Uluslararası Karayolu Nakliye

 

Uluslar Arası Karayolu Taşımacılığı

Uluslararası karayolu taşımacılığı şirket ve firmaların ürettikleri ürün ve hizmetlerin başka ülkelere pazarlanması için oldukça büyük bir öneme sahiptir. Özellikle ürünlerin güvenli ve kaliteli bir şekilde belirtilen ülkeye taşımacılığının yapılması hayati önem taşıyor. Bu konuda uzun yıllar hizmet veren Venüs Lojistik Uluslar Arası Taşımacılık firması şirket ve firmaların ürün ve hizmetlerini uluslararası taşımacılık sektöründeki kaliteli hizmeti ile yerine getiriyor. Ürünlerin ambalajlanması ve taşımaya hazır hale getirilmesi şirket tarafından yerine getirilerek kaliteli taşımacılık için tüm şartlar yerine getiriliyor. Uluslararası taşımacılık sisteminde en önemli özelliklerin başında taşınacak olan ürün ve hizmetlerin taşıma yapılacak ülkenin gümrük kurallarına uygunluk göstermesidir.

 Uluslar Arası Karayolu Taşımacılığında Kapıdan Kapıya Teslimat

Şirketin sunmuş olduğu en büyük imkanlardan bir tanesi de ülkemizdeki şirket ve firmalar ile yurt dışında bulunan şirket ve firmalara ait ürün ve hizmetlerin kapıdan kapıya teslimatlarını sağlayarak ihracat ve ithalat işlemlerini kaliteli bir şekilde yerine getirmesidir. Özellikle uluslararası karayolu taşımacılığı işlemlerinde kullanılan araçların tüm standartlara uygun olarak hizmet vermesi taşımacılık sektöründeki kalitesini ortaya koyuyor. Araçların takip sistemi ile sürekli olarak takip edilmesi ve yola çıkan araçların varış süresi gibi önemli bilgiler şirket ve firmalara bildiriliyor. Şirket ve firmalar ürün ve hizmetlerinin taşınması esnasında takip sistemi ile araçları takip edebilmeleri de taşımacılık sektöründe sunulan en önemli özelliklerden ve hizmetlerden birisi olarak ön plana çıkıyor.

 Ürün Teslimi ve Bildirim

Firmanın ithalat ve ihraç işlemlerindeki taşıma rolünde sunmuş olduğu en önemli hizmetlerden birisi de ürün ve hizmetlerin teslimatı sonrasında ilgili firmalara gerekli bilgilerin anlık olarak iletilmesidir. Firmalar bu bildirimler ile birlikte ürün ve hizmetlerinin zamanında teslim edildiğine dair bilgi sahibi olabiliyorlar. Oluşabilecek herhangi bir yasal prosedür esnasında da anlık çözüm gibi etkiler nedeni ile oldukça önemli bir etkiye neden oluyor. Şirketin ürün ve hizmetlerin yurt dışına çıkışı esnasında gerekli olan gümrük harçlarının ödeme ve gerekli prosedürleri yerine getirme gibi birçok gereksinimi yerine getirmesi gibi özelliği sayesinde şirket ve firmalara büyük destek oluyor.