Yurtiçi ve Yurtdışı Uluslararası Nakliye

Mersin - İstanbul - Bursa - Konya - Hatay - Gaziantep 0 (216) 475 1048 info@venuslojistik.com

Aksaray Nakliye ve Taşımacılık Firması 2024 | Venüs Lojistik

Aksaray nakliye hizmetleri

Aksaray Nakliye

Aksaray Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

Firmamız nakliye sektöründeki deneyimleri ve uzman kadrosuyla Aksaray’ın tüm bölgelerinde hizmetinizdedir. Gerçekleştirilmesini istediğiniz yük nakliyelerinin kaliteli, hızlı ve güvenli bir şekilde taşınması adına tüm gücümüzle çalışmaktayız. Ticari faaliyetlerinizin hızlı süreçler eşliğinde tamamlanabilmesi için sizleri kusursuz nakliye hizmetlerimizle tanışmaya davet ediyoruz. Elde edeceğiniz avantajlar ile beklentilerinizin karşılanmasını keyifle seyredeceksiniz.

Aksaray Taşımacılık Hizmetleri

Her geçen gün sektörde hep daha ilerilere adım atmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyeti bizler için olmazsa olmaz durumdadır. Sunmuş olduğumuz son derece kaliteli;

 • Komple taşımacılık
 • Parsiyel ve proje taşımacılığı
 • Karayolu ve havayolu nakliye
 • Konteyner ve denizyolu nakliye
 • Yurt içi ve uluslararası nakliye

Aksaray nakliye hizmetlerimizin tamamını ihtiyaçlarınıza en çabuk şekilde cevap verebilmek adına geliştirmeye ve uygulamaya devam etmekteyiz.

Aksaray Yurt İçi Nakliye

Aksaray’ın tüm ilçelerinden başlattığımız Aksaray nakliye hizmetlerimizle ülkemizin illerinde bulunan tüm ilçelerine ivedilikle ulaşmaktayız. Türkiye’nin tüm bölgelerine uzanan hizmet ağımızla hiçbir faaliyetinizi kesintiye uğratmıyoruz. Tüm hizmet kapasitemizi ve müşteri odaklı yaklaşımlarımızı ülkemizin her bir noktasına aynı hassasiyeti gözeterek götürüyoruz. Ülke çapında ulaşılmadık tek bir adres bile bırakmıyoruz.

Aksaray Mersin Arası Nakliye

Aksaray’a bağlı olan;

 • Gülağaç
 • Ortaköy
 • Eskil
 • Güzelyurt
 • Ağaçören
 • Sultanhanı
 • Sarıyahşi

İlçelerinin tamamından gönderileriniz teslim alıyoruz. Yaklaşık olarak 272 kilometre mesafe sonucunda Mersin’de bulunan tüm ilçelere yakın veya uzak demeden bütün lokasyonlara ürünlerinizi teslim ediyoruz. Tarafımıza ulaştığınız ilk anda başlattığımız iş planlamamız sayesinde gayet kısa süreler içerisinde hizmetlerimizi tamamlıyoruz.

Aksaray Konya Arası Nakliye

İş planlamamızın etkili olmasıyla birlikte Aksaray’dan belirttiğiniz tüm bölgelerden teslim aldığımız yüklerinizi Konya sınırları içerisindeki istediğiniz adrese ortalama 150 kilometrelik bir mesafeyi giderek teslim ediyoruz. İşinin ehli ve yol bilgileri son derece yüksek seviyede olan şoförlerimiz aracılığıyla takip ettiğimiz güzergâhlarla işlemlerinizi bir an önce tamamlıyoruz. Hızımızın yanında ürünlerinizin hiçbir aşamada hasar almaması adına kaliteden asla ödün vermiyoruz.

Aksaray İstanbul Arası Nakliye

Aksaray nakliye ihtiyaçlarınız için çıkış yaptığımız tüm ilçe noktalarından İstanbul’a tüm tedbirlerimizi alarak ulaşım sağlıyoruz. Ortalama 670 kilometre mesafe katederek ulaştığımız İstanbul’un tüm ilçelerine kolay bir biçimde teslimat gerçekleştiriyoruz. İstanbul’un tüm alanlarda sahip olduğu yoğunlukları zaman planlaması vasıtasıyla bertaraf ediyoruz. Üst seviye uygulamalarımız neticesinde Boğaz’ın iki yakasını bir araya getiriyoruz.

