29.08
2018

iran nakliyat

İRAN NAKLİYAT

Uzun yıllardır nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız, öncelikli amaç olarak güvenilirlik ve kaliteli bir nakliye sürecidir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile sunduğumuz nakliyat hizmetlerinde bunun için farklı teknikler ve yöntemler kullanmaktayız. Bu anlamda birlikte çalıştığımız uzman kadromuz ile sektörde kazandığımız güvenin bilincinde olarak uzun ömürlü bir kuruluş olma çalışmalarımızı hızla sürdürmekteyiz. Firmamızın müşterileri için sunduğu hizmetlerden birisi de İran nakliyat hizmetidir.
İran ve Avrupa’ya yaptığımız nakliyatlar karşılığında yatırımlarımızı ortaklarımız ile birlikte farklı sahalarda uygulayarak tüm alanlarda başarılar sağlamaktayız. Parsiyel taşımacılık, kargo taşımacılığı gibi birçok alanda da kendimizi göstererek çeşitli planlar uygulamaktayız. Kaliteyi ve hızı kendisine ilke edinmiş olan Venüs Lojistik, tüm müşterilerine kendini ispatlamıştır.

İran Nakliyat Hizmetlerinde Pratik Çözümler

İran nakliyat hizmeti sırasında en hızlı şekilde ve uygun paketleme imkânlarıyla hem parsiyel hem de ağır yüklerinizi taşıyarak zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktayız. Tüm hedeflerini ticaret alanına yaymış olan lojistik firmamız, daha büyük hedefler doğrultusunda çalışmaya hazırlanmaktadır. Uygun navlun bedelleriyle cebinizi de düşünen Venüs lojistik, ihtiyaçlarınıza uygun olarak pratik çözümler üretmektedir. Ortadoğu ve Balkan ülkelerinde nakliyatta en ön sıralarda gelen nakliye firmamız, tüm transportlarda izleme ve takip seçeneğiyle yüklerinizi emin ellere emanet etmenin rahatlığını da sunmaktadır.
Uluslararası taşımacılıkta gelişen teknolojiyle birlikte farklı ekipmanları bir arada bulunduran Venüs Lojistik taşımacılık sektörüne yeni bir oluşum kazandırmıştır. İlk amacımız yüklerinize hasar gelmemesi, ikincisi ise yüklerinizi çabuk bir şekilde adrese teslim etmektir.

İran Nakliyat Hizmetinde Teslimat Ne Kadar Sürer?

İhtiyaçlarınıza göre size en hızlı çözümleri sunarak ve sigortalı bir şekilde tüm teslimatlarınızı normalden daha kısa bir süre içinde taşımaktayız. Böylece hiçbir işiniz aksamadan ekonomik pazardaki çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Büyük bir taşımacılık ağına sahip olarak İran-Türkiye arası tüm nakliyatlarınız sağlam paketleme koşullarıyla en iyi şekilde saklanarak gideceği yere teslim edilmektedir. Siz de İran ve Türkiye arasındaki nakliyat hizmetleriniz için güvenilir ve aynı zamanda referansları bulunan, kaliteli bir nakliye firması ile çalışmak istiyorsanız, firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Leave your comment

Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.
Please enter comment.