30.08
2018

iran uluslararası nakliye firması

IRAN Uluslararası Nakliye Firması

IRAN Uluslararası Taşımacılık

Uluslararası taşımacılık, ülkeler arasında hava, deniz, kara ya da demi yolu ile yapılan taşımacılığa verilen addır. Günümüzde bu taşımacılık hizmetini sunan pek çok firma bulunmaktadır. Ancak bunlar arasından ihtiyaçlarınıza en uygun ve en güvenilir olanını bulmak oldukça zordur. Bu anlamda firmamız, ihtiyaçlarınıza uygun taşımacılık sistemleriyle hızlı ve güvenilir bir taşımacılık hizmeti sunmaktadır.
Venüs Lojistik, uluslararası taşınacak olan mallarınızı, talep ettiğiniz araçlar ile birlikte taşımaktadır. Bunun yanında adrese teslim ya da parsiyel gönderim seçenekleri arasından en uygun olanını tercih etme imkanı sunmaktayız. Türkiye’de adını duyurmuş bir nakliyat firması olarak düzenli nakliyat seferleri düzenlemekteyiz. Bu sayede günlük ya da haftalık olarak sipariş alma olanağımız bulunmaktadır. Ayrıca vaktinizi alacak paketleme ve ambalaj işlerinizi üstlenerek zamandan tasarruf etmenizi sağlarız.
Firmamız, uluslararası taşımacılıkta meydana gelecek tüm sıkıntıları bertaraf ederek kendisine uluslararası arenada yer bulmayı başarmıştır. Bu nedenle kaliteli ve güvenilir bir gönderim yapmak istiyorsanız firmamızı tercih edebilir, tecrübeli bir firmadan hizmet almanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Uluslararası Taşımacılık Alanında Güvenilir Hizmet

Sektörde uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübe ile alanında lider olma yolunda hızla ilerlemekteyiz. Karayolu, havayolu ve denizyolu ile ve en gelişmiş yöntemlerle gerçekleştirdiğimiz gönderimler sayesinde müşterilerimizin güvenini kazanmaktayız. Ayrıca çeşitli ülkelerde verdiğimiz hizmetler neticesinde müşterilerin beklentilerine göre çözümler üretmekteyiz. Farklı alanlarda yaptığımız destekler ile birlikte uluslararası taşımacılıkta etkin rol oynamaktayız. Gümrükleme, parsiyel taşımacılık hizmetleri ve ithalat ihracatta ismini duyurmanın verdiği özgüvenle büyümeye devam eden firmamız, alanında profesyonel kişilerle çalışarak hizmet kalitesini daima yükseltmektedir.
Müşterilerimiz için sunduğumuz uluslararası sigorta hizmetleri ile yükleriniz ve eşyalarınız garanti altına alınmaktadır. Yaşanan herhangi bir çalınma, kırılma ve bozulma gibi aksaklıklar ise sigorta sayesinde karşılanır ve müşterilerimiz hiçbir şekilde mağdur duruma düşürülmez. Tüm bunların yanında uluslararası taşımacılık ile ilgili tüm yasal düzenlemeleri yapmakta ve bu anlamda taşımacılık sürecinde herhangi bir problem yaşamamaktayız.

İhtiyaçlarınız İçin Profesyonel Çözümler

Venüs Lojistik olarak almak istediğiniz en uygun teklifi kataloglarımızdan belirleyerek ihtiyaçlarınız için profesyonel çözümler üretmekteyiz. Verdiğimiz hizmet süresince belirlediğimiz kurallar çerçevesinde planlarımızı uygulamaktayız. Bu anlamda uluslararası taşımacılık işleriniz için güvenebileceğiniz bir firma arıyorsanız, bizi tercih edebilir, kaliteli ve hızlı bir hizmet alabilirsiniz.

