Transit Nakliye

Herhangi bir nakliyatın gönderimini yaparken üçüncü bir ülke üzerinden geçirilerek teslim edilmesi transit nakliye olarak adlandırılmaktadır. Yük taşıma hizmetleri arasında önemli bir yere sahip olan transit nakliyenin ekonomiye büyük katkısı bulunmaktadır. Uluslararası transit taşımacılıkta gümrükleme kurallarına uyarak güvenilir bir şekilde gönderimler sağlanan Venüs Lojistik, taşıma sürecini baştan sona takip etmekte ve kontrolü altında tutmaktadır. Bu sayede yaşanan herhangi bir aksaklığa hızlı şekilde müdahale edilebilmekte ve müşterilerin mağdur olmasının önüne geçilmektedir.

Ülkemizin mevcut konumu itibariyle Türkiye transit nakliye gönderimleri büyük önem taşımaktadır. Türkiye, konum olarak stratejik bir noktada bulunmaktadır. Bu nedenle Ortadoğu ve Balkan ülkelerine yapılan transit taşımacılık işlemleri Türkiye üzerinden gerçekleşmektedir. Bu da ülkemizi oldukça güçlü bir ekonomik pazar haline getirmektedir.

Profesyonel Transit Nakliye Hizmeti

Karayolu, denizyolu ve havayolu ile gerçekleştirdiğimiz transit nakliye hizmetimiz, tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre uyarlanmıştır. İhtiyaçlara uygun bu taşımacılık işlemleri; güvenli depolama ve yakından takip sayesinde, herhangi bir zarara uğramadan en kısa sürede gerçekleştirilir. 1959’da Cenevre’de imzalanan Tır Sözleşmesi ile ülkeler arası transit taşımacılık daha kapsamlı bir düzeye ulaşmıştır. Ticareti yasak olan tüm malları engelleyerek yasal mevzuatlara uygun olarak çalışan Venüs Lojistik, bu anlamda müşterilerine güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Eğitimli uzmanlarımız ve modern ekipmanlarımız ile tüm mallarınızı en iyi şekilde koruyarak gönderimlerini sağlamaktayız. Taşımacılık hakkında anlık bilgi sağlayan firmamız, mal takibi konusunda da öncü haline gelmiştir. Özel filolarımız ve rekabetçi fiyatlarımız ile transit nakliye alanında başarılara imza atmaya devam etmekteyiz. 

Sektöründe tercih edilen bir nakliye firması olarak tüm müşterilerimizin taşımacılık maliyetlerini düzenler ve onlar için en kazançlı şekilde yüklerinin gönderimini sağlamarız. Böylece güçlü bir ortaklık ağı çerçevesinde devamlı olarak çalışma imkânı bulmaktayız. Ayrıca firmamız, çalıştığı müşterilerinden aldığı geribildirimler ve teknolojik gelişmeler ışığında hareket ederek sürekli kendisini yenilemektedir.

Tüm nakliyat işlerinde olduğu gibi transite nakliye hizmetlerinde de profesyonellik önemli bir husustur. Bu durumun farkında olan bir firma olarak profesyonel ekip ve ekipmanlar ile sizlerin hizmetinizdeyiz.