24.08
2018

Yurtiçi Nakliyat

Yurt İçi Nakliyat

Yurt içi nakliyat hizmetleri; taşınacak malın bir ilden farklı bir ile güvenilir ve hızlı şekilde gönderilebilmesi için oldukça önemlidir. Firmamız, sektöründe edindiği tecrübeler ile kaliteli ve hızlı bir nakliye hizmeti sunmaktadır. Müşterilerimiz tarafından yapılan tüm gönderimler, yine müşterilerimizin istekleri doğrultusunda belirlenir ve tamamen gizlilik esasına göre gerçekleştirilir. 

Yurt içi gönderimleriniz için bizi tercih etmeniz durumunda firma olarak en uygun fiyat seçeneklerini sunmaktayız. Bunların yanında sadece bir nakliyat firması olmayan Venüs Lojistik, aynı zamanda kültürel değerlere bağlı kalarak mevcut konumunu güçlendirmektedir. Her gün gönderilen onlarca siparişi anında hazırlayarak müşterilerinin zamandan tasarruf etmesini sağlayan firmamız, tercih edilen bir nakliye firması olmanın bilinciyle kendisini geliştirmeye devam etmektedir.

Kaliteli ve Güvenilir Yurt İçi Nakliye Hizmetleri

Kaliteden ödün vermeden çizdiği sınırları belli eden kuruluşumuz, ihtiyaçlarınız için en uygun hizmeti sunmak adına her zaman yanınızdadır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile hareket eden firmamız, bu anlamda gönderilerinize titizlikle yaklaşmaktadır. Yurt içi nakliyat hizmeti dâhilinde gönderimini yapacağınız ürünleri doğru şekilde paketler ve araçlarımıza yükleriz. Yine gönderimini yaptığınız taşınırları araç içerisinde de güvenle saklar ve teslim edilecekleri adrese herhangi bir zarar görmeden ulaştırılabilmeleri için azami çaba sarf ederiz.

Çözüm Odaklı Hizmet Anlayışı

Parsiyel olarak veya proje gönderimlerinizi en kısa sürede depolayıp hazırlayıp gönderimini sağlamaktayız. Yine taşımacılık sektöründe tüm fırsatları en ufak detayına kadar düzenleyip müşterilerimize sunarız. Müşterilerimize düşen ise ihtiyaçlarını belirtmek ve firmamıza sunmaktadır. Sektöründe tercih edilen bir firma olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun çözümü sunarak karşılamaktayız.

Yurt içi nakliyat süreci boyunca müşterilerine güven veren Venüs Lojistik, nakliyat alanında aranan bir firma haline gelmiştir. Bunun bilincinde olarak sektördeki gelişmeleri takip etmekte ve bu gelişmeleri ekipmanlarımıza ve hizmetlerimize yansıtmaktayız. İçinde bulunduğumuz dönemde güvenilir ve müşterilerinin haklarını koruyan bir nakliye firması bulmak oldukça zordur. Siz de yurt için gönderileriniz için güvenebileceğiniz bir nakliyat firması arıyorsanız, firmamız ile irtibata geçebilir; hızlı, kaliteli ve güvenilir bir hizmet almanın keyfini yaşayabilirsiniz.

 

 

23.08
2018

Uluslararası Sigortalı Taşımacılık

Uluslararası Sigortalı Taşımacılık

Uluslararası taşımacılık; ülkeler arasında karayolu, deniz yolu, demir yolu ya da havayolu ile gerçekleştirilen taşımacılık hizmetine verilen addır. Günümüzde bu hizmeti sunan pek çok firma bulunmaktadır. Ancak taşınan malların müşterileri mağdur etmeyecek, güvenilir bir şekilde taşınabilmesi için sigortalanmaları önem taşımaktadır. Bu anlamda tüm taşınır mallarınızı garanti altına alan Venüs Lojistik ile gözünüz arkada kalmayacak. Uluslararası sigortalı taşımacılık için firmamızı tercih ettiğiniz takdirde, istediğiniz ürünün sigortalı şekilde yerine iletilmesini sağlayabilirsiniz.