29.08
2018

iran nakliyat

İRAN NAKLİYAT

Uzun yıllardır nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız, öncelikli amaç olarak güvenilirlik ve kaliteli bir nakliye sürecidir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile sunduğumuz nakliyat hizmetlerinde bunun için farklı teknikler ve yöntemler kullanmaktayız. Bu anlamda birlikte çalıştığımız uzman kadromuz ile sektörde kazandığımız güvenin bilincinde olarak uzun ömürlü bir kuruluş olma çalışmalarımızı hızla sürdürmekteyiz. Firmamızın müşterileri için sunduğu hizmetlerden birisi de İran nakliyat hizmetidir.
İran ve Avrupa’ya yaptığımız nakliyatlar karşılığında yatırımlarımızı ortaklarımız ile birlikte farklı sahalarda uygulayarak tüm alanlarda başarılar sağlamaktayız. Parsiyel taşımacılık, kargo taşımacılığı gibi birçok alanda da kendimizi göstererek çeşitli planlar uygulamaktayız. Kaliteyi ve hızı kendisine ilke edinmiş olan Venüs Lojistik, tüm müşterilerine kendini ispatlamıştır.

İran Nakliyat Hizmetlerinde Pratik Çözümler

İran nakliyat hizmeti sırasında en hızlı şekilde ve uygun paketleme imkânlarıyla hem parsiyel hem de ağır yüklerinizi taşıyarak zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktayız. Tüm hedeflerini ticaret alanına yaymış olan lojistik firmamız, daha büyük hedefler doğrultusunda çalışmaya hazırlanmaktadır. Uygun navlun bedelleriyle cebinizi de düşünen Venüs lojistik, ihtiyaçlarınıza uygun olarak pratik çözümler üretmektedir. Ortadoğu ve Balkan ülkelerinde nakliyatta en ön sıralarda gelen nakliye firmamız, tüm transportlarda izleme ve takip seçeneğiyle yüklerinizi emin ellere emanet etmenin rahatlığını da sunmaktadır.
Uluslararası taşımacılıkta gelişen teknolojiyle birlikte farklı ekipmanları bir arada bulunduran Venüs Lojistik taşımacılık sektörüne yeni bir oluşum kazandırmıştır. İlk amacımız yüklerinize hasar gelmemesi, ikincisi ise yüklerinizi çabuk bir şekilde adrese teslim etmektir.

İran Nakliyat Hizmetinde Teslimat Ne Kadar Sürer?

İhtiyaçlarınıza göre size en hızlı çözümleri sunarak ve sigortalı bir şekilde tüm teslimatlarınızı normalden daha kısa bir süre içinde taşımaktayız. Böylece hiçbir işiniz aksamadan ekonomik pazardaki çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Büyük bir taşımacılık ağına sahip olarak İran-Türkiye arası tüm nakliyatlarınız sağlam paketleme koşullarıyla en iyi şekilde saklanarak gideceği yere teslim edilmektedir. Siz de İran ve Türkiye arasındaki nakliyat hizmetleriniz için güvenilir ve aynı zamanda referansları bulunan, kaliteli bir nakliye firması ile çalışmak istiyorsanız, firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