Aksaray Adana Arası Nakliye

Adana’nın Ceyhan, Çukurova, Pozantı, Seyhan, Tufanbeyli gibi tüm ilçelerine ürünlerinizi teslim ediyoruz. Aksaray merkez ve diğer tüm ilçelerden teslim edebileceğiniz ürünleri özenle adreslerine ulaştırmak için yola çıkarıyoruz. 263 kilometrelik bir mesafe giderek sürdürdüğümüz nakliye faaliyetlerimizin her aşamasında merakınızı gidermek ve sorunsuz hizmetin devam ettiğine dair detayları dilediğiniz anda ileterek gönderilerinizi takip edebilme özelliğini sizlere sunuyoruz.

Aksaray Antalya Arası Nakliye

Özellikle turizm alanındaki yaşadığı yoğunlukla göze çarpan Antalya’ya yaklaşık 420 kilometre sonunda ulaşıyoruz. Aksaray ve Antalya’nın tüm ilçelerini kapsayan teslimat yapabilme özelliğimizle işlerinizi oldukça kolaylaştırıyoruz. Teslimat öncesi ve sırasında ürünlerinizin, şoförlerimizin ve diğer insanların güvenliği için tüm tedbirlerimizi sürecin her bölümünde sürdürüyoruz. Tedbirlerimizin etkinliği sayesinde sorunsuz sürdürülebilir hizmetlerimizi aksaklığa uğramadan tamamlıyoruz.

Aksaray İskenderun Arası Nakliye

Aksaray ve İskenderun arasındaki ortalama 387 kilometre olan mesafeyi tedbirlerimizin ışığında sorunsuz bir şekilde ilerletiyoruz. Aksaray ve İskenderun’un sınırları içindeki tüm ilçelere zamanında yetişebilmek için araçlarımızın bakımını ihmal etmiyoruz. Kontrol ve bakım noktasında en ufak bir sorunu bile göz ardı etmiyoruz. Hassasiyetle sağladığımız tüm kontroller sayesinde belirttiğiniz saatlerde teslimatlarınızı sağlıyoruz.

Aksaray Ankara Arası Nakliye

237 kilometre mesafeyi tamamlayarak ulaştığımız Ankara’da tüm ilçelere aynı kalitede hizmetle varıyoruz. Aksaray’ın her bölgesinden ürün alma noktasındaki özelliğimiz sayesinde başkentimiz ile olan bağlantıyı güçlendirmeye devam ediyoruz. Sektörümüzde yaşanan gelişmeleri ve yenilikleri vakit kaybetmeden uygulamalarımıza ekleyerek süreçlerimizi daha fazla kaliteli hale getirmenin yollarını her zaman araştırıyoruz.

Aksaray Bursa Arası Nakliye

Aksaray’ın istediğiniz ilçesinden teslim aldığımız ürünlerinizle yollara düşmekteyiz. Yaklaşık olarak 547 kilometre mesafeyi tamamlayıp Bursa iline ulaşmaktayız. Hangi ilçeye teslimat istediyseniz o ilçeye güvenli bir nakliye hizmeti ulaştırmaktayız. Her ne kadar tedbirlerimizi aksatmasak bile her ihtimali düşünerek ürünlerinizi güvencemiz altında sigorta kapsamına almaktayız.

Aksaray İzmir Arası Nakliye

Ortalama 689 kilometre mesafenin bitimiyle İzmir’e ulaşmaktayız. İzmir’in tüm ilçelerine ulaştırdığımız nakliye hizmetlerimizi Aksaray’ın her ilçesindeki çıkış noktalarımızdan başlatmaktayız. Nakliye süreçlerimizde personelimizin eğitim seviyeleri oldukça etkili olmaktadır. Başta iş sağlığı ve güvenliği olmak üzere gerekli tüm eğitimleri sağladığımız çalışanlarımız sayesinde bütün süreçlerimiz sağlıklı bir şekilde devam etmektedir.

karayolu demiryolu havayolu blog

Aksaray Uluslararası Nakliye

Nakliye hizmetlerimizi sadece yurt içi olarak sınırlı tutmamaktayız. Uluslararası profesyonel nakliye hizmetine ihtiyacınız olduğu zamanda sizlerin yanındayız.

Gibi pek çok ülkeye teslimatlarınızı aynen yurt içi hizmetlerimizde olduğu gibi büyük bir özveri ile tamamlamaktayız. Aksaray uluslararası nakliye gereksinimleriniz için gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz.

Aksaray Proje Taşımacılığı

Normal ölçülerin çok üstünde ve ağırlıkta olan ürünlerin taşınması için proje taşımacılığı yöntemi kullanılmaktadır. Aksaray proje taşımacılığı uygulamasını hakkıyla yerine getirebilmek adına özel ekipman ve özel araçlarımızı hazır bulundurmaktayız. Aksaray nakliye hizmetleri kapsamından taşınması ekstra hassasiyet gerektiren bu tarzda gönderilerinizi güvenle gideceği adreslere ulaştırmak için son derece özenle hareket etmekteyiz.

