30.08
2018

iran uluslararası nakliye firması

IRAN Uluslararası Nakliye Firması

IRAN Uluslararası Taşımacılık

Uluslararası taşımacılık, ülkeler arasında hava, deniz, kara ya da demi yolu ile yapılan taşımacılığa verilen addır. Günümüzde bu taşımacılık hizmetini sunan pek çok firma bulunmaktadır. Ancak bunlar arasından ihtiyaçlarınıza en uygun ve en güvenilir olanını bulmak oldukça zordur. Bu anlamda firmamız, ihtiyaçlarınıza uygun taşımacılık sistemleriyle hızlı ve güvenilir bir taşımacılık hizmeti sunmaktadır.
Venüs Lojistik, uluslararası taşınacak olan mallarınızı, talep ettiğiniz araçlar ile birlikte taşımaktadır. Bunun yanında adrese teslim ya da parsiyel gönderim seçenekleri arasından en uygun olanını tercih etme imkanı sunmaktayız. Türkiye’de adını duyurmuş bir nakliyat firması olarak düzenli nakliyat seferleri düzenlemekteyiz. Bu sayede günlük ya da haftalık olarak sipariş alma olanağımız bulunmaktadır. Ayrıca vaktinizi alacak paketleme ve ambalaj işlerinizi üstlenerek zamandan tasarruf etmenizi sağlarız.
Firmamız, uluslararası taşımacılıkta meydana gelecek tüm sıkıntıları bertaraf ederek kendisine uluslararası arenada yer bulmayı başarmıştır. Bu nedenle kaliteli ve güvenilir bir gönderim yapmak istiyorsanız firmamızı tercih edebilir, tecrübeli bir firmadan hizmet almanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Uluslararası Taşımacılık Alanında Güvenilir Hizmet

Sektörde uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübe ile alanında lider olma yolunda hızla ilerlemekteyiz. Karayolu, havayolu ve denizyolu ile ve en gelişmiş yöntemlerle gerçekleştirdiğimiz gönderimler sayesinde müşterilerimizin güvenini kazanmaktayız. Ayrıca çeşitli ülkelerde verdiğimiz hizmetler neticesinde müşterilerin beklentilerine göre çözümler üretmekteyiz. Farklı alanlarda yaptığımız destekler ile birlikte uluslararası taşımacılıkta etkin rol oynamaktayız. Gümrükleme, parsiyel taşımacılık hizmetleri ve ithalat ihracatta ismini duyurmanın verdiği özgüvenle büyümeye devam eden firmamız, alanında profesyonel kişilerle çalışarak hizmet kalitesini daima yükseltmektedir.
Müşterilerimiz için sunduğumuz uluslararası sigorta hizmetleri ile yükleriniz ve eşyalarınız garanti altına alınmaktadır. Yaşanan herhangi bir çalınma, kırılma ve bozulma gibi aksaklıklar ise sigorta sayesinde karşılanır ve müşterilerimiz hiçbir şekilde mağdur duruma düşürülmez. Tüm bunların yanında uluslararası taşımacılık ile ilgili tüm yasal düzenlemeleri yapmakta ve bu anlamda taşımacılık sürecinde herhangi bir problem yaşamamaktayız.

İhtiyaçlarınız İçin Profesyonel Çözümler

Venüs Lojistik olarak almak istediğiniz en uygun teklifi kataloglarımızdan belirleyerek ihtiyaçlarınız için profesyonel çözümler üretmekteyiz. Verdiğimiz hizmet süresince belirlediğimiz kurallar çerçevesinde planlarımızı uygulamaktayız. Bu anlamda uluslararası taşımacılık işleriniz için güvenebileceğiniz bir firma arıyorsanız, bizi tercih edebilir, kaliteli ve hızlı bir hizmet alabilirsiniz.

Leave your comment

Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.
Please enter comment.