28.08
2018

Uluslararası Kargo Taşımacılığı

Uluslararası Kargo Taşımacılığı
Kargo, kelime olarak “yük” anlamı taşımaktadır. Kargo taşımacılığı ise; bir malın bir yerden alınıp bir başka yere taşınması olarak açıklanabilir. Hava, deniz ve kara yolu ile yapılan kargo taşımacılığında tüm bilgiler kayıt altına alınarak güven içinde saklanmaktadır. Venüs Lojistik, müşterilerinin istekleri doğrultusunda uluslararası kargo taşımacılığı hizmetlerinde de profesyonel çözümler üretmektedir.
Hızlı ve zamanında teslimat ile müşterilerinin güvenini kazanan Venüs Lojistik, sektöre kattığı değer ile büyüme hedeflerini sürekli olarak gerçekleştirmektedir. Bu anlamda tüm kargolarınız firmamız çalışanları tarafından büyük bir hassasiyet ile paketlenerek koruma altına alınmaktadır. Türk Cumhuriyetlerine, Orta Doğuya ve Balkanlara yapılan gönderimler ile çalışma alanını genişleten firmamız, uluslararası kargo taşımacılığında öncü bir firma olmayı hedeflemektedir. Tüm bunların yanında sektörünü tanınan ve bilinen bir taşımacılık firması olarak, küreselleşen dünyada ekonomi ağının bir parçası olan kargo taşımacılığını ülkemiz adına en üst seviyeye taşımayı hedeflemekteyiz.
Uluslararası Kargo Taşımacılığında Müşteri Memnuniyeti
Taşınabilecek tüm ürünleri güvenle depolayarak alıcıya ulaştırdığımız sistemlerimiz ile kalite ve maliyet açısından müşterilerimiz için en uygun olanını belirliyoruz. Dünyadaki finansal pazarda yerimizi alabilmek için daha çok çalıştığımız şu günlerde, ülkemiz adına sağladığımız iş gücü ve döviz getirisiyle tüm sektöre yayılmaktayız.
Müşterilerine eşit davranarak hızlı kargo gönderimi ile ticaret trafiğini arttıran taşımacılık firmamız, sektöründe kendini ispatlamıştır. İster küçük ister büyük olsun fark etmez, uluslararası taşımacılığını yaptığımız tüm kargo gönderimlerimizi baştan sona takip ederek adrese güvenle teslim edilmesini sağlıyoruz. Bunların yanında yasal olarak tüm mevzuatları uygulamakta ve kanuna aykırı tüm faaliyetleri engellemekteyiz.
Verimli iş gücümüz sayesinde verdiğimiz sözleri yerine getirerek ihtiyaçlarınızı tam zamanında gidermekteyiz. İdari prosedürleri yerine getirmek için iç denetim mekanizması kurarak hiçbir açık bırakmıyoruz. Hizmetten ödün vermeyerek sürekli olarak sizin için çalıştığımız uluslararası kargo taşımacılığı hizmetimizde, tüm teknik bilgi ve detayları düzenleyerek müşterilerimize kusursuz bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Markamız, lojistik ve gümrük faaliyetlerinde profesyonel olan personeli ile birlikte çalışmalarına hızla devam etmektedir. Eğer siz de taşınacak olan mallarınızı güvenilir ellere teslim etmek ve sorunsuz bir kargo taşımacılığı süreci yaşamak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

23.08
2018

Uluslararası Sigortalı Taşımacılık

Uluslararası Sigortalı Taşımacılık

Uluslararası taşımacılık; ülkeler arasında karayolu, deniz yolu, demir yolu ya da havayolu ile gerçekleştirilen taşımacılık hizmetine verilen addır. Günümüzde bu hizmeti sunan pek çok firma bulunmaktadır. Ancak taşınan malların müşterileri mağdur etmeyecek, güvenilir bir şekilde taşınabilmesi için sigortalanmaları önem taşımaktadır. Bu anlamda tüm taşınır mallarınızı garanti altına alan Venüs Lojistik ile gözünüz arkada kalmayacak. Uluslararası sigortalı taşımacılık için firmamızı tercih ettiğiniz takdirde, istediğiniz ürünün sigortalı şekilde yerine iletilmesini sağlayabilirsiniz.

Sigortalı taşımacılık anlamında kalitesini ve güvenini ortaya koyan firmamız, hiçbir şekilde müşterisini mağdur etmemektedir. Çünkü taşınan her ürünü sigortalayarak güvencesi altına almaktadır. Emanet ettiğiniz malların aynı zamanda bir değer olduğunu varsayarak koruyan bir firma olarak, taşımacılık işlemlerinin tamamını baştan sona takip etmekte ve yaşanan sorunlara kısa sürede müdahale etmekteyiz.

Doğacak tüm sorunları makul şartlarda üstlenen firmamız, her zaman ihtiyaçlarınıza yönelik hizmetler sunmaktadır. Uzman çalışanlarımız tarafından tüm mallarınız güvenle paketlenerek araçlarımıza yüklenmektedir. Taşınan malın değeri neyse bir hasar durumunda karşılayan Venüs Lojistik, uluslararası sigortalı taşımacılık alanında dev bir adım atmıştır. Ayrıca tüm kuruluşlarımızla beraber yurt dışı gümrükleme aşamasında da daima yanınızdayız. 