Sigortalı taşımacılık anlamında kalitesini ve güvenini ortaya koyan firmamız, hiçbir şekilde müşterisini mağdur etmemektedir. Çünkü taşınan her ürünü sigortalayarak güvencesi altına almaktadır. Emanet ettiğiniz malların aynı zamanda bir değer olduğunu varsayarak koruyan bir firma olarak, taşımacılık işlemlerinin tamamını baştan sona takip etmekte ve yaşanan sorunlara kısa sürede müdahale etmekteyiz.

Doğacak tüm sorunları makul şartlarda üstlenen firmamız, her zaman ihtiyaçlarınıza yönelik hizmetler sunmaktadır. Uzman çalışanlarımız tarafından tüm mallarınız güvenle paketlenerek araçlarımıza yüklenmektedir. Taşınan malın değeri neyse bir hasar durumunda karşılayan Venüs Lojistik, uluslararası sigortalı taşımacılık alanında dev bir adım atmıştır. Ayrıca tüm kuruluşlarımızla beraber yurt dışı gümrükleme aşamasında da daima yanınızdayız. 

Uluslararası Sigortalı Taşımacılıkta Güvenilir Adres

Şirketlerin taşımacılık konusunda en hassas davrandıkları konu, taşıdıkları mallara herhangi bir zararın gelmemesidir. Venüs lojistik uluslararası sigortalı taşımacılık hizmeti ile tüm endişeleriniz son bulacaktır. Taşınan mallar için yapılan sigorta, malın veya malların başına gelebilecek tüm tehlikeleri kapsamaktadır. Bu anlamda uluslararası sigortacılığı güvenle tercih edebilirsiniz. 

Taşımacılık hizmeti sunan firmamız, yükün paketlenmesinden teslimatına kadar her aşamada yanınızdadır. Bunun yanında oluşabilecek her türlü aksiliğe karşı sizi korumaktadır. Yine sigortalı taşımacılık hizmetimiz ile sizi gereksiz yükümlülüklerden kurtarmaktayız. Böylece işlerinizin arasında bir de malınızı düşünmek zorunda kalmazsınız. 

Günümüzde hemen her sektörde gerek duyulan sigorta işlemi, taşımacılık sektöründe gerçekleştirilen işlemlerin de ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Siz de işinde uzman ve güvenilir bir taşıma şirketi ile çalışmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir, taşınacak olan mallarınızın sigortalı şekilde yerine iletilmesini sağlayabilirsiniz. Size ise kaliteli bir taşımacılık hizmeti almanın keyfini yaşamak kalır.

21.08
2018

ithalat ve ihracat nakliye

İthalat İhracat ve Nakliye

30 yılı aşkın süredir müşterilerine hizmet sunan,  ithalat, ihracat ve nakliye sektöründe güvenilir bir firma olmayı kendisine amaç edinen firmamız, emin adımlarla ilerlemekte ve sektöründe tercih edilen bir firma olmanın bilinciyle kendisini sürekli geliştirmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile hareket eden Venüs İhracat, ilişkilerinin olduğu tüm ülkelere hızlı ve güvenilir bir ithalat, ihracat süreci gerçekleştirmektedir.

İşinde uzman bir nakliye firması olarak taşınacak olan ürünleri istenilen yerden ve istenildiği zaman alarak hızlı bir şekilde ulaşımını sağlamaktayız. Ticaretin hızla doğru orantıda olduğu günümüzde, sizlere hem zamandan hem de maddi anlamda tasarruf sağlamanız için en uygun teklifi sunarız. Nakliye sektöründe bilinen ve tercih edilen bir firma olarak ithalat, ihracat ve nakliye dünyasına yeni bir bakış açısı kazandırmaktayız. Sunduğumuz kaliteli hizmet ve sağlam referanslarımız, bunun bir göstergesi durumundadır.

Üstün İthalat, İhracat ve Nakliye Hizmeti

İthalat, ihracat ve nakliye hizmeti konusunda uzman ekibimiz ile müşterilerimizin memnuniyeti için üstün bir hizmet sunmaktayız. Uluslararası nakliye konusunda etkin ve birinci olabilmek adına en son teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve yaşanan bu gelişmeleri hizmetlerimize yansıtmaktayız. Bunun için tüm ticari ilişkilerimizi iş ahlakı ve dürüstlük üzerine kurar, müşterilerimiz ile sürekli olarak çalışmak üzere işlerimizi yürütürüz. 

