. Böylece herhangi bir hasara neden olmadan kusursuz bir taşıma gerçekleştiriyoruz. Bununla beraber Türkiye Avusturya nakliye firmaları kategorisinde çalışmalarımız sonucu yarattığımız farkla ismimizi daha üst sıralara yazdırarak zorlu yolları aşıyoruz.

Avusturya’ya nakliye yapan firmalar ailesine katıldığımız ilk günden beri aynı heyecanla tüm taşımacılık işlemlerini hakkıyla tamamlamayı hedefliyoruz. Aynı zamanda Avusturya İstanbul nakliye ve pek çok farklı şehirden başladığımız çalışmalarımızı belirttiğimiz süre içerisinde tamamlıyoruz. Böylelikle en kaliteli hizmetten yararlanma fırsatını sunuyoruz. Ticari veya bireysel gönderilerinizde Avusturya nakliye uygulamalarımızdan dilediğiniz zaman faydalanabilirsiniz.

Avusturya Nakliye Fiyatları

Türkiye Avusturya nakliye fiyatları birçok etkene bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Teslimatların yapılacağı ülke, taşınacak malların miktarları ve ağırlıkları ile beraber ürünlerin kategorileri de fazlasıyla önem taşımaktadır. Aynı zamanda tercih edilecek nakliyat türü de fiyatların belirlenmesi noktasında son derece etkili olur. Örneğin, denizaşırı bir ülkeye yapılmak istenen taşıma işleminde çok sayıda ürün teslimatı yapılacaksa bu noktada konteyner taşımacılığını tercih ederek maliyetleri azaltma şansına sahipsiniz. Ancak aynı yoğunluktaki eşyanın hava yoluyla gönderilmesini isterseniz, nispeten daha pahalı olabileceğini de bilmelisiniz.

Firmalarınızın ticari ilişkileri kapsamında Avusturya’ya gönderim sağlayacaksanız, Türkiye Avusturya TIR nakliye fiyatları için bilgi sahibi olmanız gerekecektir. Teslimat sonrasında herhangi bir sürprizle karşılaşmamak için bizleri istediğiniz zaman arayabilir ve en avantajlı fiyat tekliflerini alabilirsiniz. Bu sayede gönül rahatlığıyla nakliye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Avusturya nakliye fiyatları ülkemizdeki döviz kurlarında meydana gelen değişikliklerden de etkilenmektedir. Çeşitli giderlerin karşılanması amacıyla ücret artışlarının meydana gelmesi son derece olağan bir durumdur. Yine bu değişikliklere bağlı olarak Avusturya navlun fiyatları için de belirli artışlar olabilmektedir. Avusturya nakliye ücretleri hakkında bilgi almak isterseniz, müşteri temsilcilerimiz sizlere hızlıca yardımcı olacaktır. Ayrıca hangi nakliye türünden faydalanmanız gerektiğini de bizlere danışabilirsiniz. Böylece baştan sona tüm nakliye aşamalarında yaşayacağınız deneyimle çok daha keyifli olacaksınız.