28.08
2018

Uluslararası Kargo Taşımacılığı

Uluslararası Kargo Taşımacılığı
Kargo, kelime olarak “yük” anlamı taşımaktadır. Kargo taşımacılığı ise; bir malın bir yerden alınıp bir başka yere taşınması olarak açıklanabilir. Hava, deniz ve kara yolu ile yapılan kargo taşımacılığında tüm bilgiler kayıt altına alınarak güven içinde saklanmaktadır. Venüs Lojistik, müşterilerinin istekleri doğrultusunda uluslararası kargo taşımacılığı hizmetlerinde de profesyonel çözümler üretmektedir.
Hızlı ve zamanında teslimat ile müşterilerinin güvenini kazanan Venüs Lojistik, sektöre kattığı değer ile büyüme hedeflerini sürekli olarak gerçekleştirmektedir. Bu anlamda tüm kargolarınız firmamız çalışanları tarafından büyük bir hassasiyet ile paketlenerek koruma altına alınmaktadır. Türk Cumhuriyetlerine, Orta Doğuya ve Balkanlara yapılan gönderimler ile çalışma alanını genişleten firmamız, uluslararası kargo taşımacılığında öncü bir firma olmayı hedeflemektedir. Tüm bunların yanında sektörünü tanınan ve bilinen bir taşımacılık firması olarak, küreselleşen dünyada ekonomi ağının bir parçası olan kargo taşımacılığını ülkemiz adına en üst seviyeye taşımayı hedeflemekteyiz.
Uluslararası Kargo Taşımacılığında Müşteri Memnuniyeti
Taşınabilecek tüm ürünleri güvenle depolayarak alıcıya ulaştırdığımız sistemlerimiz ile kalite ve maliyet açısından müşterilerimiz için en uygun olanını belirliyoruz. Dünyadaki finansal pazarda yerimizi alabilmek için daha çok çalıştığımız şu günlerde, ülkemiz adına sağladığımız iş gücü ve döviz getirisiyle tüm sektöre yayılmaktayız.
Müşterilerine eşit davranarak hızlı kargo gönderimi ile ticaret trafiğini arttıran taşımacılık firmamız, sektöründe kendini ispatlamıştır. İster küçük ister büyük olsun fark etmez, uluslararası taşımacılığını yaptığımız tüm kargo gönderimlerimizi baştan sona takip ederek adrese güvenle teslim edilmesini sağlıyoruz. Bunların yanında yasal olarak tüm mevzuatları uygulamakta ve kanuna aykırı tüm faaliyetleri engellemekteyiz.
Verimli iş gücümüz sayesinde verdiğimiz sözleri yerine getirerek ihtiyaçlarınızı tam zamanında gidermekteyiz. İdari prosedürleri yerine getirmek için iç denetim mekanizması kurarak hiçbir açık bırakmıyoruz. Hizmetten ödün vermeyerek sürekli olarak sizin için çalıştığımız uluslararası kargo taşımacılığı hizmetimizde, tüm teknik bilgi ve detayları düzenleyerek müşterilerimize kusursuz bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Markamız, lojistik ve gümrük faaliyetlerinde profesyonel olan personeli ile birlikte çalışmalarına hızla devam etmektedir. Eğer siz de taşınacak olan mallarınızı güvenilir ellere teslim etmek ve sorunsuz bir kargo taşımacılığı süreci yaşamak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Leave your comment

Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.
Please enter comment.