Tüm bunların yanında sektöründe tercih edilen bir nakliye firması olarak verdiğimiz hizmetler ile ilgili yasal süreçler konusunda da oldukça hassas davranmaktayız. Bu anlamda kanunlara ve yasalara uyarak güvenilir bir nakliye hizmeti vermek adına çalışmaktayız.

Endüstri ve ekonomi alanında ithalat, ihracat ve nakliye sektörünün de büyük payı olduğu şu günlerde, karşılıklı alışverişin ne denli önemli olduğunun farkında olarak müşterilerimize kusursuz bir nakliye süreci planlarız.  Satışlarımızın ve büyümemizin temel noktası olan nakliye sistemleri birçok yeniliğe ev sahipliği yapmaktadır.

Sağlam ortaklık ağlarıyla bilinçli bir şekilde tüm sektörlerle işbirliği içinde ilerleyerek toplumun her kesimine hitap ediyoruz. Herhangi bir öneri, şikâyet ya da istekleriniz doğrultusunda kendimizi yenileyerek sürekli müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Siz de güvenebileceğiniz ve kaliteli bir nakliye firması arıyorsanız, firmamızı tercih edebilirsiniz.

 

 

21.08
2018

Parsiyel Nakliye

Uluslararası Parsiyel Taşımacılık

Kelime anlamı; bütün olmayan, parça anlamına gelen parsiyel, nakliye sistemlerinde ise parça parça yapılan taşımacılık anlamına gelmektedir. Farklı müşterilere ait eşyaların aynı güzergâh üzerinde taşınması şeklinde gerçekleştirilen uluslararası parsiyel taşımacılık sisteminde yüklerin ulaşımı tır, kamyon ve kamyonet gibi araçlarla sağlanmaktadır. Düşük maliyetli taşıma hizmetiyle siz de parsiyel taşımacılığı kullanabilirsiniz. Sizin için güvenilir bir taşıma hizmeti sunan Venüs Lojistik, eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden paketlemesini ve taşınmasını sağlamaktadır.

Uluslararası parsiyel taşımacılıkda kalite ve güveni bir arada sunan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir. Farklı ürünlerin taşımacılığının yapıldığı bu sistem, size daha az maliyetli bir hizmet sunmaktadır. Türkiye’nin her yerine, Orta Doğuya ve Balkan ülkelerine yaptığımız taşımacılıkla tüm dünyaya kaliteyi beraberimizde götürmekteyiz.

Uluslararası Parsiyel Taşımacılıkta Deneyim ve Tecrübe

Taşımacılık sektöründe edindiği tecrübe ve işinde uzman ekibiyle firmamız uluslararası parsiyel taşımacılık alanında da farkını ortaya koymaktadır. Müşterilerimize sağladığımız zaman ve maliyet tasarrufuyla en etkin ticaret ağı olmak için uğraşmaktayız. Denizyolu, karayolu ve havayoluyla ile gerçekleştirdiğimiz tüm taşımacılıklarda en çok önemsediğimiz konu hızlı ve güvenilir bir hizmettir.

Sektördeki 30 yıllık maceramız ile uluslararası parsiyel taşımacılığı en üst noktaya taşıyarak insanlar tarafından daha çok tercih edilebilir hale getirmeyi hedeflemekteyiz.  Bu anlamda eşyalarınızın karışmaması ve güvenli olarak taşınması için hassas davranarak kaliteyi sahalara taşımaktayız. Adresten alıp yine adrese yaptığımız teslimatlar ile kaliteli ve güvenilir bir hizmeti ayağınıza getiriyoruz. 

Tüm sorularınıza karşı aktif çözümler sunan Venüs Lojistik, sektöründe sürekli ilerlemekte ve size uygun teklifler vererek uluslararası parsiyel taşımacılığı bir tık öteye götürmektedir. Tercih edilen bir lojistik firması olmanın verdiği sorumluluk ile müşterilerimiz için sigortalı ve hızlı bir teslimat sürecini vadediyoruz.