Uluslararası Sigortalı Taşımacılıkta Güvenilir Adres

Şirketlerin taşımacılık konusunda en hassas davrandıkları konu, taşıdıkları mallara herhangi bir zararın gelmemesidir. Venüs lojistik uluslararası sigortalı taşımacılık hizmeti ile tüm endişeleriniz son bulacaktır. Taşınan mallar için yapılan sigorta, malın veya malların başına gelebilecek tüm tehlikeleri kapsamaktadır. Bu anlamda uluslararası sigortacılığı güvenle tercih edebilirsiniz. 

Taşımacılık hizmeti sunan firmamız, yükün paketlenmesinden teslimatına kadar her aşamada yanınızdadır. Bunun yanında oluşabilecek her türlü aksiliğe karşı sizi korumaktadır. Yine sigortalı taşımacılık hizmetimiz ile sizi gereksiz yükümlülüklerden kurtarmaktayız. Böylece işlerinizin arasında bir de malınızı düşünmek zorunda kalmazsınız. 

Günümüzde hemen her sektörde gerek duyulan sigorta işlemi, taşımacılık sektöründe gerçekleştirilen işlemlerin de ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Siz de işinde uzman ve güvenilir bir taşıma şirketi ile çalışmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir, taşınacak olan mallarınızın sigortalı şekilde yerine iletilmesini sağlayabilirsiniz. Size ise kaliteli bir taşımacılık hizmeti almanın keyfini yaşamak kalır.

21.08
2018

ithalat ve ihracat nakliye

İthalat İhracat ve Nakliye

30 yılı aşkın süredir müşterilerine hizmet sunan,  ithalat, ihracat ve nakliye sektöründe güvenilir bir firma olmayı kendisine amaç edinen firmamız, emin adımlarla ilerlemekte ve sektöründe tercih edilen bir firma olmanın bilinciyle kendisini sürekli geliştirmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile hareket eden Venüs İhracat, ilişkilerinin olduğu tüm ülkelere hızlı ve güvenilir bir ithalat, ihracat süreci gerçekleştirmektedir.

İşinde uzman bir nakliye firması olarak taşınacak olan ürünleri istenilen yerden ve istenildiği zaman alarak hızlı bir şekilde ulaşımını sağlamaktayız. Ticaretin hızla doğru orantıda olduğu günümüzde, sizlere hem zamandan hem de maddi anlamda tasarruf sağlamanız için en uygun teklifi sunarız. Nakliye sektöründe bilinen ve tercih edilen bir firma olarak ithalat, ihracat ve nakliye dünyasına yeni bir bakış açısı kazandırmaktayız. Sunduğumuz kaliteli hizmet ve sağlam referanslarımız, bunun bir göstergesi durumundadır.

Üstün İthalat, İhracat ve Nakliye Hizmeti

İthalat, ihracat ve nakliye hizmeti konusunda uzman ekibimiz ile müşterilerimizin memnuniyeti için üstün bir hizmet sunmaktayız. Uluslararası nakliye konusunda etkin ve birinci olabilmek adına en son teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve yaşanan bu gelişmeleri hizmetlerimize yansıtmaktayız. Bunun için tüm ticari ilişkilerimizi iş ahlakı ve dürüstlük üzerine kurar, müşterilerimiz ile sürekli olarak çalışmak üzere işlerimizi yürütürüz. 

Tüm bunların yanında sektöründe tercih edilen bir nakliye firması olarak verdiğimiz hizmetler ile ilgili yasal süreçler konusunda da oldukça hassas davranmaktayız. Bu anlamda kanunlara ve yasalara uyarak güvenilir bir nakliye hizmeti vermek adına çalışmaktayız.

Endüstri ve ekonomi alanında ithalat, ihracat ve nakliye sektörünün de büyük payı olduğu şu günlerde, karşılıklı alışverişin ne denli önemli olduğunun farkında olarak müşterilerimize kusursuz bir nakliye süreci planlarız.  Satışlarımızın ve büyümemizin temel noktası olan nakliye sistemleri birçok yeniliğe ev sahipliği yapmaktadır.