Aksaray Parsiyel Nakliye

Aksaray parsiyel nakliye hizmetlerimiz sayesinde az sayıdaki ürünlerinizin daha düşük maliyetlerle taşınmasına olanak sağlanmaktadır. Birleştirilmesinde herhangi bir sakınca bulunmayan birden fazla müşterimizin ürünleri arasında yapılan bir araya getirme işlemi ekstra düşük bütçelerle işlemlerinizin tamamlanmasına yardımcı olmaktadır. Her işlemimize gösterdiğimiz hassasiyet, özellikle birleştirme işlemlerinde çok daha fazla şekilde önem arz etmektedir.

Aksaray Frigo Nakliye

Eksi 26 derece ile artı 18 derece arasında soğutucuları bulunan araçlarımızla frigo nakliye işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Aksaray frigo nakliye seçeneğimiz özellikle soğuk zincirdeki ürünlerin zarar görmemesi adına tercih edilmektedir. Olması gereken derecelerin ayarlanması ile birlikte hiçbir ürününüz hasar almadan bizlere teslim etmiş olduğunuz şekilde alıcılarına ulaştırılmaktadır.

 Aksaray Konteyner Nakliye

Denizyolu nakliye olarak da söylenebilen konteyner nakliye seçimiyle ürünlerinizin denizyolu kullanılarak gemiler aracılığıyla teslim edilmesini talep edebilmektesiniz. Diğer nakliye türleri ile entegre edilerek sağladığımız Aksaray konteyner nakliye ile ticari faaliyetlerinizin aksama yaşanmadan devam etmesini sağlamaktayız. Ölçüleri ürünlerin durumuna göre belirlenen konteynerlerin en uyumlu gemiler aracılığıyla teslimi için daima hizmetinizdeyiz.

Aksaray Nakliyeciler Sitesi

Teslimatların zaman kaybına maruz kalmadan başlayabilmesi için araçların kolay bir şekilde çıkış yapması önemlidir. Aksaray nakliyeciler sitesi tüm Aksaray ilçelerini kapsayan hizmetlerimize başlama aşamasında ciddi şekilde yarar sağlamaktadır.

Aksaray Nakliye Firmaları

Müşteri odaklı bir yaklaşım hizmet sektöründe çok kıymetlidir. Aksaray nakliye firmaları arasından bizleri yukarılara tırmandıran işimize verdiğimiz önem, kaliteli hizmetlerin kolaylıkla erişilebilir seviyelerde tutulması ve müşteri memnuniyetinin hep yükselmesinin amaçlanmasıdır. Bu durumların üzerine bir de uygun fiyat politikası eklenmesi müşterilerimiz için daha cazip hale gelmektedir.

Aksaray Nakliye Fiyatları

Aksaray nakliye hizmetlerimizin fiyatlarını belirlerken ulaşılabilir seviyelerde olmaya dikkat ediyoruz. Birçok etken neticesinde belirlenen fiyatları mümkün olduğu kadar aşağı seviyelerde tutmaya çalışıyoruz. Aksaray nakliye fiyatları ürünlerin taşınacağı mesafe, yakıt giderleri, ürünlerin durum ve boyutları, gümrük giderleri, seçilen nakliye yöntemi gibi etkenler sonucunda belli olmaktadır. Bizleri tercih ederek her anlamda avantaj sağlamanız için var gücümüzle çalışmaktayız.

✅ AKSARAY-MERSİN 00.15 TL
✅ AKSARAY-GAZİANTEP 00.45 TL
✅ AKSARAY- ANKARA 00.10 TL
✅ AKSARAY-İSTANBUL 00.13 TLAksaray Hakkında

Aksaray, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde, kısmen Konya Havzası’nda ve kısmen Kapadokya’da yer alan, merkezi Aksaray kenti olan ildir. Daha öncesinde il iken 1933’te ilçe yapılmış ve 15 Haziran 1989 tarih ve 3578 sayılı yasa ile Niğde’den ayrılarak yeniden il olmuştur. Niğde’nin kuzeybatısında, Konya’nın doğusunda, Ankara’nın güneydoğusunda yer almaktadır. 429.069 nüfusa (2021) ve 7.659 km² yüz ölçümüne sahiptir.
2021 yılında TÜİK verilerine göre merkez ilçeyle beraber 8 İlçe, 22 belediye, bu belediyelerde 157 mahalle ve ayrıca 175 köyü vardır.