Bize emanet ettiğiniz eşyalarınızın kırılma ve parçalanma riskine karşın eşyalarınızın bir envanterini çıkartır ve bu bilgiyi dijital ortama aktarırız. Böylece hata payını en aza indirmiş oluruz. Siz de eşyalarınızın taşınması için hem güvenilir hem de kaliteli hizmet sunan bir lojistik firması arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

20.08
2018

Uluslararası Proje Taşımacılığı

Uluslararası Proje Taşımacılığı

Güvenilir bir firmadan taşımacılık hizmeti almak, her sektörden şirket için önemli bir durumdur.  Firmamız size bu güveni verebilmek adına profesyonel taşımacılık alanındaki tüm yenilikleri takip etmektedir. Uluslararası proje taşımacılığı özel bir yetenek ve tecrübe gerektiren, ancak profesyonel bir ekip ve donanım ile yapılacak bir iştir. Venüs Lojistik, proje taşımacılığı alanında gerçekleştirdiği sayısız sevkiyat ile Türkiye’nin öncü firmalarından biri haline gelmiştir.

Sektöründe tanınan ve tercih edilen bir taşımacılık firması olarak, belli başlı projelerin gerçekleştirilmesi için farklı yöntemlerle taşıdığımız ağır yükleri, hasarsız bir şekilde teslimat adresine ulaştırıyoruz. Gerekli teknik ekipmanlar ile en hızlı şekilde gönderimini sağladığımız yükleri, dijital ortamda 7/24 izlemekte ve yaşanan aksaklıklara anında müdahale etmekteyiz. Firmamız bu anlamda Emtia sigortamız ile birlikte yüklerinizi garanti altına alınmaktadır. Venüs Lojistik, uluslararası proje taşımacılığı konusunda güvenilir bir firma arayanların daima ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Uluslararası Proje Taşımacılığında Yetkin Kadro

Taşımacılık sektörünün önde gelen firmalarından birisi olarak, yüklerinizi enerjik ve dinamik kadromuz ile birlikte dayanıklı araçlarımız ile en uygun şekilde taşıyoruz. Gönderdiğimiz ülkeye göre taşıma prosedürlerini organize eden firmamız, resmi anlamda bir problem çıkmaması için elinden geleni yapmaktadır. Tecrübeli mühendislerimizle birlikte en iyi kalitede hizmet sunmak adına daima çalışmaklayız. Aynı anda gönderilen tüm yüklerde gerekli zaman ayarlamaları yapılmaktadır. Yüklerinizin sevkiyatı hiçbir gecikme yaşamadan tamamlanmaktadır.

Kara, hava ve deniz üzerinden yapacağımız nakliyatları en iyi şekilde değerlendirerek sonuca ulaştırmaktayız. Baştan sona yaptığımız sürekli takiplerimiz ile günümüzün en seçkin işlerinden olan uluslararası proje taşımacılığına yeni bir boyut kazandırmaktayız. 

Türkiye’den Avrupa’ya birçok nakliyat noktasında size en iyi hizmet gücünü sağlamak için tüm gelişmeleri takip ediyor ve bu yenilikleri hizmetlerimize yansıtıyoruz. Uluslararası proje nakliyesi sektöründe başarı merdivenlerini tek tek çıkarak zirveye ulaşıyoruz. 

Yüklerinizi en iyi şekilde koruyarak uluslararası proje nakliyatı alanında etkin bir rol oynayan Venüs Lojistik, uygun fiyatları ile de siz değerli müşterilerini memnun etmeyi amaçlamaktadır. Siz de uluslararası taşımacılık işleriniz için firmamızı tercih edebilir, güvenilir ve tecrübeli bir firmadan hizmet almanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

22.06
2018

Gümrükleme Hizmetleri

Uluslararası Taşımacılık Hizmetlerinde Gümrükleme Hizmetinde Sizlere Profesyonel Sorunsuz Pratik Çözümler Sunmaktayız. Gümrük işlemleri ülkemiz şartlarında karmaşık ve prosedürü yoğun olmasından dolayı çok yorucudur. Siz değerli müşterilerimize bu sıkıntılı hizmeti en uygun fiyatlara kesin çözümler ile sunmaktayız.