Sağlam ortaklık ağlarıyla bilinçli bir şekilde tüm sektörlerle işbirliği içinde ilerleyerek toplumun her kesimine hitap ediyoruz. Herhangi bir öneri, şikâyet ya da istekleriniz doğrultusunda kendimizi yenileyerek sürekli müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Siz de güvenebileceğiniz ve kaliteli bir nakliye firması arıyorsanız, firmamızı tercih edebilirsiniz.

 

 

19.08
2018

Mersin Uluslararası Nakliye

Mersin Uluslararası Nakliye Şirketi

Taşımacılık sektörünün en sıkıntılı konularından birisi paketlemedir. Bu nedenle müşterilerin taşınmasını istedikleri ürünler konusunda pek çok endişesi olabiliyor. Özellikle tecrübesiz ve yeterli ekipmanı bulunmayan firmalar; eşyaların ezilmesine, kırılmasına ya da parçalanmasına neden olabiliyorlar. Ancak Mersin uluslararası nakliye şirketi olarak, teknolojik ekipmanlarımız ile paketleme işlerinizi sıkıntısız olarak gerçekleştirmekteyiz. Uzun yıllardır nakliye sektöründe edindiği tecrübeler ile uluslararası nakliye şirketi haline gelen Venüs Lojistik, tüm bilgi ve birikimini yine şirketin gelişimi için harcamaktadır. 

Bir nakliye firmasının teknolojiyi takip etmesi ve hizmet anlayışı ile ekipmanlarını bu gelişmeler doğrultusunda güncellemesi oldukça önemlidir. Venüs Lojistik, bu durumun bilincinde olarak ekipmanlarını sürekli olarak güncellemektedir. Mersin’den başlayarak gönderilerin Avrupa ve Ortadoğu’ya taşınmasını sağlayan firmamız, taşınabilir malların geniş bir lojistik ağ çerçevesinde teslimatını sağlamaktadır. 

İşinde Uzman Mersin Uluslararası Nakliye Şirketi

Firmamız; gümrük sistemlerini ve ar-ge çalışmalarını lojistik adı altında toplayarak müşterileri için geliştirmektedir. İthalat ve ihracat konusunda gerekli işlemleri yaparak sizi sürekli olarak bilgilendiren Venüs Lojistik sayesinde gereksiz evrak işleriyle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Çünkü yüklerinizin gideceği yere sorunsuz bir şekilde gönderimini sağlamak için tüm ekibimiz ile çalışmaktayız.

Tam donanımlı bir şekilde çalışarak mevcut potansiyelini daha da artırmaya çalışan bir nakliye firması olarak gelecekte yeni yatırımcılarla birlikte uluslararası taşımacılık alanında daha da genişlemeyi planlıyoruz. Ülke ekonomisine katkıda bulunmak, hızlı bir şekilde ilerleyip en ücra noktalara dahi gönderim sağlamak hedeflerimiz arasında yer almaktadır. 

Taşımadan aktarıma tüm aşamalar tarafımızca denetim altına alınarak teknik aksaklıkların önüne geçilir. Türkiye’nin önde gelen lojistik şirketlerinden olan Venüs Lojistik, sektörde tüm faaliyetlerini düzenli bir şekilde hayata geçirmektedir. Uygun gümrükleme mevzuatlarıyla sizi ve şirketinizi korumak adına yapılması gerekenleri en sağlıklı şekilde yerine getirmektedir. 

İşinde uzman bir Mersin uluslararası nakliye şirketi olarak yaptığımız işin öneminin farkındayız. Bu anlamda nakliyat işlemleri sırasında kullandığımız tüm ekipmanları son teknoloji gelişmelere göre güncellemekteyiz. Bunun yanında nakliyat sektöründe işinde uzman kişiler ile çalışmanın öneminin farkında olarak çalışanlarımızın eğitimine de ayrıca önem vermekteyiz. Siz de uluslararası nakliyat sürecinde tecrübeli bir firma ile çalışmak için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.